Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naudojat vaikišką kosmetiką?

Sveikos, besirupinancios ir besidomincios groziu ir grozio priemonemis. 4u.gif Karts nuo karto uzsuku cia paskaitineti, nes su amziumi (nors jis dar nedidelis -<30 ax.gif ) vis labiau rupi savo grozio, odos puoselejimas, rupinimasis ja.

Pastebejau tokias tendencijas- dauguma is Jusu imasi ieskot kuo naturalesniu, svelnesniu produktu savo veido, kuno odai, plaukams. Linksniuojami ivairus firmu pavadinimai- nuo lietuviskos iki uzsienietiskos.
Taciau stai apie ka noreciau padiskutuoti, o tiksliau- paklausti ar naudojate vaikiska kosmetika? g.gif

Nuo to laiko kai gime mano sunus namie nuolat yra vaikisko aliejaus, vaikisko kremo, apsauginio (vaikisko) kremo nuo salcio ir t.t. Ir pastebejau tai, kad pati vis dazniau "lendu" prie situ priemoniu...Alieju naudoju kunui, rankoms ir veidui taip pat vaikiskus kremus. blush2.gif Juk vaikiskos linijos yra be konservantu, is kruopsciai atrinktu , nealergizojanciu produktu. Tad kodel gi neturetu tikti ir man? (Jums?) Na zinoma, as nekalbu apie problematine oda, pvz.- spuoguota, ar brandzia, kuriai gal reiktu stangrinimo intensyvesnio...

Ka manote apie tai?
Atsakyti
Aš tai pradėjau naudot vaikišką Sebamed pienelį kūnui bei apsauginį kremą nuo šalčio iš weledos. Pienelis kūnui tai šiaip sau, tik tam kartui padrėkina, o kremas veidui - liuks ax.gif Aš kažkaip netikiu, kad vaikiška kosmetika yra jau tokia nekalta g.gif
Atsakyti
Galbut Neutral firmos priemones geresnes? Bandziau tik alieju, bet tiesa pasakiu hipp aliejus- nepakeiciamas. Toks skalsus, na o kvapas-virsune... wub.gif Po depiliacijos koju oda greit atsigauna.
Atsakyti
as tai vaikiska aliejuka naudoju hihihi.gif
Atsakyti
vaikišką persikinį Logona šampūną plaukams rolleyes.gif
Atsakyti
Planuoju nusipirkti vaikiska sebamed balzama, labai patinka man jis biggrin.gif o siaip bandziau sumpunu kazkada vaikisku plauti, tai nieko visai rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(katutis @ 2009 10 28, 20:07)
vaikišką persikinį Logona šampūną plaukams  rolleyes.gif

bet juk vaikuciu plaukai nesiriebaluoja, kap suaugusiojo, isplauna ta plaukus?
blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Obuolių Delčia @ 2009 10 28, 18:20)
bet juk vaikuciu plaukai nesiriebaluoja, kap suaugusiojo, isplauna ta plaukus?
blink.gif


išplauna kuo puikiausiai, mano plaukai kaip tik į riebumą ax.gif Esu girdėjusi, kad kūdikių šampūnai jau būna, kaip sakai, neišplaunantys, o šitas vaikiškas man labai tiko - normalus šampūnas wink.gif
Atsakyti
As kartais kaip duso zele naudoju vaikiskas prausimosi zele ax.gif Na odai tikrai nera blogai, jei jau vaikucio nenusauseja. thumbup.gif
Atsakyti
vaikiska alieju daznai naudoju, patinka kvapas blush2.gif
Atsakyti
Aš tai dažnai pasiskolinu iš savo dukrytės Margaritos braškinį šampūną. Jis man labai skaniai kvepia wub.gif ir gerai išplauna plaukus, tikrai ne blogiau nei mano įprastai naudojami šampūnai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zuzi_šoka @ 2009 10 28, 15:42)
Juk vaikiskos linijos yra be konservantu, is kruopsciai atrinktu , nealergizojanciu produktu. Tad kodel gi neturetu tikti ir man? (Jums?) Na zinoma, as nekalbu apie problematine oda, pvz.- spuoguota, ar brandzia, kuriai gal reiktu stangrinimo intensyvesnio...


Del pajuodintos dlaies nesutinku - net vaikiska kosmetika reikia laabai ziuret, nes kartais visokio s.. pasitaiko prideta... ax.gif

O del vaikiskos kosmetikos naudojimo, tai as nuo saules pienelius visokius naudoju butent vaikiskus, nes ten daugiau spf buna (bent dazniausiai taip). Kitko nenaudoju, nes realiai vaikiukams skirta kosmetika yra laabai svelni, o suaugusiems jau reiketu 'grubesnes'. Pvz mano oda sausa, tai neisivaizduoju kaip issiversciau su vaikisku kremuku - jis labai svelnus ir tikrai to drekinimo neuztenka...
Atsakyti