Įkraunama...
Įkraunama...

Išskyrė įsiterpęs vaikas.

:.Po puses metu suzinojau ,kad turi dukra.


Gal neatidziai perziurejau potemes,taciau neradau nieko panasaus ,kaip nutiko mano dukrai..Prisimenu tas dziaugsmo akimirkas kai ji man telefonu dziaugesi,kad niekada taip nesidziaugiau gyvenimu.Ir stai praejus keliems menesiams pastebejau ,kad jos gyvenime kas tai ne taip.Bet kai dukra nesanti labai atvira ir kalbanti tik kai pati norinti,as likau tik stebeti.Ir stai skambutis,kuris mane pribloske ir begalo sujaudino.Bet pries tai noriu pasakyti, kad jos gyvenime ,nors jai 23 m,buvo dvi rimtos draugystes.Kiekviena karta kai draugaudavo visada galvodavau,kad jos pasibaigs vestuvemis,taciau visus juos paliko mano dukra.Pirmas buvo mokyklos laiku ,galima sakyti pirmoji meile ir ji tesesi 4 metus,taciau baisus jo pavydas juos isskyre.Po kurio laiko atsirado gana padorus,issilavines jaunuolis,gal kiek letokas,bet kuo tai patiko ir mums tevams.Kai norejo kartu gyventi mes nepriestaravome.Bet laikui einant jos internetiniuose laiskuose pasirodydavo nusiskundimai,kad prasidejo manatoniskas gyvenimas,ta pati rutina.O dar veliau ir nusiskundimas demesio stoka.Po to kaip reikejo ir laukti ji paliko ji,nes kaip dabar paaiskejo,tas dabartinis jaunuolis lindo i dukros gyvenima stebindamas visokiomis dovanelemis,gelemis ir isskirtiniu demesiu,kas paskatino sioms skyryboms.Labai skaudziai issiskyre,net su asaromis ir begalo skaudziais isgyvenimais.
.Dukra jautesi pries ji kalta,nes jis jai buvo savotiskai geras, o dabar kai jau naujasis jaunuolis padovanojo tokia gyvenimo rykste,jis tapo pats geriausias.
Ir taip skambina dukra ir verkia,labai graudziai verkia ir sako ,,Kodel gyvenime taip man nesiseka.Mano metu tu jau turejau vaikuti,brolis vede 22 m, o as neturiu net artimo draugo"Pasirodo sis jaunuolis buvo vedes ir turi dukra 6 metu(jam dabar 25 metai)Ir visa tai isdriso pasakyti po puses metu ,kai teismo keliu buvo priteistos dienos,kada pasiimti vaika.Gal zinodama ta isanksto nebutu ryzusi tokiems gyvenimo pakeitimams ,kaip gyvenamai vietai,studiju krypciai.Gyveno anksciau kitame mieste,mociutes nupirktume bute,studijuoti taip pat galejo pagal nora..Ji to vaiko nekencianti net nepaciusi ir jaucianti apykanta ne tik jam.Man dabar darosi aisku,kad nemylejo ji to jaunuolio,nes vaikas nebutu kliutis.O dabar gal ir gerai ,kad islindo yla is maiso,kol nesuvede savo likimu vedybomis.Ji tai labai isgyvena,o juo labiau kai reikia gyventi tame paciame bute,kol susiras kita.Sis jaunuolis labai isgyvena del viso to, iki asaru ,maldavimu.Bet mano dukra nenori nieko net girdeti."Mano svajone buvi graziai isteketi ir su dievo palaima''.Dabar isgyvena skaudzias akimirkas,geria net vaistus,o mokslo zinios nelenda visai i galva,nors iskaitos ant nosies.As zinau ,kad visas zaizdas isgydis laikas,taciau kaip rasti budu dar greiciau ja sugrazinti i normalu gyvenima.Gal kas turime geru patarimu.
Atsakyti
N amanau, jei ji mylėtų, tai tas vaikiukas nebūtų kliūtis, bet yra kaip yra..... Manyčiau jai reiktų pakeisti aplinką, gal išvažiuoti į kažkokią kelionę su mama ar su kokia drauge, nors porai dienų, greičiau viskas užsimirėtų 4u.gif
Atsakyti
Aš tai nelabai suprantu tragedijos...Galbūt nelabai maloniai nuteikia tokia žinia, bet jeigu yra meilė, tai kame problema? O jeigu meilės nėra, tai tuo labiau nesuprantu...
Atsakyti
būtų blogiau, jei būtų sužinojus, kad jis pvz. serga AIDS. Pfu, pfu. Anokia čia blogybė vaikas??? Negražu slėpt, bet ir skirtis tik dėl vaiko, o tuo labiau to nekalto angelo nekęst, tai jau viršūnė. O jūsų, kaip motinos pareiga jai tai paaiškint, kad vaikas nekaltas, kad gimė. Nebent ir jūs nekenčiat vaikų be jokios priežasties. O jei norėjo "su Dievo palaima", tai tegul ir elgiasi humaniškiau, nes vietoj palaimos sulauks negandų. Viskas gyvenime bumerangu sugrįžta, o neapykanta nekaltam vaikeliui, garantuotai grįš.
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2005 10 18, 15:07)
būtų blogiau, jei būtų sužinojus, kad jis pvz. serga AIDS. Pfu, pfu. Anokia čia blogybė vaikas??? Negražu slėpt, bet ir skirtis tik dėl vaiko, o tuo labiau to nekalto angelo nekęst, tai jau viršūnė. O jūsų, kaip motinos pareiga jai tai paaiškint, kad vaikas nekaltas, kad gimė. Nebent ir jūs nekenčiat vaikų be jokios priežasties. O jei norėjo "su Dievo palaima", tai tegul ir elgiasi humaniškiau, nes vietoj palaimos sulauks negandų. Viskas gyvenime bumerangu sugrįžta, o neapykanta nekaltam vaikeliui, garantuotai grįš.



tikrai ne naujiena ka pasakiai visi viska supranta, ir ta mergin ( pagrindine heroje ) manau ne tycia nemyli to vaiko, o mano manymu ir neprivalo, nors vaikas tikrai nekaltas, bet ji nekalta ,kad nejaucia jam siltu jausmu , taip deja jau buna....

is karto sakau visom mamaytem tik nereikia cia uzsipulti, ne visos myli vaikus, ir ypac svetimus ( turbut tas vaikelis asociuojasi jai su savo draugo buvusia meile) ir jei tikrai priteistas laikas buti su vaiku o jai nesinori tai jau problema, manau jos draugas turetu sia problema spresti
Atsakyti
Mylėt nieks ir neprašo, bet už ką "nekęst nei nemačius"?
Atsakyti
QUOTE(mamulia @ 2005 10 18, 15:35)
Mylėt nieks ir neprašo, bet už ką "nekęst nei nemačius"?


na manau yra keli variantai: arba kazkokios formos pavydas praeiciai, arba egoizmas blush2.gif , o gal nesaugumas, nenoras prisiimt atsakomybes ( jei ji liks su tuo vaikinu, o jis daug laiko leis su vaiku tai lies ir jos gyvenima). o siaip manau , kad sunku antrosios puses vaika priimti, bent jau man cry.gif
Atsakyti
Na jei nemyli vaiko, tai gal tegul susiranda kitą vaikiną, kuris jo neturės ir galės sau laimingai gyventi ir gimdyti savo ir jo vaikus.Juk ne kiekvina moteris myli svetimus vaikus ir nieko čia nepadarysi.Jiems ko gero nepakeliui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo taiptaip: 18 spalio 2005 - 15:46
QUOTE(Magas @ 2005 10 18, 16:28)
tikrai ne naujiena ka pasakiai visi viska supranta, ir ta mergin ( pagrindine heroje ) manau ne tycia nemyli to vaiko, o mano manymu ir neprivalo, nors vaikas tikrai nekaltas, bet ji nekalta ,kad nejaucia jam siltu jausmu , taip deja jau buna....

is karto sakau visom mamaytem tik nereikia cia uzsipulti, ne visos myli vaikus, ir ypac svetimus ( turbut tas vaikelis asociuojasi jai su savo draugo buvusia meile) ir jei tikrai priteistas laikas buti su vaiku o jai nesinori tai jau problema, manau jos draugas turetu sia problema spresti

Atsakyti
Gerbiu kiekviena nuomone ,tame tarpe ir jusu.Mano dukra ir as ta suprantame ,kad sis vaikelis nekaltas,bet sirdziai neisakysi,o ir reiskia turbut ,kad meiles nebuvo.Gal ji butu atsiradusi ,kai jis butu pasakes pacia pirma diena,o dabar tiek lauke,o juo labiau kai jis nurunge ja nuo kito jaunuolio.Juk nereikia turbut stebetis,kad kiekviena jauna mergaite nori tu reti graziu tradiciju kas liecia vedybas ir aisku is meiles.As rasiau ,kad meiles cia nebuvo,nes parode iskresta isdaiga.Aciu.
Atsakyti
QUOTE(lukrecijaaa @ 2005 10 18, 12:32)
Ir visa tai isdriso pasakyti po puses metu ,kai teismo keliu buvo priteistos dienos,kada pasiimti vaika.

Dienas kada gali lankyti vaiką, prisiteisė pats tėvas. Teismas prievarta nepriteisia "dienų"
QUOTE(lukrecijaaa @ 2005 10 18, 12:32)
Ji to vaiko nekencianti net nepaciusi ir jaucianti apykanta ne tik jam.

Ko dar tavoji dukra nekenčia? Parašei, kad ne tik vaiko. Aaaa, to vaiko tėvo? Mergina tiesiog- fantazuotoja, idealistė, naivi ir jauna. Netinka jai vyras su vaiku
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elina: 18 spalio 2005 - 16:33
QUOTE(Magas @ 2005 10 18, 16:28)
tikrai ne naujiena ka pasakiai visi viska supranta, ir ta mergin ( pagrindine heroje ) manau ne tycia nemyli to vaiko, o mano manymu ir neprivalo, nors vaikas tikrai nekaltas, bet ji nekalta ,kad nejaucia jam siltu jausmu , taip deja jau buna....

is karto sakau visom mamaytem tik nereikia cia uzsipulti, ne visos myli vaikus, ir ypac svetimus ( turbut tas vaikelis asociuojasi jai su savo draugo buvusia meile) ir jei tikrai priteistas laikas buti su vaiku o jai nesinori tai jau problema, manau jos draugas turetu sia problema spresti

As labiausiai sutinku su jusu nuomone,nes nei vaikas nekaltas ,nei ji nekalta.Ir visa taip gaunasi netycia,tiesiog sirdis taip diktuoja.
Atsakyti