Įkraunama...
Įkraunama...

Naujininkai: Daigelis

Mano sūnus lanko darželį "Daigelis", jam labai patinka. Šį darželį lanko ir rusų ir lietuvių vaikučiai, taigi mes gerai išmokom rusų kalbos. Darželyje gera maloni aplinka, vedėja ir auklėtojos deda visas pastangas kad užtikrinti geriausią vaikų augimą ir ugdymą. Darželyje veikia keli burėliai, dažnai organizuojamos linksmos šventės. 4u.gif
Atsakyti
Kazkaip mazia nuomoniu apie si darzeli.galetu but daugiau blush2.gif
ieskom kazkur siam kraste kokio lopselio -darzelio, savo mazyliui.O i si priima nuo 1.5 metuku?ir ar labai ilgai reikia eilej laukt?
Atsakyti
QUOTE(linksmesne* @ 2006 01 18, 12:09)
Kazkaip mazia nuomoniu apie si darzeli.galetu but daugiau blush2.gif
ieskom kazkur siam kraste kokio lopselio -darzelio, savo mazyliui.O i si priima nuo 1.5 metuku?ir ar labai ilgai reikia eilej laukt?



į lopšelį priima vaikus jau nuo metukų, kokia situacija su eilėmis tiksliai nežinau, bet man atrodo kad nereikia ilgai laukti. mano sūnus pradėjo lankyti šį darželį kai jam buvo 1,5m (iškarto priėmė), dabar jam 5m. darželyje yra muzikos vadovė, choreografė, sporto instruktorė, organizuojamos lietuvių, anglų kalbos pamokeles, veikia karate sekcija. mūsų darželyje įrengtas Zepter vandens filtras, švarus vanduo naudojamas maistui ruošti ir duodamas vaikams gerti. darželis dalyvauja įvairiose švietimo programose (tame tarpe ekologinio ugdymo programoje), yra kelių švietimo konkursų nugalėtojas. visos grupės gražiai suremontuotos, labai jaukios, yra daug lavinamųjų žaislų ir žaidimų. jeigu yra klausimų rašykite man, galite apsilankyti www.daigelis.vln.lt
Atsakyti
ax.gif man irgi sis darzelis patiko, darbo reikalais tenka lankytis daugumoje darzeliu, tai sis man kazkaip mielas pasirode. Gan griezta ir reikli direktore, bet tai net gerai, nes darbuotojai jaucia kontrole ir maziau savivaliauja. rolleyes.gif
Atsakyti
Na nezinau kaip ten su kasdieninem grupem, bet mano dukterecia leidzia savo mergaites i sio darzelio savaitines grupes. Gal darzelis butu ir nieko jei pastoviai nedinginetu daiktai, kuriuos ji palieka vaikams, kad jie galetu persirengti. Ar karta nuvaziavau pati paimti mergaiciu, tai gerai kad su masina buvau , nes atejus neradau mazosios stiukes ir dar vienos mergaites striuke buvo dingusi.
Tai kur ziuri aukletojos?
Atsakyti
QUOTE(rimocik @ 2006 02 06, 13:45)
Na nezinau kaip ten su kasdieninem grupem, bet mano dukterecia leidzia savo mergaites i sio darzelio savaitines grupes. Gal darzelis butu ir nieko jei pastoviai nedinginetu daiktai, kuriuos ji palieka vaikams, kad jie galetu persirengti. Ar karta nuvaziavau pati paimti mergaiciu, tai gerai kad su masina buvau , nes atejus neradau mazosios stiukes ir dar vienos mergaites striuke buvo dingusi.
Tai kur ziuri aukletojos?


aš irgi apie tai girdėjau, gal naujos lauko duris su telefonspyne pagelbes,
dar žinau kad panaši situacija ir kituose darželiuose
Atsakyti
Mano abu vaikai lanko si darzelis ir as tikrai patenkinta, o kas del drabuziu tai jie prapola visur kiek girdejau is draugiu dingsta ir ne tik drabuziai.
Kas tikrai man patinka tai kad vaikai ismoka dvi kalbas ir nera jokio bendravimo barjero.
Gerai sutvarkyta ne tik aplinka bet ir vidui visos grupes suremontuotos. Beja sis darzelis laimejo neseniai konkursa "pats silciausias darzelis".
Tai gi jei gyvenat Naujininkose ir neapsiprendziat del darzelio siulau apsilankyti ir susipazinti vietoje su privalumais

Atsakyti
Laba diena mamytės 4u.gif

Nuo šio mėnesio pabaigos pradėdam lankiti jūsų darželį. smile.gif
Bučiau labai dėkinga jei pasidalintumėte savo patirtimi. Mes lankysime lašelių grupė, gal kuris nors vaikas lanko ta pačia grupė.
Parašykite gal nors jus nuraminsite mane, o taip tai labai pergyvenų. doh.gif

kaip ten auklėtojos? kaip sąlygos?

taip tai jis man visai jaukus pasirodė?

Ar dažnai vaikučiai serga?

Ačiū Jums visoms 4u.gif smile.gif
Atsakyti
Šiandien užregistravau savo mažę į šį darželį. Priėmė mus maloniai, tačiau auklėtoja net kelis kartus pabrėžė, jog čia rusiškas darželis. Iš pradžių kažkaip nesureagavau, juk yra mišrios vaikų grupelės (lietuvių -rusų). g.gif Dabar galvoju, gal pagrindinė kalba darželyje - rusų (rusų kalba mokosi vaikai eilėraščius, dainuoja ir t.t.) Na aš nesu prieš, gerai kai vaikas moka kelias kalbas, bet norėtųsi, kad būtų puoselėjamos lietuviškos tradicijos, šventės ir t.t. Tai kaip ten tam darželyje yra? doh.gif Gal kas galit papasakoti.
Atsakyti
QUOTE(adrimarina @ 2006 04 19, 12:34)
Laba diena mamytės  4u.gif

Nuo šio mėnesio pabaigos pradėdam lankiti jūsų darželį. smile.gif
Bučiau labai dėkinga jei pasidalintumėte savo patirtimi. Mes lankysime lašelių grupė, gal kuris nors vaikas lanko ta pačia grupė.
Parašykite gal nors jus nuraminsite mane, o taip tai labai pergyvenų.  doh.gif

kaip  ten auklėtojos? kaip sąlygos?

taip tai jis man visai jaukus pasirodė?

Ar dažnai vaikučiai serga?

Ačiū Jums visoms  4u.gif  smile.gif



Labas!
Mes dabar irgi lankom si darzeli. ax.gif Ir irgi ''Laseliu'' grupe. 4u.gif
Gal dabar Jus galesit man papasakoti apie aukletojos? Nes mes tik pradejom lankiti ir zinom tik Anzelika. blush2.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. labai butu idomu ,ar vaikucius i teatra veda i spektaklius , ar i darzeli atvaziuoja spektaklius rodyt ? nes manoji dukrite lanke buvusi MVD darzeli tai jie vaiksciojo i rusu dram teatra. prisiminiau "kulverstukas" tas darzelis,geras bet per toli ir dabar nepokeliui.
Atsakyti
Į darželį labai dažnai atvažiuoja spektaklius rodyti.
Atsakyti