Įkraunama...
Įkraunama...

Turiu vaiką 1,4 mėn ir norėčiau jau antro

Laba diena,

Man labai idomu kaip reikia nesciai susitvarkyti su vaiku, juk reikia ir pakelti, ir i lovyte ikelti, ir ismaudyti, jei su masina isvaziuoti reikia ir i automobiline kedute pasodinti... juk tiek daug reikia maza vaika kilnoti, o nesciai juk negalima g.gif Labai noriu antro vaiko, o pirmam jau 1,4 men, jei pastociau kaip reiktu vaikuti pakelti, vyras ne visada buna namuose gryzta velai is darbo, juk nelauksim kol tetis grys ir tada eisim miegoti ar maudytis. Kitos esu girdejusi kad aukles samdos, bet juk aukle iki velumos nesedes su manim ir nelauks kol vaikas eis miegoti g.gif Tai va laukiu patarimu mamyciu kaip jos susitvarke su tokia problema 4u.gif
Atsakyti
man irgi labai butu idomu suzinoti kaip matytes tvarkosi.mano dukrytei metai ir trys menesiai ir mes jau planuojame antra vaika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mamyciukas@: 24 spalio 2009 - 11:45
as su treciu vaikeliu pastojau, kai antrajam buvo 11 men., o pirmajam nepilni 3 metai. aisku, labai pergyvenau, kad kas neatsitiktu, nes jau esu turejusi persileidima, bet kol kas sekasi neblogai. mano savijauta puiki, stengiuosi save gerai nuteikti ir neskubedama pasidarau visus darbus, iseinam i lauka, isvaziuojam ir i miesta, ir i svecius. mano mazasis nepataisomas rankinukas, bet kol kas nejauciu dideles nastos juk ir sveria tik 10 kg. tai va, taip ir slenka dieneles tongue.gif
labiau pergyvenu kaip suspesiu kai gims lelius. zinau, kad pirmas menuo bus sunkus, o paskui visi prisitaikysim rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis. Galeciau pasidalinti patirtimi. Auginu du vaikucius tarp kuriu 2 metu skirtumas. Antra karta pastojau, kai pirmajam buvo metai ir 4 men. Kaip ir jus pergyvenau, kaip reikes susitvarkyti, bet man labiau kele nerima, kaip bus kai gims leliukas, kai toks nedidelis amziaus skirtumas. Nestumas buvo lengvas, daug vaiksciojau, teko ir pagaudyti ir pakilnoti vyresneli ir i lovyte guldyti, na viskas kaip iprasta, tik jau su dideliu pilvuku. Nebuvo lenkgva, bet siaip susitvarkiau, tik jei butu sveikatele nekokia, tai net nezinau...svarbu, kad pavyko sekmingai isnesioti antraji leliuka. kai gime mazoji, labai padejo tevelis, bei seneliai, o kai likdavau viena su vaikiukais visai neblogai susitvarkydavau. Dabar vyresnelis jau visas vyras, protingas ir savarankiskas, o mazoji irgi jau paauginta, abu maudosi, zaidzia, krykstauja, grazu ziureti biggrin.gif o svarbiausia, kad turi vienas kita...
Atsakyti
Aš irgi turiu 2 vaikučius, skirtumas tarp jų - beveik ax.gif metai.
Susitvarkiau mirksiukas.gif Ir viena, nes tėtis mūsų dirbo, tėvai gyvena tolokai, auklės samdyti nesugalvojom, o be to, ir reikalo nebuvo.
Ir didelės baimės nesusitvarkyti, kažkodėl, besilaukdama nejaučiau, labiau jaudinosi mano mama. Ir praeiviai gatvėje lotuliukas.gif
Dabar manau, kad gal buvo ir sunkiau pačioj pradžioj, nei toms, kurios augina vieną, ir tik tol, kol pagavau dienos ritmą, režimą, sistemą, bet dabar man tai tikrai lengviau bigsmile.gif - laisvo laiko sau rasti daug lengviau, nes net ir norint kartu pažaisti su vaikais - ne visada jie į savo žaidimus mus, tėvus, priima lotuliukas.gif - mes jiems tiesiog trukdom, nes jie turi vienas kitą, bendrus interesus, žaidimus, idėjų žaidimams ir t.t.
Atsakyti
Kaip ydomu pasiskaityti bigsmile.gif Man labai grazu 2 mazi zaidziantys vaikuciai,bet,beda,kad tai tik grazioji puse,nes abu juk asmenybes su savo ynoriais ir charakteriais...O dar ligos ligeles vienas muo kito kai pasigauna...
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2009 10 25, 20:21)
*Ir didelės baimės nesusitvarkyti, kažkodėl, besilaukdama nejaučiau, labiau jaudinosi mano mama. Ir praeiviai gatvėje lotuliukas.gif
*Dabar manau, kad gal buvo ir sunkiau pačioj pradžioj, nei toms, kurios augina vieną, ir tik tol, kol pagavau dienos ritmą, režimą, sistemą, bet dabar man tai tikrai lengviau  bigsmile.gif  - laisvo laiko sau rasti daug lengviau, nes net ir norint kartu pažaisti su vaikais - ne visada jie į savo žaidimus mus, tėvus, priima  lotuliukas.gif  - mes jiems tiesiog trukdom, nes jie turi vienas kitą, bendrus interesus, žaidimus, idėjų žaidimams ir t.t.

* lotuliukas.gif
*pas mus irgi tas pats buna biggrin.gif tarp maniskiu skirtumas 1m4men ir 1m11men,tai jau ir pati maziausiai zaidzia su kitais kartu ir mamos nereikia beveik biggrin.gif id dabar bus skirtumas vel; 1m4men 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anakondaaz @ 2009 10 25, 22:21)
Aš irgi turiu 2 vaikučius, skirtumas tarp jų - beveik  ax.gif metai.
Susitvarkiau  mirksiukas.gif Ir viena, nes tėtis mūsų dirbo, tėvai gyvena tolokai, auklės samdyti nesugalvojom, o be to, ir reikalo nebuvo.
Ir didelės baimės nesusitvarkyti, kažkodėl, besilaukdama nejaučiau, labiau jaudinosi mano mama. Ir praeiviai gatvėje lotuliukas.gif
Dabar manau, kad gal buvo ir sunkiau pačioj pradžioj, nei toms, kurios augina vieną, ir tik tol, kol pagavau dienos ritmą, režimą, sistemą, bet dabar man tai tikrai lengviau  bigsmile.gif  - laisvo laiko sau rasti daug lengviau, nes net ir norint kartu pažaisti su vaikais - ne visada jie į savo žaidimus mus, tėvus, priima  lotuliukas.gif  - mes jiems tiesiog trukdom, nes jie turi vienas kitą, bendrus interesus, žaidimus, idėjų žaidimams ir t.t.


O tai kaip tvarkeisi kai nescia buvai? Juk esu girdejusi, kad daugiau kaip 10kg negalima kelti, kaip tada elgtis kai reikia ir vaika nuprausti, juk reikia i vonia ikelti, nors dabar savo vaika kuriam yra 1,4 men tai laikydama ant ranku kaip sakant rura ir visa kita nuprausiu o sveria jau virs 10 kg g.gif Ar tokiose situcijose vyras padedavo? Juk ne visada namuose jis yra buna jei dirba. Ar vistiek keldavai vaika ir niekas nenutiko? g.gif
Atsakyti
QUOTE(ViGaMa @ 2009 10 26, 22:21)
O tai kaip tvarkeisi kai nescia buvai? Juk esu girdejusi, kad daugiau kaip 10kg negalima kelti, kaip tada elgtis kai reikia ir vaika nuprausti, juk reikia i vonia ikelti, nors dabar savo vaika kuriam yra 1,4 men tai laikydama ant ranku kaip sakant rura ir visa kita nuprausiu o sveria jau virs 10 kg g.gif  Ar tokiose situcijose vyras padedavo? Juk ne visada namuose jis yra buna jei dirba. Ar vistiek keldavai vaika ir niekas nenutiko? g.gif


Mano mažė smulkutė buvo, nepamenu, kiek ji tada svėrė, bet virš 10 turbūt buvo. Kėliau, o ką darysi mirksiukas.gif kažkaip nesusimąstydavau apie tai tada. Aišku, jei vyras būdavo šalia, tai keldavo jis mirksiukas.gif Ir vežimą nešiojausi (keli laiptukai prie namų būdavo)
čia tas kilojamas svoris neatsiranda staiga, a la va nieko nekeli, nekeli o čia bac, ir pakeli 10 kg ar daugiau - jis yra nuo pat pradžių (nėštumo), tai gal ne taip veikia, nes kaip ir "užsikačialini" po truputį rolleyes.gif
aišku, pagimdžiau šiek tiek prieš laiką, bet tai čia galima daug priežasčių atrasti - gal ir kilojimas, gal per mažas laiko tarpas tarp nėštumų, gal kosulys, kurį turėjau prieš pat gimdymą - nesurado man daktarai priešlaikinio gimimo priežasties...
Atsakyti
QUOTE(davilyte @ 2009 10 25, 19:07)
Labutis. Galeciau pasidalinti patirtimi. Auginu du vaikucius tarp kuriu 2 metu skirtumas.

drinks_cheers.gif Labai geras skirtumas tarp vaikiukų thumbup.gif
Atsakyti
viską galima, ir nešioti, ir kilnoti. Žinoma, jei nėštumas normalus, be komplikacijų.
Aš su savo 4mečiu rogėm važinėdavau, dūkdavom, o jei pavargus jaučiaus, daugiau gulinėdavom, filmukus kartu žiūrėdavom. Geras laikas buvo thumbup.gif
Atsakyti
sveikutes mirksiukas.gif labai idomu skaitineti jusu pasisakymus nes ir mes planuojame neuzilgo antra leliu ax.gif musu tetukas vazineja i uzsieni ir namie buna ne daznai,bet as kazkaip tikiu kad galeciau susitvarkyti,tikrai nenoreciau kad tarp mano leliuku butu didelis amziaus skirtumas wub.gif o gal iki to laiko ir visi isvaziuosime tada ir tevelis bus su mumis wub.gif
Atsakyti