Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švenčiame vestuves?

Sia vasara buvau trijuose vestuvese, visos buvo tradicines ir jose pabuvusi as supratau kad savo vestuviu tikrai su tradicijom nekelciau,o tuo labiau as pagalvojau, kad labai butu faina lauke (zinoma, jei tai vasara arba pavasaris) prie atskiru apvaliu staliuku, ir jau lyktais planuojame su draugu vestuves, bet va nesutariam del sios dalies, ka jus patartumet, ar tikrai labai nepatogu taip susodinti zmones prie atskiru staliuku? Bet man taip atsibodes tas banalus pas visus pasikartojantis variantas... blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kriauklyte55 @ 2005 10 20, 14:58)
Sia vasara buvau trijuose vestuvese, visos buvo tradicines ir jose pabuvusi as supratau kad savo vestuviu tikrai su tradicijom nekelciau,o tuo labiau as pagalvojau, kad labai butu faina lauke (zinoma, jei tai vasara arba pavasaris) prie atskiru apvaliu staliuku, ir jau lyktais planuojame su draugu vestuves, bet va nesutariam del sios dalies, ka jus patartumet, ar tikrai labai nepatogu taip susodinti zmones prie atskiru staliuku? Bet man taip atsibodes tas banalus pas visus pasikartojantis variantas...  blink.gif



g.gif nu kaip tau paskyti, mes nedarem prie atskiru staliuku, nes buvo pasiulytas svediskas satalas, kiek buvau vestuvese, tai labai nepatiko, kai zmones i eile stojasi, kad pavalgyti sau paimti, tada ir su zaidimais nekas, nes vieni jau pavalge, kiti dar ne.... schmoll.gif
mes darem prie bendro o po 2-3 val kas kur ir soko ir prie atskiru staliuku sedejo, bet bendravimo daugiau jau buvo, nes prie bendro stalo susipazino... thumbup.gif

o taip jau vieta kur svesti radot?

Atsakyti
gražu prie apvalių staliukų kaip filmuose bet man atrodo kai susės
grupelėm jie tarpusavyje tik ir bendraus paskui. Aišku nuo žmonių daug kas priklauso bet aš tai nerizikuočiau
Atsakyti
QUOTE(kriauklyte55 @ 2005 10 20, 13:58)
Sia vasara buvau trijuose vestuvese, visos buvo tradicines ir jose pabuvusi as supratau kad savo vestuviu tikrai su tradicijom nekelciau,o tuo labiau as pagalvojau, kad labai butu faina lauke (zinoma, jei tai vasara arba pavasaris) prie atskiru apvaliu staliuku, ir jau lyktais planuojame su draugu vestuves, bet va nesutariam del sios dalies, ka jus patartumet, ar tikrai labai nepatogu taip susodinti zmones prie atskiru staliuku? Bet man taip atsibodes tas banalus pas visus pasikartojantis variantas...  blink.gif



siaip tai buvau keliose tokiose, bet ne lietuviskose, o usa. na siaip jaunieji dazniausiai daro didesnius tuos apvalius staliukus ir susodina vieni kitiems pazystamus zmones prie jo - kad visi normaliai bendrauti galetu. siaip tai visai nieko. o jaunieji buna kad sedi is vis prie atskiro stalo dviese arba padaromas stalas visam pulkui ir tada jaunieji sedi su jais.
siaip daug kas prikilauso nuo muzikantu ir liudininku - kaip jie vakara veda!

idomu kaip sektusi Lietuvoje tos susodinimas? na jei staliukai arti vienas kitu, tai gal visai ir nieko butu! vyresnius prie vieno, jaunesnius prie kito, pulka dar prie kito, gal ir neblogai gautus.

na o lauke, tai g.gif g.gif g.gif o ka daryti jei lyti prades? siaip tai grazi ideja, bet tu rask ta vieta lauke, kad tiktu ir staliukams, ir sokti ir muzika garsiai leidsti kad niekam netrukdytu! ideja gera, bet????
Atsakyti
mes tai tikrai kad ne lauke. nes ciuju kad nustiptu sveciai ziemos vidury lauke biggrin.gif
o jei vasara planuojat svesti lauke, tai nereikia uzmirsti ir geriausiu draugu kraujasiurbiu uodu ir siaip visokiu masaliuku. o prie atskiru staliuku sedejimas man tai nepriimtinas. as tu senu paziuru. man reikia kad artimiausieji butu visi drauge. be to taip geriau susipazysta ir jaunuju gimines. tame grazumas ir yra kad toki buri susodini prie bendro stalo. nes retai tokiu progu buna smile.gif
Atsakyti
mes tai svesime viesbuti 30km nuo gyvenamosios vietos. tai su visais privalumais. ir miegamosiomis vietomis, baseinu, pirtimi ir visu kitu. ir be to labai grazi ir rami aplinka. thumbup.gif
Atsakyti
na na, gal tenai kur ir mes buvome tongue.gif ?? nors ten kur mes buvo tik 5 km nuo gyv. vietos.. sunglasses2.gif mes sventem akmeninei uzejgoj prie traku, buvo laabai liuks thumbup.gif thumbup.gif nes turejome viska ir ezera ir pirti ir baliavojom ir viduje ir lauke, buvo pasaka... wub.gif wub.gif mes kai pamatem yahoo.gif nieko daugiau nenorejom wub.gif wub.gif .....bet jau cia aisku pinigu reikalas... huh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tasa_01: 22 spalio 2005 - 22:31
sveikos. ir as saviskiui siuliau svecius prie atskiru stalu sodint, bet nesutiko, sako tarpusavyje tik ir bendraus. bet kai pagalvoji, tai prie bendro stalo irgi dazniausiai viena gimine seda bendrai i viena puse, kita gimine i kita ir bendrauja tarpusavyje...
Atsakyti
smile.gif
Zinote, kai mes savo vestuves su vyru organizavome, tai irgi pradzioje buvo tokiu sakyciau graziu, bet truputi Lietuvoje nerealiu minciu - lauke, mazi staliukai. Norejosi tos elegancijos, iskilmingumo, nenorejom kaimisku tradiciju, viska darem is sirdies, sugalvojom savo "tradicijas".
Bet galu gale ilgiau pamaste, paieskoje galimu vietu, nusprendeme daryti viduje, bet kad butu kiemelis, o sveciai galetu tiek viduje, tiek lauke buti. Suradome visai saunu restorana, su puikiu kiemeliu ir zolyte, mazais staliukais lauke. O viduje dareme dideli stala (U formos), nes musu daug artimu draugu, tai nors ir norejom atskiru staliuku, bet jie niekaip nebutu tilpe. Ir ka sau galvojat?!!! Pasiteisino!!! Visi taip sauniai susibendravo, susiuze, tokia sauni atmosfera, elegantiska aplinka, visiskai nesigailejom!!!! Tik labai svarbu - is anksto suplanavom atidziai susodinima, sudejom korteles, apgalvojom, kas su kuo artimiau bendrauja ar bendru interesu turi smile.gif Buvo smagu! Viskas nuo draugijos priklauso ir Jusu pasiruosimo!!!
Sekmes!
Atsakyti
jau seniai uzsieny daro mazus apvalius staliukus,prie kuriu sedi po kokius 8 zmones,o jaunieji sedi su savo tevais priesaky likusiu staliuku.As tokia ideja noriu irgi panaudoti.Man tas ilgas vientisas stalas nepatinka schmoll.gif
Pas mus uzsakytas prabangus restoranas su kiemeliu vidiniu,jame sveciai gales irgi pasedeti ir t.t.Taciau visa vakara vien tik lauke ,nesamone schmoll.gif
Nes juk i sventimo vieta atvykstama tik vakare,ir oras tikrai tampa vesus,nepriklausomai ar vasara ar ne.
Restoranas Kaune, Sfinksas.
Kas dare is draugu ten vestuves,liko labai patenkinti.Super aptarnavimas plius privatumas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nińa_del_viento: 20 birželio 2012 - 14:54
as tai irgi viduj... lauke nepatikima, vestuves vasara, bet kai vestuves viduj tai niekas netrukdo i lauka iseit... o lauke jei ka, tai... smile.gif nu as tai viduj, pastate su kiemu... ir su vandens tvenkiniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(belisime @ 2005 11 07, 17:33)
Kaune,sfinksas.
  Gali internete paziuret www.sfinksas.lt
  Kas dare  is draugu ten vestuves,liko labai patenkinti.Super aptarnavimas plius privatumas.



Sfinksa ir as zinau, as irgi ten galvoju, dar neuzsakiau, bet vienas is galimu variantu.
Man tas ju raudonas kiemelis patiko, beje ir sale neblogai atrodo, tik va isplanavimo nelabai matos kaip ten. as noriu u raides stalo, tai nezinau ar ten tilps toks. nes man T raides nelabai. na jau uz beveik 5 savaiteliu ir as viska pamatysiu
Atsakyti