Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naudojat vaikišką kosmetiką?

Nenaudoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2009 12 27, 23:04)
Bandziau seses bubchen, labai riebus smile.gif

Tas jau atkrenta biggrin.gif
Kad kameru stebejimo nebutu tiek visur,tai pradarius biski patepciau ant rankos paziuret ar riebus jie visi,bet... biggrin.gif Dabar gundausi Johnsons kremu,tik nezinau kuriuo is triju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(diamondness @ 2009 12 27, 22:36)
Tas jau atkrenta biggrin.gif
Kad kameru stebejimo nebutu tiek visur,tai pradarius biski patepciau ant rankos paziuret ar riebus jie visi,bet... biggrin.gif Dabar gundausi Johnsons kremu,tik nezinau kuriuo is triju doh.gif


Nepradarot, nes bijot kamerų? blink.gif O kur kamerų nėra ir pardavėja nesuseka prasidarot kosmetiką ir pasitikrinat? blink.gif
Kaip reaguotumėte nusipirkusi naują kremą ir pradariusi radusi kažkieno pirštų žymes? Beto dauguma kremų pradaryti sensta daug greičiau, nekalbu apie nuostabiąsias tušų "pradarinėtojas" ir svarbiausiai pradariusi dešimtis tušų dar ir neperka nei vieno, arba perka bet pasiima naują, ne tą kurį pradarė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Argija @ 2009 12 27, 23:57)
Nepradarot, nes bijot kamerų?  blink.gif  O kur kamerų nėra ir pardavėja nesuseka prasidarot kosmetiką ir pasitikrinat?  blink.gif
Kaip reaguotumėte nusipirkusi naują kremą ir pradariusi radusi kažkieno pirštų žymes? Beto dauguma kremų pradaryti sensta daug greičiau, nekalbu apie nuostabiąsias tušų "pradarinėtojas" ir svarbiausiai pradariusi dešimtis tušų dar ir neperka nei vieno, arba perka bet pasiima naują, ne tą kurį pradarė  doh.gif

Net nesu bandziusi taip daryti,kazkaip geda butu jei kas pastebetu ,o ypac rimtesnese parduotuvese,ne prekybcentriuose,tai todel forume ir klausineju apie ta kremu riebuma,nepabijociau pradaryti-neklausciau biggrin.gif Bet tikrai yra pilna zmoniu,kurie taip daro,ir bet ka perkant galima svarstyti,ar nebuvo kartais pradaryta.Esu maciusi net pacias pardavejas taip darant kelissyk,tai labai kalta ir pati nesijausciau smile.gif
Atsakyti
ne nenaudoju unsure.gif
Atsakyti
naudoju
vietoj duso zeles
http://www.neutral.l...iams/prausiklis

vietoj kuno kremo
http://www.neutral.l...dikiams/aliejus

esu sunaudojus kuno kremo pakuote http://www.neutral.l...ikiams/losjonas
bet visgi aliejus labiau pasiteisino, kremo nebereikia ax.gif
Atsakyti
QUOTE(skittles @ 2009 12 30, 00:06)


ar patinka? smile.gif as sita naudoju, tai nebenoriu tu jokiu kvepianciu jau biggrin.gif
Atsakyti
O man patinka labai sebamed vaikiska kosmetika, kadangi visuomet uzsakineju savo vaikui kuno losjonus irsampunus, kartais ir pati panaudoju juos thumbup.gif Sios firmos labai patiko nuo saules apsauginiai kremai su spf 20 tai visai seimynai tiko ir kolegei kuri labai jautrios odos thumbup.gif
Atsakyti
Nenaudoju, tik sudocream krema, kad plaukeliai neiauginetu po depiliacijos smile.gif
Atsakyti
bandžiau tokį šampūną

user posted image

labai man netiko unsure.gif
Atsakyti
Naudoju vietoj kremo BEPANTHEN tepaliuka, mano odai jis labai thumbup.gif begalo riebus,todel tepu tik kai niekur nereikia eiti ir niekas pasalinis manes nemato biggrin.gif bet tikrai super dalykas, gydo ivairius paraudimus, issausejimus ir pan. smile.gif
Atsakyti
kadangi mano plaukai po plovimo labai veliasi, naudoju si purskikli . jis netik leidzia lengvai issukuoti plaukus , bet jie tampa stipresni ir zvilga labiau
user posted image
Atsakyti