Įkraunama...
Įkraunama...

Ar dažnai jie nakvoja ne namie?

Per metus taip pora sykiu nutinka, kad vaikinas dingsta pernakt su draugais, prisigeria kur bare ar klube ir parsiranda paryciais. Ziauriausia tai, kad jam tai neatrodo blogas dalykas. Puikiai zinau, kad jis nera man neistikimas, tiesiog apimtas streso ar piktumo iskrecia toki bjauru zapadlo unsure.gif jau ir nebezinau, kaip bereaguoti ir ka bedaryti, ypac kai zmogu myli. Vat ir gaunas toks plesimasis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(swajojuu @ 2008 04 03, 22:35)
Per metus taip pora sykiu nutinka, kad vaikinas dingsta pernakt su draugais, prisigeria kur bare ar klube ir parsiranda paryciais. Ziauriausia tai, kad jam tai neatrodo blogas dalykas. Puikiai zinau, kad jis nera man neistikimas, tiesiog apimtas streso ar piktumo iskrecia toki bjauru zapadlo unsure.gif jau ir nebezinau, kaip bereaguoti ir ka bedaryti, ypac kai zmogu myli. Vat ir gaunas toks plesimasis unsure.gif


as manau, kad nera nieko blogo, kad vaikinas islekia vienas...ir jei tik pora kartu per metus..juk visiems mums kartais reikia pabegti nuo visko ir atsipalaiduoti, issikrauti smile.gif tikiu, kad nelengva laukti ir galvoti ka jis veikia ir pan. ir jei tikrai zinai, kad jis tau istikimas, tai tuo labiau nereikia nervuotis..
Atsakyti
nervuotis gal ir nereikia, bet kitaip neiseina verysad.gif pergyvenu, nors tu ka unsure.gif visa nakti nezinau kur detis blink.gif va pavyzdziui sianakt lygiai taip pat, zinau, kad buvo senamiesty vienam bare, parase, kad 6val ryte gris, o dar dabar nera is jo jokiu ziniu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(swajojuu @ 2008 04 04, 09:05)
nervuotis gal ir nereikia, bet kitaip neiseina  verysad.gif pergyvenu, nors tu ka unsure.gif visa nakti nezinau kur detis blink.gif va pavyzdziui sianakt lygiai taip pat, zinau, kad buvo senamiesty vienam bare, parase, kad 6val ryte gris, o dar dabar nera is jo jokiu ziniu schmoll.gif

doh.gif tie vyrai.... na, tikekimes, kad gris sveikas ir gyvas..... greiciausiai jis net negalvoja, kad tu nemiegi ir nerviniesi.... na, del tokiu vyrisku pasilakstymu, tai man nelabai jau normalu atrodo is tikro, tik kad vyrams to reikia..... jei tik 2-3 kartai per metus - gal kaip nors istversi?
Gal paskambink? na, pasakysi: valio, kad dar gyvas, einu toliau miegot ax.gif Atrodys kaip rupestis, o ne ikirus lindimas ne i savo reikalus mirksiukas.gif
Atsakyti
Na ar grizo tavo brangusis? As tavo vietoj pabumbeciau taip lengvai, sakyk jei nori kartais pasilinksmint tai pracom bet ne iki 7 ryto, ir bent pranesk kad gyvas, as nerimauju, manau pagraus sazine jam doh.gif
Atsakyti
Negrizo dar g.gif paskambink.... As jam gal sesis kartus skambinu, jis kazkodel dazniausiai tokiu atveju neatsiliepia unsure.gif Isties tai man nebutu nei pikta, nei neramu, jei jis paskambintu ar bent atsilieptu, labiausiai diorgina, kad dingsta be zinios blink.gif ir pakukuok! Galvok ka nori, mazdaug taip blink.gif slykstus jausmas, kad ji kur velniai.... Neturi jis sazines turbut, ba ji jo niekad negrauzia doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swajojuu: 04 balandžio 2008 - 07:52
man tai labai nepatiktu ax.gif O kaip jis tada telefono nekelia? Ignoruoja tavo skambucius? Kiap ten viskas vyksta g.gif
Papildyta:
QUOTE(swajojuu @ 2008 04 04, 08:52)



O kaip po to elgiasi? Nesijaucia kaltas? Nesuprantu ima ir pradingsta. Tai gal susipykot? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(swajojuu @ 2008 04 04, 01:35)
Per metus taip pora sykiu nutinka, kad vaikinas dingsta pernakt su draugais, prisigeria kur bare ar klube ir parsiranda paryciais. Ziauriausia tai, kad jam tai neatrodo blogas dalykas. Puikiai zinau, kad jis nera man neistikimas, tiesiog apimtas streso ar piktumo iskrecia toki bjauru zapadlo unsure.gif jau ir nebezinau, kaip bereaguoti ir ka bedaryti, ypac kai zmogu myli. Vat ir gaunas toks plesimasis unsure.gif

O ko tu pergyveni? Nusispjauk ir nieko nesakyk. Kodel tu turi kazka galvoti, kur jis, kaip ir t.t.? Nueik pas drauges i "naktine" - kas tau trukdo? maziau galvok, sveikesne busi.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2008 04 04, 07:01)
O ko tu pergyveni? Nusispjauk ir nieko nesakyk. Kodel tu turi kazka galvoti, kur jis, kaip ir t.t.? Nueik pas drauges i "naktine" - kas tau trukdo? maziau galvok, sveikesne busi.



tai kaip grizo? g.gif
Atsakyti
swajojuu, tu kas jam? Mama? Lygtais ne, o tai ko šokinėji?
Grįš, nekur dėsis... biesas jų neima... mirksiukas.gif
Ir šiaip - smagiausia nervinti tuos, kurie tam pasiduoda. Pgalvok apie tai.
Atsakyti
QUOTE(swajojuu @ 2008 04 04, 01:35)
Per metus taip pora sykiu nutinka, kad vaikinas dingsta pernakt su draugais, prisigeria kur bare ar klube ir parsiranda paryciais. Ziauriausia tai, kad jam tai neatrodo blogas dalykas. Puikiai zinau, kad jis nera man neistikimas, tiesiog apimtas streso ar piktumo iskrecia toki bjauru zapadlo unsure.gif jau ir nebezinau, kaip bereaguoti ir ka bedaryti, ypac kai zmogu myli. Vat ir gaunas toks plesimasis unsure.gif

man tai atrodo normalu jeigu yra is anksto aptariama.
As ir pati kartais isvykstu su nakvyne "baliavioti", bet tai buna is anksto suplanuojama - kur vaziuosiu, kada grisiu, kas vaikus priziuri ir t.t

Bet jeigu taip yra dingstama nesusitarus ir neperspejus, tai po to ilga laika bunu tikra bjaurybe.
Atsakyti
Man ka tik skambino is firmos, kurioj jis dirba, iesko jo, neranda, visi raktai pas ji, zmones dirbt negali, ba neatsiliepia nei man, nei kam kitam blink.gif zinociau, kad viskas tvarkoj, tai nenervuotu
Atsakyti