Įkraunama...
Įkraunama...

Maxi cosi Priori XP ar Tobi?

Sveiki smile.gif
Niekaip negalime apsispresti, kuria is keduciu (9-18 kg) pasirinkti - Maxi cosi Priori XP ar Maxi cosi Tobi?
Butu saunu sulaukti atsiliepimu is turinciu viena ar kita is siu keduciu. Gal atsiras ir turinciu abi sias kedutes ir galinciu, remiantis praktika, jas palyginti? Ar verta uz Tobi moketi beveik 200 Lt daugiau nei uz Priori XP?
Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(vivi??? @ 2009 10 13, 16:22)
Sveiki  smile.gif
Niekaip negalime apsispresti, kuria is keduciu (9-18 kg) pasirinkti - Maxi cosi Priori XP ar Maxi cosi Tobi?
Butu saunu sulaukti atsiliepimu is turinciu viena ar kita is siu keduciu. Gal atsiras ir turinciu abi sias kedutes ir galinciu, remiantis praktika, jas palyginti? Ar verta uz Tobi moketi beveik 200 Lt daugiau nei uz Priori XP?
Is anksto aciu  4u.gif



mes taip pat renkames is situ keduciu (na dar ir apie priori fix mastom), tai man kazkaip tobi fainesne uz priori. papildoma apsauga galvytei ideta, o ir dirzu kaisiot nereiks (na aisku ta padaryt nebutu sunku), ir kad dirzai pakile laikosi man atrodo patogu turetu but, nes is dabartines kedutes (iki 13 kg) vis tenka juos krapstyt is po leliuko. aisku, gal ir smulkmenos cia, bet kazkaip man patrauklesne tobi. o ir testu rezultatai del saugumo geresni (zinoma, priori fix turbut dar geresni, bet kad ji labai sunki, o kadangi mus gali tekti daznai kedute is vienos masinos i kita perkelinet, tai labiau prie tobi linkstam).
Atsakyti
QUOTE(mazuika @ 2009 10 14, 15:21)
mes taip pat renkames is situ keduciu (na dar ir apie priori fix mastom), tai man kazkaip tobi fainesne uz priori. papildoma apsauga galvytei ideta, o ir dirzu kaisiot nereiks (na aisku ta padaryt nebutu sunku), ir kad dirzai pakile laikosi man atrodo patogu turetu but, nes is dabartines kedutes (iki 13 kg) vis tenka juos krapstyt is po leliuko. aisku, gal ir smulkmenos cia, bet kazkaip man patrauklesne tobi. o ir testu rezultatai del saugumo geresni (zinoma, priori fix turbut dar geresni, bet kad ji labai sunki, o kadangi mus gali tekti daznai kedute is vienos masinos i kita perkelinet, tai labiau prie tobi linkstam).





Smagu, kad nors vieno atsakymo-pamastymo sulaukiau.
Nes jau maniau, kad tokia, atrode, aktuali tema man vienai aktuali ir yra biggrin.gif
Tobi man labiau patinka, kad yra minkstesne (bet nezinau, ar vaikui tai tikrai svarbu ir jauciama) , vaikas joje labiau apspaustas, nesitabaluoja (savo 6 men. klecka buvom isodine ir i viena, ir i kita). Bet klausimas, ar veliau tai netaps minusu? ar prirengtas ir sulaukes kokiu 2-3 metu vaikas i Tobi dar tilps? g.gif
Dirzai, t.y. ju patogumas ikeliant vaika, man neatrodo svarbus rodiklis, uz kuri reiketu tiek daugiau moketi...Nors su dabartine kedute irgi vargstam, taip pat tenka traukti is po maziaus. Bet Priori xp yra tie snapeliai dirzams uzkisti, tai manau, visai patogu.
Saugumas: tiek viena, tiek kita, kaip supratau, siuo klausimu yra nelabai pralenkiamos.
Nera tokiu stipriu, lemianciu kriteriju, kurie padetu apsispresti, ar verta 200 Lt permoketi?...Jeigu butu aiskus, negincijami ir svarbus privalumai, skirtumai, nereiketu sukti galvos....Permoketi sutikciau uz vaiko patoguma ir sauguma, bet ne uz patoguma mums, tevams smile.gif
Tiesa, gal esat numate, kur pirksit viena ar kita kedute? Kol kas , kiek ieskinejau, pigiausiai pavyktu isigyti Babymarket.lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vivi??? @ 2009 10 14, 19:35)
Smagu, kad nors vieno atsakymo-pamastymo sulaukiau.
Nes jau maniau, kad tokia, atrode, aktuali tema man vienai aktuali ir yra  biggrin.gif
Tobi man labiau patinka, kad yra minkstesne (bet nezinau, ar vaikui tai tikrai svarbu ir jauciama) , vaikas joje labiau apspaustas, nesitabaluoja (savo 6 men. klecka buvom isodine ir i viena, ir i kita). Bet klausimas, ar veliau tai netaps minusu? ar prirengtas ir sulaukes kokiu 2-3 metu vaikas i Tobi dar tilps?  g.gif
Dirzai, t.y. ju patogumas ikeliant vaika, man neatrodo svarbus rodiklis, uz kuri reiketu tiek daugiau moketi...Nors su dabartine kedute irgi vargstam, taip pat tenka traukti is po maziaus. Bet Priori xp yra tie snapeliai dirzams uzkisti, tai manau, visai patogu.
Saugumas: tiek viena, tiek kita, kaip supratau, siuo klausimu yra nelabai pralenkiamos.
Nera  tokiu stipriu, lemianciu kriteriju, kurie padetu apsispresti, ar verta 200 Lt permoketi?...Jeigu butu aiskus, negincijami ir svarbus privalumai, skirtumai, nereiketu sukti galvos....Permoketi sutikciau uz vaiko patoguma ir sauguma, bet ne uz patoguma mums, tevams  smile.gif 
Tiesa, gal esat numate, kur pirksit viena ar kita kedute? Kol kas , kiek ieskinejau, pigiausiai pavyktu isigyti Babymarket.lt  ax.gif


na mes buvom isodine tik i tobi, musu mergytei dabar metukai, ir sodinom su paltuku, tai kaip ir normaliai ten viskas - nepasirode ji man suspausta. tiesa, mergyte is smulkesniu - 9 kg vos vos pasiekem mirksiukas.gif nezinau, kaip ten po metu ji jausis, bet siaip as stengiuosi siltus rubelius nurengt sodindama (ypac jei kazkur toliau vaziuojam), nes susyla tose kedutese labai greit, tai manau kad ir veliau puikiai tilps.
del saugumo tai baby centre pardavejas sake, kad tobi rezultatai geresni (pati tuo per daug nesidomejau, neguglinau, bet turbut kad visos maxi cosi yra pakankamai saugios ir kokybiskos).
del dirzu - tai aisku, kad cia smulkmena, bet ir ant dabartines musu kedutes (maxi cosi iki 13 kg yra, kur galima uzkist dirzus, bet kazkaip nevisad tuo pasinaudojam smile.gif )
na o del patogumo tevams, tai asmeniskai man tai yra taip pat svarbu - uz tai as irgi nieko pries sumoketi keleta lituku daugiau blush2.gif
o del permokejimo tai net nezinau - nemanau, kad cia kazkoks permokejimas. tiesiog produktas yra is naujesnes kolekcijos, siek tiek patobulintas, tai ir kaina atitinkamai aukstesne.
o kur pigiausios tai net nezinau - kol kas ir ziurejau tik babymarket.lt, ir baby centre, tai internete zinoma pigiau.... bet dar planuoju nuvaziuot i kotryna, vaiku miesta paziuret - ten turiu 8 proc nuolaida, tai reiks paziuret, kokia ten kaina gautusi.
tiesa, jei dar labai neskubat ir esat is vilniaus, tai galit palaukt lapkricio vidurio - litexpo bus "vaiku salis", tai ten greiciausiai visokiu nuolaidu bus (bent jau baby centras zadejo, kad darys nuodaidas) - tai gal ten dar geresne kaina iseitu.
sekmes renkantis mirksiukas.gif
Atsakyti
mes jau turim tobi - gėris... thumbup.gif kol kas esu labai patenkinta mirksiukas.gif
Atsakyti
Saunu 4u.gif
Mes vis dar mastom smile.gif Aisku, dar turim tam laiko ax.gif
Gaila, kad daugiau nuomoniu taip ir nepavyko kol kas sulaukti...
Sekmes jums vazinejantis wink.gif
Atsakyti
Pasirinkau Priori XP, joje maciau daugiau pliusu nei Tobi ax.gif kadangi rinkaus kai vaikams buvo 7 men. man didele reiksme turejo miegojimo padetys, tobi ji tikrai statesne nei priori kedutes ax.gif Na kad dirzai visada patogiai uzdedami man nepasirode labai reikalinga funkcija, kiek pacioj parduotuvej sodinau man patogesne pasirode mano pasirinktoji. Tiesa, del vietos irgi laimejo Priori, nes Tobi ankstesne. Kol vaikas mazas zinoma tai gerai, bet ugtelejus ir ziema jis bus ankstoka, teks ieskotis naujos kedutes doh.gif Dar Priori malonesnis uzvalkalas, Tobi toks sinteninis yra, vasara manau tektu pirkti medvilnini, kad kazkiek sumazint vaiko prakaitavima ax.gif Nors zinoma karsta diena ir taip vaikas sukaista ax.gif Tobi naujoviska isvaizda, bet kai ilgai svarstant ir susidraugavus su konsultantu jis pats prasitare pasirinktu Priori biggrin.gif Daugiau nesvarsciau. Nesigailiu, esu visiskai patenkinta savo pasirinkimu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo knielita: 25 spalio 2009 - 23:08
man Tobi irgi labiau.. dagiau privalumu, bet priori pigesne.. internete kazkaip daugiau spalvu nei parduotuvei, didesnis pasirinkimas ir kaina geresne. O siaip maxi cosi gera firma, gamina kokybiska produkcija..
Atsakyti
Aš irgi rinkausi tarp šių dviejų doh.gif
O pasirinkau Priori XP. Galutinai apsispręsti padėjo tai, kad Priori erdvesnė. Mums dabar 1,8 m., sveriame 14 kg, tai į Tobi jau nelabai ir telpame su žieminiais rūbais (matavomės draugės kėdutę), o va savo Priori jaučiamės puikiai 4u.gif

Tiesa, dėl prakaitavimo, tai vasarą jokių bėdu neturėjome, nors ir neturime to vasarinio užvalkalo... Natūralus audinys drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ciuple: 08 vasario 2010 - 12:40
Mes irgi kedute rinkomes is siu dvieju biggrin.gif

Visaip svarsciau, galvojau ir pasirinkau Tobi. Man ji atrode tvirtes, patiko, kad yra laikiklis galvytei. O be to dar buvo akcija, tai ir kaina buvo priimtina biggrin.gif Musu sunelis smulkus ir metuku svere tik 10 kg. tai erdves jam uztenka. Nors gal su zieminiais rubais ankstoka g.gif bet itelpam mirksiukas.gif Esam patenkinti sia kedute thumbup.gif
Atsakyti
as net negalvodama pirkciau tik Tobi wub.gif wub.gif
turime jaudu metus, jaigu reiktu,vel pirkciau tik tobi wub.gif

man ju is vis ner ko lygint blush2.gif

pamenu,norejau irgi preori,bet nuejusi i Bebecenter, iskart paklausiau,kuom jos skiriasi blush2.gif ,pardaveja viska paaiskino,tada jokiu dvejoniu nebuvo wub.gif
Atsakyti
labas,
mes turim priori xp.
gal dabar pirkciau tobi,nes maniskiui greit trys metai, tai kai is po jo reik krapstyt dirzus ar sagti- tai kosmarelis... siaip puiki ir musu kedfute.ji platesne.
bet tie tobi dirzai dabar laabai zaviai atrodo smile.gif
Atsakyti