Įkraunama...
Įkraunama...

Stuburo nuotrauka

Noreciau persisviest stubura,kad zinot kas yra ir ar reikalingas gydymas ar uzteks tik masazu g.giftik nezinau kur tai daro,aisku klinikose bus tokia paslauga bet turbut dideles eiles,gal kas zinot privaciai g.gif

Atsakyti
Klinikose daro. Ir jei moki, tai jokių eilių nėra tongue.gif O jei sugebėsis susitarti, tai padarys už mažesnę kainą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2005 10 22, 13:04)
Klinikose daro. Ir jei moki, tai jokių eilių nėra  tongue.gif  O jei sugebėsis susitarti, tai padarys už mažesnę kainą mirksiukas.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
O kur Vilniuje daro stuburo nuotrauką, gal Santariškėse, gal žinote kiek kainuoja?
Atsakyti
Gal kas zinote kiek Kauno klinikose kainuoja pasidaryti stuburo nuotrauka?
Atsakyti
Kaune stuburo nuotrauką daro ir Kalniečių poliklinikoje. Prieš dvi dienas aš ten dariausi, vakar pasiėmiau nuotrauką. Nemokamai, bet su šeimos gydytojo siuntimu. Tik viena bėda, nieko negaliu įskaityti atsakyme. Mano šeimos gydytoja atostogauja, o man labai smalsu tongue.gif
Atsakyti
gal as nelabai i tema...
nors i tema...
o kur galima pasidaryti juosmenines dalies ar kryzmens rentgena kaune?...
ir ar tam reikes seimos gyd siuntimo?...ar galiu atejus is oro pasakyti ko man reikia?
Atsakyti
Jei turėsi siuntimą iš savo gyd - nereikės mokėti.O jei iš ,,oro,, teks pačiai susimokėti.Kur yra rentgenas ten ir visas nuotraukas daro.Aš dariausi Šilainių poliklinikoj kaklo ir stuburo 2 [ iš šono ir iš priekio] turėjau siuntimą , bet vien tik išrašo man nepakako reikėjo nuotraukų tad už vnt mokėjau apie 10-12lt nes skirtingo dydžio
Atsakyti
QUOTE(dipsė @ 2008 03 25, 13:27)
Jei turėsi siuntimą iš savo gyd - nereikės mokėti.O jei iš ,,oro,, teks pačiai susimokėti.Kur yra rentgenas ten ir visas nuotraukas daro.Aš dariausi Šilainių poliklinikoj kaklo ir stuburo 2 [ iš šono ir iš priekio] turėjau siuntimą , bet vien tik išrašo man nepakako reikėjo nuotraukų tad už vnt mokėjau apie 10-12lt nes skirtingo dydžio


dekui
na del mokejimo be siuntimo ne beda,man buvo aktualiau ar be siuntimo galiu pasisakyti ko reikia man,ar neprasys gyd rekomendaciju vienam ar kitam rentgenui...na kad sakytu be gyd rasto nedarysim to ka pati issigalvojate...
gyd siuntima gauti ne beda,bet poto ir vel pas ja gryzti su atsakymu nesamone...butu greiciau jei pasidaryciau nuotraukas ir poto pas ja ateiciau jau su atsakymu... nes ji buo uzsiminusi kad tas nuotraukas pasidaryti butu ne prosal g.gif
Atsakyti