Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naudojat vaikišką kosmetiką?

Naudoju Hipp kuno losjona bigsmile.gif Tinka, patinka, i kitus keist neketinu ax.gif
Atsakyti
labai daug turiu Hipp priemonių wub.gif kol kas patinka, tinka wub.gif ypač aliejukas biggrin.gif esu naudojusi ir dušo gelius bei šampūnus biggrin.gif nemanau, kad stebuklas, bet, kad švelnūs - tiesa mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SiVidz: 30 spalio 2009 - 19:24
Na sampunas Jonhson man netiko. Plaukai siurkstus. O duso zele visai nieko.
Atsakyti
Sebamed baby aliejus jau kelis mėnesius man nr. 1 išėjus iš dušo thumbup.gif
Atsakyti
Mano mama nuolat naudoja vaikišką aliejų, į nieką nekeistų to daikto wink.gif tokia patenkinta. Aš kažkaip kartais kremukus vaikiškus naudodavau veidui, muiliukus, retkarčiais šampūnus. Patikdavo priemonės. Bet jau dabar suabejoju kartais priemonių natūralumu, nes kai paskaitai etiketes tai oho, mano oda labai jautri, todėl dažnai alergizuoja. Vis rečiau ryžtuosi naudot net ir vaikam skirtas priemones.
Atsakyti
QUOTE(mocha @ 2009 11 02, 13:42)
Bet jau dabar suabejoju kartais priemonių natūralumu, nes kai paskaitai etiketes tai oho,


Vat butent, kad vaikiska kosmetika be paciu baisiausiu sudetiniu daliu, bet tikrai daznai nera naturali, o del to, kai raso, kad nealergizuojanti, tai tik nera sudetyje gerai zinomu alergenu - jei kartais kazkam kitam ne taip paplitusiam esat alergiska, tai ir tokia kosmetika sualergizuot gali. Jei norisi vaikiskos kosmetikos, kad butu tikrai naturali, tai reikia rinktis is naturaliu gamintoju - na o tokie daznai gamina ir visa kita suaugusiems skirta kosmetika, tai kaip ir nera prasmes naudot vaikiskas... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(shopingas @ 2009 11 02, 14:45)
rinktis is naturaliu gamintoju - na o tokie daznai gamina ir visa kita suaugusiems skirta kosmetika, tai kaip ir nera prasmes naudot vaikiskas...  4u.gif


paprieštarausiu - prasminga tada, kai vadinamoji vaikiška priemonė suteikia tokį efektą, kurios neišgauni suaugusiųjų priemonėmis rolleyes.gif
Atsakyti
As naudoju dregnas serveteles vaikiskas blush2.gif Masinoje turiu pakuote rolleyes.gif
Atsakyti
aš naudojuu vaikišką muilą ax.gif o vaikiškas kremas "Bambolina" man yra pats geriaus vaistas kai mano veido oda sudirgsta, jji panaudojus mano oda atisgauna ir tada vėl gryžtu prie savo veido kremo mirksiukas.gif
Atsakyti
Vasara megstu Jonsons aliejuka teptis vaiko biggrin.gif oda sausesne buna,tai pasinaudoju vaiko gerybemis ax.gif kas liecia sampuna,tai man vaikiski nelabai ax.gif kazkokie plaukai ne tokie man buna biggrin.gif daugiau kaip ir nieko nenaudoju,tik aliejuka smile.gif
Atsakyti
kartais naudoju vaikišką kosmetiką, kurią nuperku dukrytei smile.gif dažniausiai tai būna muiliukas, plaukų šampūnas, aliejukas kūnui ir panašiai smile.gif
Atsakyti
Ne, nenaudoju, nes manau, kad nelabai tinka suaugusiems 4u.gif
Atsakyti