Įkraunama...
Įkraunama...

Prašau pagalbos

Sveikos mamytes,
Prasau Jusu paremti 3 metuku mazyli. Mama nedirbanti, tevas vaiko atsisake tik isgirdes kad jis gims. Iki to laiko kiek galejau tiek pedejau nupirkau mazyliui vazimeli
(zinoma naudota), draugas parupino lovyte. Rubeliais pareme mano chemijos mokytoja. Iki sio laiko vaikuciu butiniausiu dalyku netruko... O dabar as jau nezinau kur kreiptis. Man gaila vaiko paskutinius rubeliu tuoj isauks. Seimynine padetis prasta vos gala su galu suduria: Elektra atjunkta, gyvena tik uz vaiko pinigelius, maistu kiek galiu paremiu as. Jusu prasau tik rubeliu nesvarbu berniukiski ar mergaitiski zinoma sukneliu nereiketu nes seip mazylis yra berniukas. Tikuosi neliksite abejingos...
Atsakyti
QUOTE(Erikiux @ 2009 10 26, 21:54)
Sveikos mamytes,
Prasau Jusu paremti 3 metuku mazyli. Mama nedirbanti, tevas vaiko atsisake tik isgirdes kad jis gims. Iki to laiko kiek galejau  tiek pedejau nupirkau mazyliui vazimeli
(zinoma naudota), draugas parupino lovyte. Rubeliais pareme mano chemijos mokytoja. Iki sio laiko vaikuciu butiniausiu dalyku netruko... O dabar as jau nezinau kur kreiptis. Man gaila vaiko paskutinius rubeliu tuoj isauks. Seimynine padetis prasta vos gala su galu suduria: Elektra atjunkta, gyvena tik uz vaiko pinigelius, maistu kiek galiu paremiu as. Jusu prasau tik rubeliu nesvarbu berniukiski ar mergaitiski zinoma sukneliu nereiketu nes seip mazylis yra berniukas. Tikuosi neliksite abejingos...




Sveiki,


Kokiame mieste si seima?
Atsakyti
kokio amziaus leliukas?
Atsakyti
Si seima is Sirvintu rajono. Gyvena Medziuku kaime. Leliukui greit sukaks 3 metukai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erikiux: 28 spalio 2009 - 14:31
pasiūkyk mamai susitvarkyti visas įmanomas išmokas, prisiteisti alimentus iš vaiko tėvo-jei jis nemokės,mokės valstybė.
Atsakyti
Alimentai. Kokias dar butu galimos ismokos?
Atsakyti
QUOTE(Erikiux @ 2009 10 28, 16:32)
Alimentai. Kokias dar butu galimos ismokos?


turi ji kreiptis į socialinį skyrių ar VTAT - soc.darbuotojos turi paaiškinti kur ir kaip susipildyti dokumentus dėl alimentų, taip pat dėl maisto paketo as mėnesį, taip pat gal gali į kokią darbo biržą atsistoti - juk irgi gali gauti išmoką arba darbelį kokį, juk vaikiukas jau nemažas...arba siūlymą mokytis.. Turi stengtis pati labai..
O būstas jos ar nuomojamas? jei neturi jokio- turi stotis į eilę soc.būstui gauti..
Atsakyti
Turiu kelis milžiniškus maišus panašaus amžiaus vaikiuikui. Aš kaunietė, tai mielai dovanosiu jei tik kas pasiims. Į až prašom.
Atsakyti
QUOTE(xxxsaulyte @ 2009 10 28, 16:56)
turi ji kreiptis į socialinį skyrių ar VTAT - soc.darbuotojos turi paaiškinti kur ir kaip susipildyti dokumentus dėl alimentų, taip pat dėl maisto paketo as mėnesį, taip pat gal gali į kokią darbo biržą atsistoti - juk irgi gali gauti išmoką arba darbelį kokį, juk vaikiukas jau nemažas...arba siūlymą mokytis.. Turi stengtis pati labai..
O būstas jos ar nuomojamas? jei neturi jokio- turi stotis į eilę soc.būstui gauti..

Ji buvo atsistojusi i darbo birza, mokesi kol laukesi. Kadangi ji neturi reikiamo darbo stazo jai ismoku nemoka. Del darbo tai jai reikia pinigu kalionei i Vilniu bilieto kaina 6.50. i diena jau susidaro 13lt o dar toloneliai. Apsigyventi Vilniuje tai pat neturi galimybiu... Tai va kokia situacija. Del maisto paketu paskysiu jai kad dokumentus sutvarkytu.
Atsakyti
Parašykit man į až adresą tikslų, ką nors nusiūsiu: maisto, drabužių...
Atsakyti
Parasiau adresa. Noriu Jums visoms padekoti kad paremete, padedate!!! ACIU
Atsakyti
QUOTE(drugelis. @ 2009 10 28, 18:48)
Parašykit man į až adresą tikslų, ką nors nusiūsiu: maisto, drabužių...

As savaitgali vaziuosiu taipat maisto dar nuvesiu.
Atsakyti