Įkraunama...
Įkraunama...

Negražus vaikas

Sveikos mamos 4u.gif
Pasidarė labai įdomu ,ar tikrai visoms mamoms jų vaikai yra patys gražiausi?
Turiu vieną pažįstamą,kuri labai išgyvena dėl to,kad jai negražus jos vaikas unsure.gif
Atsakyti
unsure.gif Nenormalu,manau kiekvienai mamai savas vaikas pats paciausias... Gal jai kokia pogimdymine depresija? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2009 10 16, 15:39)
unsure.gif  Nenormalu,manau kiekvienai mamai savas vaikas pats paciausias... Gal jai kokia pogimdymine depresija?  blink.gif

Vaikeliui jau metukai,tad tai tikrai ne pogimdyminė depresija. unsure.gif berniukas mylimas,juo visi dziaugiasi,bet mamai jis negrazus ir tiek rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurge3: 16 spalio 2009 - 14:52
QUOTE(jurge3 @ 2009 10 16, 15:31)
Sveikos mamos 4u.gif
Pasidarė labai įdomu ,ar tikrai visoms mamoms jų vaikai yra patys gražiausi?
Turiu vieną pažįstamą,kuri labai išgyvena dėl to,kad jai negražus jos vaikas unsure.gif

As pazistu tokiu ne viena ir ne dvi. Labai myli, bet sako , kad negrazus lotuliukas.gif . Mano mama pati sako - tu gimei tokia baisi baisi ! doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif nu nzn,man asmeniskai i galva netelpa,kaip gali buti vaikas toks jau baisus... nors prisipazinsiu,sakyti kad jis pats graizausias pasaulyje,jei taip nera,irgi negerai. Beja is bjauriojo anciuko isaugo grazus gulbinas... smile.gif
Atsakyti
nu,mamos,ir tema
Atsakyti
QUOTE(Apache @ 2009 10 16, 17:49)
biggrin.gif  nu nzn,man asmeniskai i galva netelpa,kaip gali buti vaikas toks jau baisus... nors prisipazinsiu,sakyti kad jis pats graizausias pasaulyje,jei taip nera,irgi negerai. Beja is bjauriojo anciuko isaugo grazus gulbinas...  smile.gif

Nu bet jei baisi, tai kam meluot lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Juk ir pati matau, kai nuotraukas pavartau smile.gif
Dabar uztat visai nieko. Ir mama jau sako, kad grazi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif oi prisijuokiau
beje, mano vaikas pats graziausias cool.gif
Atsakyti
Mamyte tegul dazniau i veidrodi pasiziuri ir i teti lotuliukas.gif lotuliukas.gif Labai jau ciki vaikuciai tik kataloge biggrin.gif

Man mano visi grazuliai wub.gif wub.gif is vis negraziu vaiku nemaciau blink.gif schmoll.gif

Cia matyt esme slypi kazkur ...anapus biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(jurge3 @ 2009 10 16, 15:51)
Vaikeliui jau metukai,tad tai tikrai ne pogimdyminė depresija. unsure.gif berniukas mylimas,juo visi dziaugiasi,bet mamai jis negrazus ir tiek rolleyes.gif

Depresija negydoma niekur nedingsta, mamytei pas specus laikas ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurge3 @ 2009 10 16, 15:51)
Vaikeliui jau metukai,tad tai tikrai ne pogimdyminė depresija. unsure.gif berniukas mylimas,juo visi dziaugiasi,bet mamai jis negrazus ir tiek rolleyes.gif

Gal nori, kad visi sakytu priesingai bigsmile.gif

Neisivaizduoju, net svetimi vaikai nebuna negrazus, na gal maziau simpatiski kai kurie. Bet savas-jau vien mielumas paperka wub.gif . Nesuvokiu.

O siaip girdziu kartais is tevu apie vaikus taip sakant, bet tik ne apie kudikius, o jau apie daug vyresnius rolleyes.gif .
Atsakyti
QUOTE(jurge3 @ 2009 10 16, 15:31)
Sveikos mamos 4u.gif
Pasidarė labai įdomu ,ar tikrai visoms mamoms jų vaikai yra patys gražiausi?
Turiu vieną pažįstamą,kuri labai išgyvena dėl to,kad jai negražus jos vaikas unsure.gif



g.gif kažkaip neteko susidurti su tokiais atvejais... O tai jai nuo pat gimimo negražus? Gal pas pačią mamą daug kompleksų ir gal tikrai nepraverstų psichologo konsultacija...

O kaip Jūsų akimis tas vaikiukas?
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2009 10 16, 22:02)
g.gif  kažkaip neteko susidurti su tokiais atvejais... O tai jai nuo pat gimimo negražus? Gal pas pačią mamą daug kompleksų ir gal tikrai nepraverstų psichologo konsultacija...

O kaip Jūsų akimis tas vaikiukas?

Man,asmeniskai, jis vaikas kaip vaikas. unsure.gif
Na as pati,kai ziuriu i savo vaikus,nesuprantu tokio dalyko,todel ir uzvedziau tokia tema,pasidare tiesiog idomi kitu mamu nuomone apie tai.
Atsakyti