Įkraunama...
Įkraunama...

Parekomenduokit gerą gastroenterologą

Sveikos mamos,
lauksiu atsiliepimų ir rekomendacijų pas kokį gastro gydytoją eiti Klinikose unsure.gif
Ačiū rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Diana L-B @ 2009 10 26, 13:06)
Sveikos mamos,
    lauksiu atsiliepimų ir rekomendacijų pas kokį gastro gydytoją eiti Klinikose unsure.gif
Ačiū rolleyes.gif


Mane taip pat domintu. Negi niekas nesilanket?
Atsakyti
Parekomenduot negaliu, tik galiu nerekomenduoti eiti pas Rūtą Rokaitę schmoll.gif bus sugaištas laikas ir bereikalingas vaiko tasymas.
Atsakyti
QUOTE(Špokė @ 2010 02 05, 03:09)
Parekomenduot negaliu, tik galiu nerekomenduoti eiti pas Rūtą Rokaitę  schmoll.gif  bus sugaištas laikas ir bereikalingas vaiko tasymas.


Aciu uz info. Zinosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(samsam @ 2010 01 27, 23:47)
Mane taip pat domintu. Negi niekas nesilanket?


buvau Bierontiene kmuk gatstro docente, dar ten tokia nebloga vyresne sviesi berods su akiniais, ot cia rekomendacija, nu bet pavardes neprisimenu doh.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Špokė @ 2010 02 05, 01:09)
Parekomenduot negaliu, tik galiu nerekomenduoti eiti pas Rūtą Rokaitę  schmoll.gif  bus sugaištas laikas ir bereikalingas vaiko tasymas.


as zadejau savo dukra pas ja vesti. kaip supratau ji ir privacioj klinikoj dirba, ne tik kmuk. gal galetumet parasyt kuo ji tokia bloga?
sena jau zinute, bet gal uzeisit g.gif dekui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Špokė @ 2010 02 05, 02:09)
Parekomenduot negaliu, tik galiu nerekomenduoti eiti pas Rūtą Rokaitę  schmoll.gif  bus sugaištas laikas ir bereikalingas vaiko tasymas.


drinks_cheers.gif
Buvom pas Rokaitę, tai nieko nei pažiūrėjo, nei pasakė, o bėdų daug buvo, ją mums pediatrė rekomendavo, bet neičiau pas ją daugiau, tuomet keliavom pas Žadeikienę, tai ji tą pačią dieną mus ir ultragarsui nusiuntė, ir viską puikiai paaiškino 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jadziukas @ 2010 06 09, 20:57)
drinks_cheers.gif
Buvom pas Rokaitę, tai nieko nei pažiūrėjo, nei pasakė, o bėdų daug buvo, ją mums pediatrė rekomendavo, bet neičiau pas ją daugiau, tuomet keliavom pas Žadeikienę, tai ji tą pačią dieną mus ir ultragarsui nusiuntė, ir viską puikiai paaiškino 4u.gif


Aciu uz nuomone. Turesime omenyje g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluebell @ 2010 05 29, 01:16)
as zadejau savo dukra pas ja vesti. kaip supratau ji ir privacioj klinikoj dirba, ne tik kmuk. gal galetumet parasyt kuo ji tokia bloga?
sena jau zinute, bet gal uzeisit  g.gif  dekui  4u.gif

as taip pat pritariu del rokaites, neapsimoka absoliuciai, mes iejom i kabineta jau as pati zinojau diangnoze, labai jau daug + buvo is musu gyvenimo kad tai refliukass, pasakiau kad mus reikai tyrimo kad tai patikrinti, tai ji iskarto sako ne ne cia ne pas mane atejot... sakau kaip ne pasjus,jus gi vaiku gastro, tai sako eikit pas LOr,. tegul paziuri jei ji ten ka ras i ta puse tai ateisit pas mane... kaip tik mes buvom pas Lor ir gi prisiregistrave,Lor M raides tokia savo srityje nusimanianti tirkai 'matosi paer 10 s. paziurejus pasake kad mano 2 m. mergaite stemples refliuksas, todel reikalingas geras tolimesnis gydymas, ir pati parekomendavo gristi pas gastro , bet po men, persirasyti pas kita daktare... supratau uzuomine. Gryzau ir ka jus manot, per 2 min israse vaistu vaiko ne neapziurejus ,kad patvirtinti ar paneigti diagnozei... siaubo filmas... buvau apsalus, sakau palaukit jus man rasot vaistus, o tyrimu jokiu neréikia atlikti, ir siaip noreciau daugiau sizinoti apie sia liga... zodziu pasake tik tiek gerkit situos 6 savaites, jei kartosis visa tai KAS JUMS KARTOJASI... reikes gerti vaistus toliau biggrin.gif zodizu biggrin.gif likau apsalus isejau is kabinetu ir nesupratau ko as ten buvau iejus biggrin.gif
tai dabar ieskausi normalios gasatro daktares Kaune, labai prsau padekit, nes mergaitei tikrai blogai yra, arba Vilniui santariskese... ACIU LABAI ...

Atsakyti
Nežinau ar gastro ieškote sau, ar vaikučiui, tačiau aš pati lankausi pas R.Kačinskienę ir esu labai patenkinta. Labai daug visko paaiškina, visada atsako į iškilusius klausimus ir pan. Ji dirba šilainių poliklinikoj ir labiau propaguoja homeopatinį nei cheminį gydymą.. thumbup.gif
Atsakyti
Kauno SM,prašau Jūsų pagalbos. Kas žinot KMUK gydytojos, kuri gydo vaikus KMUK sergančius celiakija? Žinau, kad ji jauna ir pati augina vaikutį, sergantį celiakija. Būsiu labai dėkinga už suteiktą informaciją. Kontaktus prašau į AŽ.
Atsakyti
Gal kas galetu rekomenduoti gera vaiku enterologa kaune?
Atsakyti