Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip atpratinti vaiką nuo gėrimo iš buteliuko

Savo mazyle savu pienu maitinau tik 2,5 menesio. Nors labai norejau maitinti daugiau bet pradejo trukti pienelio tad teko pereiti prie misinuku. Pritaikiau misineli is karto vargo kaip ir nebuvo su pilvuko putimais viduriuku uzketejimais ir t.t. Greitai mano mazylei bus 3 metukai, bet vis dar geriam piena is buteliuko. Dienos metu jo nereikia, bet va nakcia niekaip be jo neapseimam. Jau ir kaip stengiames atkalbinti nuo buteliuko bet veltui. Bandem ir juroje palikti ir maziems vaikuciams atiduoti bet niekaip.Patarkit ka ir kaip daryti.
Atsakyti
Gal kategoriška šiuo klausimu pasirodysiu, bet mano supratimu reikia iš vaiko buteliuką atimti ir išmesti, ir jokių nuolaidžiavimų dry.gif . Sakyčiau didelė mergaitė, turėtų suprasti ir manau labai gerai ji supranta g.gif , kad mama bijo pasipriešinti vaikui, todėl jaučiasi visagale ir ašaras rodo. Paverks vieną naktį, kitą, o po to viskas ir prisimirš ir viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
O buteliuka su ciulptuku bandete pakeisti i puodeli su snapeliu ???? dar pabandykite mazyle pergudrauti- padovanokite normalu puoduka- kartu su ja ji apipaisykite kaip tik ji pati nores ir tada tik is to puodelio gerkite, senaji ismesite, nes turesite nauja, grazu, miela wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pusk: 08 spalio 2004 - 16:53
Mano dukrytei greit 2 metukai,bet rytais ir vakarais dar neapsieinam be buteliuko.Maniske turi keista nuostata-piena geria tik is buteliuko,o kitus gerimus-tik is puoduko smile.gif .
Kol kas dar padraugausim su buteliuku,nes kitaip pieno isiulyti nera jokiu sansu, o vaikui negauti pieno- blogai g.gif .
Atsakyti
Mes irgi tik neperseniaiusiai atsikratem buteliuko ir zinduko netgi. Bet as labai grieztai - atemiau, ismeciau, kad ir paciai pagundu nebutu grazinti vaikui buteliuka, jeigu kartais isterijos prasidetu. Pasakem, kad duda kaime pas suniuka liko. Keleta vakaru pries miega pazyze, bet paskui pats ramino ir aiskino sau, kad duda kaime pas suniuka ir kaciuka. Ir tute irgi kaime. Viskas! Daugiau nebeprisimena situ leliukisku priedu biggrin.gif Bet as jam vos tik ismetem tutes visas, pirkau puodeli AVENT sport ar kaip ten jis vadinasi. Labai Adomui jis patiko. Is jo ir guledamas gali gerti, nespringsta, nebega ir pan. ZOdziu, mes su tuo jau susitvarkem ir valio!!! thumbup.gif clap.gif thumbup.gif Bet nutraukem viska grieztai!
Atsakyti
Mes nuo buteliuko su čiulptuku perejome prie buteliuko su pridedamomis rankenėlėmis ir kietu snapeliu. O po to pradėjom gerti iš puoduko su snapeliu. Taip buteliukas ir pasimiršo. Tai ivyko taip nereikšmingai, kad net nepastebėjom wink.gif
Dabar turim net kelis mėgstamus puodelius clap.gif
Atsakyti
Giedrulka, o kiek tas puodelis kainavo? Rimtai gulint gerti galima?
Atsakyti
QUOTE (murzinyte @ 2004 10 12, 12:55)
Giedrulka, o kiek tas puodelis kainavo? Rimtai gulint gerti galima?

Brangokas rolleyes.gif Eurovaistineje mokejom 26-27 Lt. Bet nesigailiu, nes labai pasitvirtino thumbup.gif Turi membrana, kuri labai liuksiskai isiplauna, issivalo. Isvis visas puodelis issirenka ir gerai issivalo. Ir tikrai vaikas geria guledamas ir nespringsta.
Ieskojau nuotraukos inete, bet nerandu. Man atrodo, kad jis vadinasi AVENT Sport.
Atsakyti
Nu manau bandysiu ieskoti, nes niekaip nenori buteliuko paleisti... Juolab, kad geria pastoviai guledamas... O jus buteliuko jau viasai nenaudojat?
Ir siaip Giedrulka, varyk i 1,5 - 2,5 m. susitikimus! Labai as jau daug tau klausimu turiu laugh.gif Ir vis sutampa ,kad atsakai butent tu! rolleyes.gif
Atsakyti
mano dukrytei greit 2 metai,bet dar turim buteliuka.niekaip neina mums atprasti.turim ir puoduka su snapeliu. ohmy.gif lyg ir buvom pradeja gerti is puoduko,bet deja susirgom,ir vel sugrizom prie buteliuko wink.gif ir idarzeli nesames!as galvoju gal dar reikia trupucio laiko,visvien kazkada reikes atsisakyti rolleyes.gif
Atsakyti
O mes taip pat naudojames buteliuku. Jau greit bus du metukai, dienom geriam is paprasto puodelio labai lengvai, bet vat uzmiega tik su buteliuku. Ciulptuko niekad nenaudojom nuo pat pradziu ji jo nepripazino soske.gif , bet ka daryt vakare? Kaip uzmigdyti be jo? sleep.gif
Atsakyti
mano mergytė geria iš tokių AVENT puodelių thumbup.gif
user posted image
baltas snapelis minkštas, žalias kietas rolleyes.gif
Atsakyti