Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Vėrinėlis"

Pabaigėm temą, o pakalbėt dar turim apie ką. Todėl prašom, mamytės, į naujus namučius 4u.gif
Atsakyti
Mamytes,
noreciau isgirsti nuomone tu, kuriu vaikuciai lanko "meskuciu" grupe. Ka manote apie aukletojas ir pan.? Gal atsiras tokiu, kuriu vaikuciai yra musu grupiokai 4u.gif

Aciu is anksto mirksiukas.gif
Atsakyti
O aš noriu paklausti, kaip manot mamos, ar pralaukus 2 metus eilėje papulsim į daržiuką, ar teks eiti su voku? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rianka @ 2009 10 20, 14:30)
O aš noriu paklausti, kaip manot mamos, ar pralaukus 2 metus eilėje papulsim į daržiuką, ar teks eiti su voku?  blush2.gif



Manau, kad kaip ir loterija su patekimu pralaukus 2 metus. Teoriškai - turėtumėt papulti, praktiškai - priklausys nuo to kelinti sąrašuose esate, kiek atsiras turinčiu pirmumo teisę... Mes pralaukę 2 metus beveik iki paskutinių savaičių nežinojome pateksim ar ne. Bet pasisekė smile.gif
Atsakyti
Mes lankom meskuciu grupe. Nu ne viskuo esu patenkinta ir amzinai besiskundziancia pavargusia aukletoja. verysad.gif
Atsakyti
maniskiai ejo i meskuciu grupe, kazin ar tos pacios aukletojos? kokie vardai? MUsu buvo Terese ir Ausra
Atsakyti
QUOTE(gudrute_69 @ 2009 10 26, 23:25)
maniskiai ejo i meskuciu grupe, kazin ar tos pacios aukletojos? kokie vardai? MUsu buvo Terese ir Ausra

na lyg ir tie patys vardai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gudrute_69 @ 2009 10 26, 23:25)
maniskiai ejo i meskuciu grupe, kazin ar tos pacios aukletojos? kokie vardai? MUsu buvo Terese ir Ausra


Taip sios aukletojos.
Atsakyti
QUOTE(vatan @ 2009 10 16, 10:23)
Blogiausia sioje istorijoje, kad aukletoja vaikui kartoja, jog jis blogas. Kas, kas bet pedagogas turi zinoti, jog blogu zmoniu, o juo labiau vaiku nera yra tik blogas ELGESYS, tai du dideli skirtumai ir ju negalima maisyti. Jei vaikas blogai pasielge, tai jam turi buti paaiskinta, kad jis blogai pasielge, jog jo elgesys blogas ir jokiu budu ne jis pats blogas.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif labai pritariu, kad neįvarytų vaikui paskui kompleksų, savęs nuvertinimo jausmo. Aš tai eičiau pas direktorę ir pasikalbėčiau, juk ji ragina tai daryti. Visa laimė, kad mes ančiukų grupėje. smile.gif

QUOTE(Rianka @ 2009 10 20, 14:30)
O aš noriu paklausti, kaip manot mamos, ar pralaukus 2 metus eilėje papulsim į daržiuką, ar teks eiti su voku?  blush2.gif

Nereikia jokių vokelių. schmoll.gif Jei laukiat, tai ir papulsite, tik gal ne iš karto. 4u.gif Kasmet vis daugiau norinčių, todėl ir eilė ilgėja.

QUOTE(allile @ 2009 10 26, 19:46)
Mes lankom meskuciu grupe. Nu ne viskuo esu patenkinta ir amzinai besiskundziancia pavargusia aukletoja. verysad.gif

Užuojauta, negalėčiau žiūrėt, jei pastoviai dejuotų auklėtoja.
Apie Teresę esu girdėjusi, kad ji turi labai specifinį požiūrį, skundėsi anksčiau tėveliai jos auklėjimo metodais.

Mūsų ančiukų gr. auklėtojų nei karto negirdėjau dejuojant, o dirba tai sunkai, vaduoja viena kitą (ligos atveju). Tada joms tenka dirbt visą dieną, bet nesiskundžia, nors ir matosi, kad išvargsta.

Mano vaikas rytais nenori į darželį, bet pamato savo grupę, tai net skuba persirengt ir greičiau eiti ten. Auklėtojos vaikiukus nešioja, myluoja... Na, matos, kad dirba su kantrybe ir meile. Bent man taip atrodo. Tikuosi nesikesi mūsų grupės auklėtojos. smile.gif
Atsakyti
Apstulbau, siandien iejus i darzeli, sugalvok tu man, esant darzelyje vaikams dazyti.. Kvapas nerealus - baisiausi nuodai. ax.gif Nejaugi to nebuvo galima atlikti vaikams nesant ar bent jau kokiais vandens emulsiniais dazais, o ne acetoniniais.
Kaip jums mamytes tai atrodo ???
Atsakyti
QUOTE(lemurmur @ 2009 11 10, 15:26)
Apstulbau, siandien iejus i darzeli, sugalvok tu man, esant darzelyje vaikams dazyti.. Kvapas nerealus - baisiausi nuodai.  ax.gif  Nejaugi to nebuvo galima atlikti vaikams nesant ar bent jau kokiais vandens emulsiniais dazais, o ne acetoniniais.
Kaip jums mamytes tai atrodo ???


as vis paskaitau ir pagalvoju - nu jei kam nors kas nors nepatinka- tai gal verta paieskoti geresnio darzelio g.gif tai tas negerai, tai anas negerai....nu nebukim tokie islepinti - juk mokam po 150lt viso labo....bukim geresni, bukim linksmesni - patiems bus geriau 4u.gif

nu yra tas kvapas - bet taip ,kad iejus nebutu kuom kvepuot schmoll.gif svarbiausia kad grupese nesijaucia nieko - juk tai svarbiausia....vaikai tam koridoriuj juk nebuna......
Atsakyti
QUOTE(Nike @ 2009 11 10, 18:20)
as vis paskaitau ir pagalvoju - nu jei kam nors kas nors nepatinka- tai gal verta paieskoti geresnio darzelio  g.gif tai tas negerai, tai anas negerai....nu nebukim tokie islepinti - juk mokam po 150lt viso labo....bukim geresni, bukim linksmesni - patiems bus geriau  4u.gif

nu yra tas kvapas  - bet taip ,kad iejus nebutu kuom kvepuot  schmoll.gif  svarbiausia kad grupese nesijaucia nieko - juk tai svarbiausia....vaikai tam koridoriuj juk nebuna......

O man juokingai atrodo tokie pasisakymai. mirksiukas.gif Ypac ta fraze: as vis paskaitau ir pagalvoju - nu jei kam nors kas nors nepatinka- tai gal verta paieskoti geresnio darzelio . doh.gif Tai gyvenime daug kas mums nepatinka.. tai negyvent ar sprest problemas reikia????? doh.gif Deja mano pazystamas po kaimynu duru dazymo acetoniniais dazais isvaziavo komoi..
Tai pagal jus iseitu, jei mokam po 150Lt tai nuodykit musu vaikelius, o mes jums nusisypsosim mastau.gif hihihi.gif
Atsakyti