Įkraunama...
Įkraunama...

Forever Living produktai

Draugė platina šios firmos vitaminus ir kosmetiką. Siūlo ir man įsigyti. Gal kas vartojate? Ar tikrai produktai tokie geri, kaip giria platintojai?
Atsakyti
Forever Living Products yra didžiausias pasaulyje produkcijos su aloe vera ir bitininkystės produktų gamintojas. Ši firma įkūrė nuosavas plantacijas, kuriose ekologiškomis sąlygomis augina augalus... (iš knygos "Naujieji profesionalai")
Kompanijos ekonominiai rodikliai gana geri. Produktų kokybė turėtų būti atitinkama.
Atsakyti
QUOTE(didlu @ 2005 10 18, 10:51)
Draugė platina šios firmos vitaminus ir kosmetiką. Siūlo ir man įsigyti. Gal kas vartojate? Ar tikrai produktai tokie geri, kaip giria platintojai?

Platintojai visi savo produkcija giria, uz tai jie pinigus gauna.Kas uzdirba, tai tu platinimu organizatorius.Jau tokie stebuklai, tokie, vos ne numirelius prikelia tie produktai. 1990 dr.Terry Pulse, Texas 29 pacientams, sergantiems AIDS, daves kasdien po 20 buteliuko gaubteliu to Aloes produkto, ir ziurek, po 18 menesiu puse ju tape HIV-negatyviais.Na, Nobelio premija kvepia.Bet tie amerikonai, begedziai,jau pries 13 metu ta tvirtinusiam dr.Finnigan teismo sprendimu uzdraude tokius stebuklus toliau tvirtinti...Na, tai dabar ieskoma neartu dirvonu naujose EU salyse. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Platintojai visi savo produkcija giria, uz tai jie pinigus gauna. Kas uzdirba, tai tu platinimu organizatorius. Jau tokie stebuklai, tokie, vos ne numirelius prikelia tie produktai.

Tai jau tikrai! Toje TV-reklamoje nieko blogo nepasakys, tik giria savo prekes, tipo, ai, kokios stebuklingos priemonės... vienu mostu visą namą išvalo... Na žinoma, juk uz tai jie pinigus gauna. Ir uždirba visa viršunėlė... begėdžiai... cry.gif biggrin.gif biggrin.gif

Ką radau runete apie aloe vera (beje, Rusija nėra EU) rolleyes.gif :
QUOTE
Алоэ вера - результаты многих исследований оказались ошеломляющими: алоэ содержит 160 жизненно важных для нашего организма веществ. Экстракт алоэ применяется в косметике для всех типов кожи, залечивает угри, успокаивает, снимает напряжение, омолаживает. Лилию пустыни, как называют Алоэ Веру, ценят уже несколько тысячелетий. Сок алоэ применялся при печении ожогов, ран, воспалений, а также для смягчения и увлажнения кожи. Алоэ используют при лечении целого букета заболеваний, в число которых входит артрит, диабет, язва, экзема.
Atsakyti
Aloe vera yra alijošius smile.gif kam tas rašinėlis apie jį? Tai jį ten platina ta garsi numirėlių kėlimo firma? tada ir aš vieną turiu. Kaip jį naudot numirėliams kelt? Išsunkt ant numirėlio ar kaip?
user posted image
Atsakyti
Na, Noa, jeigu tiki stebuklais, gal ir prikelsi numirėlį, tikiu, rasi būdą tongue.gif , o šiaip, štai straipsniukas „Alijošius - vaistinė ant palangės“: http://www.radiomaya...1551/21832.html
Atsakyti
Nu ir ką? biggrin.gif Čia liaudies išmintis, o ne kapitalistų, tai viena, o antra, tai nereiškia, kad nuo visų ligų ir kad daugiau niekas to pačio nedaro ax.gif
Atsakyti
Nesupratau, prie ko čia tavo komentaras (ką reiškia ar nereiškia ta informacija) - aš tik parašiau ištrauką iš knygos ir internetinę medžiagą pagal temą... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(didlu @ 2005 10 18, 11:51)
Draugė platina šios firmos vitaminus ir kosmetiką. Siūlo ir man įsigyti. Gal kas vartojate? Ar tikrai produktai tokie geri, kaip giria platintojai?



QUOTE(Amway @ 2005 10 18, 19:55)
Nesupratau, prie ko čia tavo komentaras (ką reiškia ar nereiškia ta informacija) - aš tik parašiau ištrauką iš knygos ir internetinę medžiagą pagal temą... biggrin.gif


Tai va aukščiau pacitavau, apie ką tema - pirkt ar nepirkt tos firmos produkciją. O ne alijošiaus gydomosios ypatybės tongue.gif Iš alijošiaus daug firmų gamina. Ta pati amway, regis, irgi rolleyes.gif O ir vaistinėj prūdai... smile.gif O firma, firma kuo ypatinga? Kas ten pas juos geriau, negu kitur?

Amalia daugmaž aprašė tongue.gif
Atsakyti
QUOTE
O firma, firma kuo ypatinga? Kas ten pas juos geriau, negu kitur?

Išsamiai gali paaiškinti šios firmos distributoriai. Bet man kyla priešingas klausimas - kuo ypatinga kiekviena kita gaminanti produktus alijošiaus pagrindu firma? Kas jose geriau, negu čia? Gal tikrai yra žinančių? g.gif Šiaip aš kol kas neturiu pagrindo abejoti šia firma ir jos produkcija. Gal kas turi?
Atsakyti
Ačiū už komentarus. Kadangi nieko blogo neisgirdau, manau pabandysiu.
Didelė dalis jų produkcijos yra iš medaus, bet medaus kaip ir turim savo, tai pirkt sąžinė neleidžia. O alijošius, man patinka. Bet namie auginti nenoriu, juk tuomet reikėtų ir žemę kokią iš sodo vešt, kad be trašų būtų... g.gif
Pamėginsiu nusipirk vitaminus iš žalumynų ir vitaminus vaikams. Dar nuolaidą 10 proc. pažadėjo, tai ir kaina nelabai baisi išeina. Kaip vidutiniškų vitaminų vaistinėje.
Kai pradėsiu gerti parasysiu komntarus. Gal tapsiu stipri kaip jautis. g.gif
Atsakyti
O kokia ta kaina? smile.gif
Atsakyti