Įkraunama...
Įkraunama...

Netoleruojamo maisto testas

Šiandien ryte pridaviau kraują, 16 val turėtų būti atsakymas.
Kaina žvėriškai didelė - 800 LTL bet tikiuosi kad rezultatas bus.

Gal kas darėte šį testą ir kokie Jūsų rezultatai bei atsiliepimai? 4u.gif
Atsakyti
Karmen, o kokiu tikslu darei? t.y. dėl kokios problemos?
Pati mąstau apie šį testą, pakolkas dariausi tik VEGA smile.gif Kai tik turėsi rezultatus, buk gera, papasakok plačiau smile.gif
Atsakyti
Pavasarį mano draugė darėsi tą testą.Gavo lapą su sąrašu,kas jai tinka,kas ne,ir pan.Na ką galiu pasakyti-kaip buvo apkūni,taip ir liko.Iš pradžių dar lyg žiūrėjo,ką valgo,o dabar...Nežinau,jei aš supločiau tokius pinigus,manau bent jau dėl sąžinės ramybės laikyčiausi tų nurodymų.
Atsakyti
Nu aš svorio problemų tai neturiu, tiesiog sveikatos bėdos verčia griebtis paskutinio šiaudo, kai jau tradicinė medicina nebepadeda sad.gif
Atsakyti
Labas xenzy 4u.gif
Aš jau seniai labai norėjau daryti šį testą dar kai jisai kainavo 600 Lt ir testavo su 100 produktų. Dabar testuoja su 150 produktų. Buvo gaila pinigų.
O dabar apsisprendžiau nes kaip ir tu aš turiu sveikatos problemų, kurių tradicinė medicina neišsprendžia. Tai būtų viena priežastis.
Be to po vestuvių priaugau svorio, nes prisipažįstu per medaus mėnėsį kaip paėdžiau tai niekaip neina man atsikratyti tais papildomais kilogramais nors atrodo ir kieki sumažinau. Tai irgi viena iš priežasčių būtų svorio sureguliavimas.
Ir šiaip norisi pagerinti savijautą, nes jaučiu kad kartais nėra jėgų ką nors daryti, tiesiog noriu eiti miegot ir nieko neveikt. Tai irgi gali būti kaltas blogas maitinimasis.
Šiaip kaip supratau blogas maitinimasis gali būti daugelio ligų bei simptomų priežastimi.

Mano viena bendradarbė darėsi tą testą tai galiu pasakyt rezultatas buvo stulbinantis, bet ir jos pastangos buvo išties nemažos. Jinai tą testą darė nes buvo tikrai labai apkūni, netgi pasakyčiau stora. Kai aš ja pamačiau po kelių mėnėsių pertraukos jinai buvo numetusi apie 20 kg aš jos net nepažinau, nes kai žmogus numeta tiek svorio tai net veido bruožai pasikeičia biggrin.gif

Bent kiek mane informavo tai tikrai nėra taip kad jeigu ir neturi svorio problemų tau pradės kristi svoris. Atseit kiekvienam individualiai sudaro tą valgiaraštį atitinkamai ar žmogui reikia numesti svorį ar ne.

Xenzy o kokios pas tave problemos jeigu nepaslaptis? 4u.gif Kiek skaičiau, tai testas labai padeda jei žmogus yra alergiškas, turi astmą, odos kažkokių problemų.

Atsakyti
Dariausi aš irgi šį testą, suplojau 800 Lt blink.gif Kurių man tiesa pasakius labai gaila, antrą kartą tikrai nedaryčiau schmoll.gif Valgydamos beleką tikrai blogai jaučiamės ir t.t., bet suderinus, kad ir pačiam maistą rezultati tikrai neprastesni būtų mano nuomone g.gif Kad sudaro individualią dietą, tai tegul nejuokina blink.gif Mes važiavom triese darytis testo, mano mama, aš ir vienas vyras, kuriam virš 50 metelių - tai dietos sudarytos buvo visų vienodos, kiekiai vienodi, tik keli produktai skyrėsi blink.gif
Atsakyti
Šį testą pasidariau prieš savaitę. Turiu sveikatos problemų, bet ir kažkiek kilų norisi numesti. Tai po savaitės dietos jau 4 kg neturiu thumbup.gif Dieta tragiška (bent jau man), negaliu valgyti mėsos, žuvies, pieno produktų, saldumynų. Žmonės mieli, tai kaip išgyvent vien daržovėmis ??? Dar laikausi, nes baisiai tie 800Lt sąžinę ėda, bet ar ilgai ištempsiu nežinau. Šiaip Tulčinos įstaigos tikri plėšikai, dar būtinai nukreipia žarnyno valymą pasidaryt, ne mažiau 3-jų kartų, dar po 90Lt (biški pigiau kas maisto netoleravimo testą darėsi, šiaip Kaune 100Lt, Vilniuj ir visi 120), po to gerųjų bakterijų kapsulių liepia nusipikt, dar 60 Lt. Vienu žodžiu...
Atsakyti
Na ir nesidarius testo aišku, kad nereikia valgyti saldumynų, riebaus, kepto maisto, atsisakykite fermentinių sūrių, naudokite liesius pieno produktus (ko labai nerekomenduoja Tulčina), valgykite daug daržovių, vaisių. Atsisakykite altos duonos, o valgykite tik juodą rupią. Po kokių 3 mėnesių bus rezultatas.
Atsakyti
Sveikos,
dariausi tą testą prieš du mėnesius. smile.gif Ėjau dėl svorio - po paskutinio gimdymo buvau priaugus iki 76kg (esu 160cm) Dabar sveriu 66kg. Nepasakyčiau, kad labai žiauri ta dieta - man visai nemažai produktų buvo galima, bandelių, saldumynų, kavos, pieno produktų atsisakiau lengvai, o va rūkytos dešros tai sapnuojasi.
Bet vienas dalykas tai nustebino - pradėjus maitintis pagal tą dietą , jau pačią pirmą savaitę nustojo skaudėt nugarą ir sąnarius thumbup.gif Nesitikėjau, už tai labai džiaugiuosi thumbup.gif
Atsakyti
O tai Jūs darėte tuos žarnyno valymus, gėrėte tas gerasias bakterijas? Ar tiktai laikotės paskirtos dietos?


Tai aš va grįžau po rezultatų. Galiu pasakyt šiek tiek nusivyliau verysad.gif Visų pirma ta gydytoja-dietologė su kuria aš bendravau visą valandą man pasirodė labai nemaloni. Kažkaip nenuosekliai jinai viską pasakojo, mėtėsi tai šen tai ten, blaškėsi...Labiausiai aišku sunervino kai pradėjo aiškint kad NMT tai dar ne viskas. Reikia dar praplaut žarnyną bent 4-5 kartus. 1 kartas - 120 Lt. Gerti tas gerąsias bakterijas, kurios kainuoja 90 Lt. Pasidaryti diagnositką kuri kainuoja 65 Lt. Nu žodžiu pasaka be galo.....
Dieta tai tragiška - vaisiai, daržovės (kalafiorai, brokoliai, špinatai), visų kitų negalima. Galima žuvies - upėtakio arba šamo blink.gif Neįsivaizduoju kaip jį gaminti ir kaip jį valgyti g.gif Negalima mėsos, pieno produktų, kavos, grūdų, daugelio daržovių.....
Dar man labai nepatiko kad ta gydytoja labai skubėjo aiškinti, o kai suėjo valanda pasakė kad už durų laukia kitas klientas ir jinai nebeturi laiko atsakinėti į mano klausimus blink.gif Tai už ką aš mokėjau 800 Lt schmoll.gif g.gif

O apskritai tai eidama ten aš galvojau taip, kad jie pagal kraujo grupę nustato produktus kuriems esi alergiškas ir tu jų negali valgyt visą gyvenimą jeigu tau taip tinka. Pasirodo yra kitaip - tik pirmus du mėnesius negali valgyti beveik visų normalių produktų, po dviejų mėnesių įveda dalį produktų kurių buvo negalima, dar po dvejų mėnesių įveda dar kitą dalį draudžiamų produktų ir finale vos ne vėl viską valgai. Tai man vat toks klausimas, jeigu vėl pradėsi viską valgyti tai nejaugi vėl negrįši į tą pačią būseną nuo ko pradėjai? Va čia man buvo didžiausias klausimas į kurį gydytoja man taip ir neatsakė, suko, suko uodegą, tipo nebėr čia kada kalbėtis, ateikit diagnostikos daryt tai kol ten valandą laiko procedūra vyks, viskas bus išaiškinta doh.gif

Ir dar klausiau gydytojos ar nereikia gerti papildomai kokių maisto papildų kai toks skurdus valgiaraštis, tai jinai man iš karto išrašė receptą toms gerosiosioms bakterijoms. Bet ar tai yra vitaminai ar kažkokios bakterijos? Į šitą klausimą irgi nesulaukiau aiškaus atsakymo.

Žodžiu klausimų daugiau negu atsakymų tongue.gif

Dabar labiausiai graužia sąžinę dėl tų 800 Lt ir pikta biški..... cool.gif
Atsakyti
Pasirodo ne man vienai toks keistas jausmas, kad gal nelabai vertėjo man ten eiti. Tuos valymus aš pasidariau, bet tik 3, nors buvau užsirašius dar kartą, bet paskambinau ir atšaukiau. Bakterijas irgi vartuoju, dietos laikausi, bet dar tik 9 dienos, todėl nelabai garantuoju ar išsilaikysiu, nes man išties labai daug ko negalima - mėsos jokios, žuvis - tik otas, daržovės - jokių pomidorų, agurkų, morkų, bulvių, cukinijų, tik kopūstas, ridikas ir brokolis, kviečių, rugių, grikių - ne, vadinasi jokios duonos, dar ačiū ryžius leido, o svarbiausia, kad juoda ir žalia arbata netinka, o man tos visos vaisinės, kaip čia pasakius, galiu, bet baisiai nenoriu.
Nemanau, kad būtų labai sunku ištverti, jei gyvenčiau viena, bet kai šeimai reikia valgyt daryt net silpna darosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kavenska @ 2005 10 19, 19:56)
Nemanau, kad būtų labai sunku ištverti, jei gyvenčiau viena, bet kai šeimai reikia valgyt daryt net silpna darosi  biggrin.gif

Va va mane tas irgi stabdo, vyrui valgyt tai reikės daryt. Čia reikia dvigubos arba net trigubos valios pačiai nevalgyt o visą laiką sukiotis aplink tuos produktus bei juos gaminti. Beje taip pat nelabai įsivaizduoju gaminimo be ragavimo mirksiukas.gif biggrin.gif

Tu išvardinai beveik viską tą patį ko man negalima. Aš tai girdėjau, kad visiems tą patį sako, labai nedaug kas skiriasi, kažkas jau tą patį minėjo ir šitoj temoj.

kavenska o tau sąžinė negraužia dėl pinigų išleistų žarnyno valymui? unsure.gif
Ar tai labai nemaloni procedūra? Kiek laiko užtrunka?
Atsakyti