Įkraunama...
Įkraunama...

Ar naudojat vaikišką kosmetiką?

Aš naudoju kartais vaikišką šampūną, kai būna labai jautrios dantenos (po sirgimo angina) tai ir dantų pastą. Muilai vaikiški man labai patinka, nes odos nesausina.
Atsakyti
as vietoj kremo naudoju Neutral losjona kudikiams http://www.neutral.l...ikiams/losjonas
Atsakyti
O kaip BEBE firma? veido kremai, kunui.. gal esat ka girdeja? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Iš vaikiškų štai šitą žele jau seniai naudojam visa šeima 4u.gif
Labai švelni, ypač žiemos sezonui tinka thumbup.gif
O kadangi kaina nesikandžioja, tai naudojam ir kaip skystą muilą ax.gif
http://www.rossmannv...gel-807616.html
Atsakyti
mes naudojame vaikiska muila (ir vaikui ir mums drinks_cheers.gif ). Veiduka kartasi pasitepu , kai atsiranda raudoni pletmai ar egzemos, su vaikisku cinku blush2.gif
Taip pat pastoviai namuose yra rusisko vaikisko kremo "TIK TAK" neblogas visai, o ir kaina - keli litukai drinks_cheers.gif
Atsakyti
tindi - rindi bekvapis muilas su kačiuku smile.gif.Po gimdymo mane apskritai erzina visokie stiprūs kvepalai kosmetikoj, tai šitas yra nuostabus, absoliučiai jokio kvapo (nes būna kad bekvapis, o vistiek kažkoks kvapas produkte jaučias)
Atsakyti
Naudoju vasara vaikiskus apsauginius kremus nuo saules - del dideliu UV faktoriu vacation4.gif
Atsakyti
pamenu klasiokė naudojo rankoms vietoj kremo kūdikių aliejuką,tai rankos švelnios švelnios būdavo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Julya @ 2010 01 01, 20:16)
bandžiau tokį šampūną

user posted image

labai man netiko  unsure.gif

Aš taip par šį naudojau, bet labiau patinka Rasos vaikiškas šampūnas "Braškė" thumbup.gif
Atsakyti
Naudojau vaikiska sampuna, visai patiko 4u.gif
Atsakyti
Naudoju vaikiska Jonsons kuno aliejuka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetookaz @ 2010 05 03, 16:53)
Naudoju vaikiska Jonsons kuno aliejuka. smile.gif

Aš irgi thumbup.gif Mano sausai blauzdų odai labai tinkamas mirksiukas.gif
Ir visam kūnui, žinoma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bambūčia: 13 rugpjūčio 2010 - 16:49