Įkraunama...
Įkraunama...

Ar nebuvo problemų pastoti po Diane-35 vartojimo?

Gal kuri ilgesnį laiko tarpą vartojote šias kontraceptines tabletes? Kaip sekėsi pastoti ir išnešioti leliuką? Ar nebuvo jokių problemų?
dėkui už atsakymus.
Atsakyti
Tik baigiau gerti, o geriau gana ilgai- is kart pastojau ( gaila nieko neisejo) o siaip po kontraceptiniu vartojimo nutraukimo labai padideja pastojimo galimybe smile.gif
Bet rekomenduoja 3 men palaukti wink.gif
Atsakyti
O kitos gydytojos kaip tik rekomenduoja iškart bandyt pastot wink.gif

Ir kiek skaičiau literatūros, rekomenduoja iškart bandyt, tik kai kuriuose šaltiniuose teigia, kad gali būti sunkiau numatyt pastojimo datą pastojus iškart pirmą mėnesį (nu tipo jei savęs neseki - nestebi gleivių, BT ir pan., nežinai, kokio ilgio ciklas būtų, kad būtų ovuliacija)...
Atsakyti
As geriau Diane-35 beveik 5 metus. Viskas geriant buvo ciki, o kai nutraukiau, prasidejo visokios bedos. Gydytoja aiskina, kad gali dar ir kontraceptiku poveikis testis, tik kazkaip nemanau, kad puse metu po nutraukimo dar vis veikia tos tabletes... Greiciausiai bedos su Diane nieko bendro neturi, tik sutapimas. smile.gif
O del pastojimo, tai man irgi is karto tik nutraukus pastot rekomendavo. Tik kad nelabai gaunasi kol kas... smile.gif
Atsakyti
as diane35 geriau 4 menesius, o po paskutiniu menesiniu paprasciausiai pamirsau nusipirkt doh.gif , ir... velniop, galvoju... wink.gif leliukas visai ne pro sali 2.gif . tik jau 40 dienu, o menesiniu nera, net pozymiu. Ir galvoju, ar cia tabletes taip pasistenge isreguliuot, ar nestuke.gif ? Dar palauksiu ir ziuresim...
Atsakyti
Tikiuosi, akd tu jau nestuke.gif ...

Bet nenoriu teikt daug tuščių vilčių, nes po Kt daug kam sudurniuoja mėnesinės, ypač pirmieji ciklai ilgi būna... unsure.gif
Atsakyti
tai vat, kad pas mane ir iki kt gerimo visiskas bardakas su ciklais buvo. kol geriau - viskas ok. taip kad as ir nededu vilciu tik laaabai didelis noras yra 2.gif
Atsakyti
Daug šansų, akd jie prieš KT buvo nereguliarios, akd taip bus ir po jų. Kaip jau daug kur rašiau, su KT visom būna reguliarios, bet tai netikros dienos, nes jos atsiranda dėl geriamų hormonų.

Jeigu noras 2.gif yra, vis tiek 2.gif su laiku atkeliaus wink.gif .
Atsakyti
Aš geriau Diane 35 apie metus laiko. Po nutraukimo iškart pastojau. Rezultatas-sveikas lėliukas. Nėštumo metu problemėlių buvo, bet tikrai ne dėl kontraceptikų vartojimo, o šiaip organizmas streikavo:)
Man dar gydytoja sakė, kad jei nereguliarus ciklas ar kitos problemos su hormonoais, tai geriausia po dinae 35 gėrimo iškart bandyt pastot. kitaip gali ir nepavykti.
Atsakyti
maria, man taip pat... geriau diane 35 gal 5 metus, o gal ir daugiau... nebezinau... rolleyes.gif dabar jau vyro ikalbeta ir pati apsiprendus nutraukiau ta tableciu vartojima... wink.gif bet jau visas menuo praejo, nuo tos dienos, kai turejau susirgti... rolleyes.gif
bet ciklas pas mane pries tabletes irgi buvo visai nereguliarus...
Atsakyti
Bet vieno ko nesuprantu... kadangi mano ciklai budavo nereguliarus, kad susireguliuotu, gydytoja paskyre diane35. bet tai reiskia, kad nustojus jas gerti viskas grizta i senas vezes, ta yra, kad vel bus dienos, kada nori? sad.gif As kazkaip maniau, kad pagerus kt ciklai kazkaip susireguliuoja. ir bent jau is gydytojos taip supratau, o keliuose forumuose skaiciau, kad po kt nutraukimo vel bardakai vyksta... wacko.gif
Atsakyti
As ir taip pat geriu Diane-35 man ginekologe rekomendavo ir del odos ir del gausaus kraujavimo menesiniu metu. Vartojau 6men kt,bet dabar nutraukiau, nes bijau kad ateity galiu nepastoti. rolleyes.gif
Atsakyti