Įkraunama...
Įkraunama...

Knygelių skaitymas

Mamytės, kaip Jūs išsirenkate knygeles savo vaikučiams? smile.gif
Mano mažyliui beveik dveji metukai... Jau seniai jo nedomina knygelės, kuriose nėra (arba yra labai nedaug) teksto. Vaikui įdomu klausytis pasakų, eilėraščių. Pastebėjau, kad eiliuotą tekstą jis mėgsta labiau. Įsimena žodelius, deklamuoja kartu. Taigi vakarais (o dažnai ir dieną) be knygelių neišsiverčiam doh.gif .
Šiuo metu labiausiai mažajam patinka: "Bruknės karoliai" (A. Matutis; puiki eilėraščių rinktinė), "Voro vestuvės" (J. Marcinkevičius), "Pagyrūnas baravykas" (K. Kubilinskas) bei pasakos: "Vištytė ir gaidelis", "Pagrandukas", "Katinėlis ir gaidelis".
O kokias knygeles mėgsta Jūsų mažyliai?
Atsakyti
MANo berniukui irgi labai patinka pasakas klausyti, pradejo dometis labai anksti biggrin.gif Patinka taip pat katinelis ir gaidelis, pupa.
Bet labiausiai patinka Kosto Kubilnsko eikiuotu pasaku knyga "KIrVirBam" biggrin.gif
Dar patinka Mikes pukuotuko nuotukiu knugeles biggrin.gif
O ypac zurnalai RATAi biggrin.gif
Atsakyti
Mums jau beveik dveji.O knygutes labiau patinka vartyti nei kad skaityčiau.Tuojau pykt pradeda,kad neduodu jai doh.gif Kol kas dėmėsio jokio,nereaguoja į skaitymą schmoll.gif
Atsakyti
manajaj nepatinka knygutes kaip skaitau,bet ziurineti paveiksliukus labai patinka,vietoj pasaku skaitymo vakarais dainuoju,jei idomiau uz pasakeles,atsigulem i lovyte ir sako dainuok-dainuok! biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivora @ 2009 03 15, 22:15)
Bet labiausiai patinka Kosto Kubilnsko eikiuotu pasaku knyga "KIrVirBam"  biggrin.gif
Dar patinka Mikes pukuotuko nuotukiu knugeles  biggrin.gif
O ypac zurnalai RATAi  biggrin.gif


Šios knygelės neturime verysad.gif
O vaikiškų žurnalų dar nesiūlėme... lotuliukas.gif

Finy,
bet juk viskas ir prasideda nuo vartymo... smile.gif

Sonkatux,
o Jūsų namuose kas vakarą pageidavimų koncertas - thumbup.gif
Atsakyti

Mano mergina nelabai mėgsta klausyt pasakėlių, vis atima knygą ir verčia lapus doh.gif nors vakare kai tėtis broliui skaito, tai įsitaiso į vidurį ir guli ramiai su savo knyga kurią paskui ir jai perskaito biggrin.gif Kai gulam pietų miegot ti labiau patinka kai pasakoju o ne skaitau doh.gif

Vyresnėlis kai mažas buvo labai mėgo Vytės Nemunėlio "Meškiukas rudnosiukas" ir Eduardo Mieželaičio "zuilis puikis" (abi eiluotos pasakos)
Atsakyti
Maniskis irgi labai megsta ir klausyti, ir vartyti, knygeliu is tiesu turime labai daug.
Turiu puikiu trumpu vaikisku eilerastuku, autore Palcinskaite. Cia dar is mano vaikystes. Be galo silti vaikiski eilerastukai.

O musu nepakeiciama knygele yra Du Gaideliai. Labai graziai siltai piesta.

Eilerastukus sakyti taip pat labai megstam, ir labai gerai isimenam. Taigi, kolkas pas mus knygutes populiaresnes uz masinas biggrin.gif
As sakau, sūnutis iterpia zodelius. Dar ismokom nusilenkti po eilerastuko wub.gif .
Atsakyti
Musiskei zaislu gali nebuti,svarbu kad knygeliu butu thumbup.gif .Ji jas megsta pati vartyti,ziureti,o kartais praso,kad pasekciau pasakele wub.gif
Atsakyti
Vakar pabandžiau paskaityt prieš miegą seną (man ją mama skaitydavo...) vaikiškų K.Kubilinsko eilėraščių knygą... Tokia miela, paveiksliukai nuostabūs, tai va beskaitant vaikis ir užmigo biggrin.gif
Atsakyti
Tiesa pasakiu neskaitau. Nesiklauso ji. Ji mieliau pasiims savo knygutes (turime knyguciu su daug paveiksleliu ir storais lapais) ir pati ,,skaitys,, tongue.gif Ir tame izvelgiu daug teigiamu dalyku, nes jau pazystame daugybe personazu is knyguciu biggrin.gif
Atsakyti
Labai noreciau paprastyi,kad mamytes parasytu kaip jos sudomino vaikus sutelkti demesi i skaitoma pasaka...keitet intonacija, vaidinot, keitet grimasas...ar tiesiog kaip per pamoka ar pries klase bigsmile.gif skaitet israiskingu tonu?
Na maniskis tai tik sklaido, o geriausiai kai mamyte ar tevelis sedi salia ir pasakoja kas cia paveiksliukuose. Po kurio laiko ir pats bando savo kalba vardinti kas cia rolleyes.gif
Prasau papasakoti apie eiles,pasakas ar isklauso iki galo,ar svarbi jiems pasakos kulminacija... mirksiukas.gif
Aciukas.
Atsakyti
Mūsų nepakeičiama knygutė yra Pagrandukas, jai kitokios ir neįdomu, aš jau šitą pasakėlę mintinai moku. Dar jai labai patinka visos knygelės kuriose yra arkliukai. O šiaip pasakas skaitau tokias, kuriose yra daug paveiksliukų, nes jei paveiksliukų nėra, dukrytei neįdomu schmoll.gif . Gal kas galit pasakyti kokių pasakų pavadinimų, kuriuose būtų arkliukų? 4u.gif
Atsakyti