Įkraunama...
Įkraunama...

dėl ko dažniausiai pykstatės su vyru?

del ko dazniausiai pykstates su vyru ir kaip sprendziat konflikuts,ieskot kompromisu,nusileidzia vienas,tylit kokia geriausia strategija?
Atsakyti
Del darbo pasipykstam retkarciais, nes dirbam kartu smile.gif O siaip del visokiu smulkmenu buna konflikteliai ivairus. Siaip nusileidziam arba vienas, arba kitas. Bet dazniausiai vyras smile.gif Nes as esu ziauriai uzsispyrusi, bet kuo toliau, tuo labiau suprantu, kad seimoje turi buti begalinis supratimas, tolerancija ir kompromisu ieskojimas, o ne savo oziu rodymas smile.gif
Atsakyti
Dėl to, kad aš tipo šoku jam ant rago tongue.gif
Atsakyti
mes nesipykstam. Mes riejames mad.gif
Atsakyti
Dažniausiai pykstamės dėl smulkmenų. Aš aplamai bjauri esu - kabinėjuosi prie visokių buitinių nereikšmingų dalykų ir pan. Arba pastoviai nurodinėju, ką reikia daryti, po ko ir kaip unsure.gif Po to gailiuosi, aišku, kad nepatylėjau, bet tuo momentu niekaip negaliu susilaikyti doh.gif Vyras kuo toliau, tuo labiau negali to pakęsti ir jau nebetyli kaip anksčiau biggrin.gif Dar mane sunervuoja jo nesupratingumas (bet, kaip pastebėjau, jis būdingas daugeliui vyru wink.gif , t.y. kitoks mąstymo būdas). Kartais susipykstam dėl elgesio su vaiku. Gal tai nepavadinčiau susipykimu, bet susiginčijam tai tikrai....
Atsakyti
Cia matyt priklauso (pykimasis tongue.gif ) nuo santykiu etapo ir laikotarpio. Anskciau pagrinde pykomes del sekso, dabar, kadangi isirenginejame buta, del buto. O sprendziame mes savo barnius taip - jis viska nuleidzia juokais, pradeda juoktis ar sypsotis ir as atlyztu. Esu Jautis, todel negaliu nei nusileisti, nei pamirsti barniu (isskyrus kaip juos juoku uzbaigia mano meile).
Atsakyti
Čia biški kalbėjom apie tai wink.gif http://supermama.com...?showtopic=1375
Atsakyti
Dazniausiai pykstu del to, kad per daug namie sedi...
Atsakyti
O as pykstu del to, kad esu nescia svetimoj saly. Esu jautri iki plauku saknu. Del menkniekio galiu uzsizliumbti, kad ir kodel jis nevalge kartu su manim. Pradzioj jis dar bandydavo su manim aiskintis, bet dabar tiesiog juokais viska pavercia. Zino, kad cia tik tokia mano busena, ir stengiasi apeiti astrius kampus, kol mano smegeneles kazkada po gimdymo i vieta atsistatys wink.gif
Atsakyti
jei pykstames tai visada del kazkokiu smulkmenu, kurios visiskai neturi jokios reiksmes, na pvz., pykau ant jo del to, kad iki manes jis turejo mergu, na gal tai nepyktis, o pavydas jo praeiciai bet juk cia nera del ko pykti, as budama jo vietoj tikriausiai buciau taip pat pasielgusi laugh.gif
Atsakyti
del smulkmenu, del to, kad megstu pavadovauti wink.gif, del jo stabarumo, letumo, keisto mastymo smile.gif
Atsakyti
Geriausia nutyleti, bet kaip sunku!!!!! blink.gif doh.gif

Pabandziau pora kartu, tai lyg geriau, paskui pats lyzinasi, bet buna taip, kad per kita ginca vistiek primenu, kad buvo neteisus doh.gif
Cia turbut net nesiskaito, kad nutylejau.. sad.gif
Atsakyti