Įkraunama...
Įkraunama...

Grupė Savaitgalis

kadangi mano tema buvo nusavinta lotuliukas.gif atidarau nauja ...kaskada buvo tokia grupe savaitgalis is klaipedos ieskau jiu dainu ir video tongue.gif nu jeigu kas ka turit mielai pasidalykit......ir ispejiu tai nieko bendra neturi su savaitgalio ar laisvalaikio praleidimu mirksiukas.gif doh.gif blink.gif taigi ieskau wub.gif
Atsakyti
ax.gif ieskom
Atsakyti
Ooo, jeigu rastum ir aš norėčiau gauti. Bet šimtą metų niekur nemačiau... Kadaise turėjau kasetę biggrin.gif
Atsakyti
aš irgi kasetę turėjau. dar visai neseniai pagalvojau - jų dainos buvo tikrai geros, keista, kad niekas jų neperdainuoja mastau.gif
Atsakyti
radau keletą dainų zmulėj
Papildyta:
Savaitgalis-Buk laiminga
Savaitgalis-Savaitgalis (nekokia kokybė)
Kvailos kalbos
Atsakyti
Stai ir visas cd
SAVAITGALIS
Atsakyti
Smagi diena
gimimo diena
Atsakyti
o gal dar rastumėt tą dainą apie Jūratę ir Kastytį? nes to cd nemoku atsisiųsti, o po vieną tai pavyksta jau visai aš nemokša šiais klausimais blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2009 10 28, 13:58)
o gal dar rastumėt tą dainą apie Jūratę ir Kastytį? nes to cd nemoku atsisiųsti, o po vieną tai pavyksta jau visai aš nemokša šiais klausimais  blush2.gif


Ta daina vadinasi "Gintarinė Pilis" wink.gif
Atsakyti
QUOTE(tetukas-masažistas @ 2009 11 06, 02:08)
Ta daina vadinasi "Gintarinė Pilis" wink.gif

Koks avataras bigsmile.gif , gal Jūs dainuodavot grupėje Savaitgalis bigsmile.gif
Atsakyti
vakar per lnk ar tv3 girdėjau reklamą, kad kažkoks koncertas bus Klaipėdoje, kur bus savaitgalis, xxl, junior, mango. visai faina klaipėdiečiams bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(tetukas-masažistas @ 2009 11 06, 01:08)
Ta daina vadinasi "Gintarinė Pilis" wink.gif


aciuks.gif
Atsakyti
ex kokia nuostalgija apeme wub.gif verysad.gif gaila kad ne vilniui nes galimybes nebus kada nulekt
Papildyta:
o gal kas video turit? savaitgalis blink.gif
Atsakyti