Įkraunama...
Įkraunama...

8-9 nėštumo mėnesiukas

sukuriu siuos namucius, nes jau beveik pribaigem senuosius blush2.gif

laukiam toliau byrančiu mamyciu ir dalinames savo isgyvenimais 4u.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
bet kaip sunku laukti kada cia pagaliau prasides tas gimdymas doh.gif blush2.gif
Atsakyti
dekuj user posted image

tik man kazko nezinau kaip ir neramu visad vakare isiremia net anyse asaros susikaupia ir taip stipriai ar vicia bijot ar taip turi but toks vienas guziukas pasidaro pilve... kai guliu tai pilvas rodo i viena puse nuvaziaves
Atsakyti
QUOTE(Padruske22 @ 2009 10 28, 17:14)
dekuj user posted image

tik man kazko nezinau kaip ir neramu visad vakare isiremia net anyse asaros susikaupia ir taip stipriai ar vicia bijot ar taip turi but toks vienas guziukas pasidaro pilve... kai guliu tai pilvas rodo i viena puse nuvaziaves

blush2.gif

na mano lelius ir daznai isiremia i viena sona ir pilvas kreivas, akivaizdziai tai matos g.gif tu nepergyvenk, viskas gerai yra, tik va kad tavo lelius tave spardo labai tai sunku tau console.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz naujus namuciu 4u.gif
Niu pas mane, tai mano pipliukas tai irgi buna kai issikysa i kuri sona, tai irgi taip gana skaudziai. smile.gif Paskaicius RUUTTos pasisakyma as irgi susimasciau, kad tik mano maziukas nesugalvotu per lapkricio 1 ax.gif g.gif
Noreja jusu dar paklaust ar jums nebuna kad pilvas pradeda spast kaip ir slapimo pusle, nes kartais kaip vaikstau tai pilvo apacia ziauriai spaudzia ir paskausta, jaucias lyg tas toks skausmelis nuo didelio kruvio nesiojimo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(drambiuke @ 2009 10 28, 18:33)
Aciu uz naujus namuciu 4u.gif
Niu pas mane, tai mano pipliukas tai irgi buna kai issikysa i kuri sona, tai irgi taip gana skaudziai. smile.gif  Paskaicius RUUTTos pasisakyma as irgi susimasciau, kad tik mano maziukas nesugalvotu per lapkricio 1 ax.gif  g.gif 
Noreja jusu dar paklaust ar jums nebuna kad pilvas pradeda spast kaip ir slapimo pusle, nes kartais kaip vaikstau tai pilvo apacia ziauriai spaudzia ir paskausta, jaucias lyg tas toks skausmelis nuo didelio kruvio nesiojimo. g.gif


Labas nestuke.gif smile.gif

Buna ir man taip, ir skausmelis, ir maudimas ... o kartais taip isipiria, kad atrodo islys smile.gif Paskutiniu metu dienos metu ar vakare pajauciu pilvo maudimus kaip prie mm ... net nezinau, gal ten koks veiksmas jau prasideda pas mane ... pas gydytoja tik kita savaite ... g.gif
Ar kuriai taip buna?
Atsakyti
sveikos storules ax.gif
4u.gif dekoju visoms uz sveikinimus ir atsakau i klausimukus dar uzduotus senojoje temukej:

leliukas mano maziukas, gimdziau pati be jokiu vaistu ir skatinimu, na saremiai buvo tokie kaip as vadinu "bangos": pradeda mausti pilvo apacioje, kyla i strenas ir nusileidzia i isange lyg tustintis noretum, bet man skasmas buvo pakenciamas ir as nenusiskausmindinejau, stumimas truko 9 minutes, niekur neplysau ir nekirpo, bet as zinojau ko tiketis, buvau nusiteikusi siam "darbui", o gimdymas prasidejo l. netiketai 37 sav, visa ryta truputi maude strenas ir leliukas davesi pilve kaip paseles, tuomet apie pietus lyg kaskas "krito" i tarpviete ir atsistojus kaskas tarp koju kiurktelejo, nuejau i wc, o ten ant kelnaiciu isbeges toks baltas gleiviu gniutulas... iskart pradejo kapseti skaidrus skystis, pamaniau, kad "tarpine" (slapimo) nelaiko, bet kai pasislapinus pradejo begimas intencyveti susivokiau, kad jau teka vandenys, nuvykus i ligonine, atsirado ir "bangos" (saremiai) vakare gime sunus...

del vemimo:
kai gimdziau pimagime, tai man gimdymas prasidejo nuo to, kad as visa diena vemiau, o vakare nubego vandenys ir kai ligonineje prasidejo saremiai per kiekviena saremi as ziaukcioja, nes jau nebuvo ko vemt...


drambliuke, ar tik negimdysi siankt mirksiukas.gif

del kedutes:
na vezem su vezimo lopsiu, o va vakar vaziavom gimimo liudijima isiimti, tai jau dejau i kedute, prisegiau ir tada uzklojau, nieko jis ten nesusikraipes buvo, viskas ten manau jau paskaiciuota ir tikrai saugiai istaiso thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Wiwaa: 28 spalio 2009 - 19:45
QUOTE(Wiwaa @ 2009 10 28, 19:44)
sveikos storules  ax.gif
4u.gif dekoju visoms uz sveikinimus ir atsakau i klausimukus dar uzduotus senojoje temukej:

didziausi sveikinimai 4u.gif ir kaip as pavydziu tokiu lengvu gimdymu doh.gif kad man taip nusisektu g.gif

ziuriu, kad ir jus prakaituojat. o as maniau kad man cia kazkas pasidare.. is niekur kad ismus karstis... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smuk @ 2009 10 28, 22:30)

ziuriu, kad ir jus prakaituojat. o as maniau kad man cia kazkas pasidare.. is niekur kad ismus karstis...  doh.gif

taip ir nezinau kaip prakaitavima sumazint ... blush2.gif nes atsikeliu slapia kaip po temeraturos numusimo doh.gif
Atsakyti
Sveikos paneles.. 4u.gif
Vos radau, kad sukurti nauji namuciai.. unsure.gif Aciu Judita 4u.gif

Zinot, del tu prakaitavimu, tai pas mane su tuo problemu nera g.gif o vaikutis siaip pradeda labiau muistytis vakare, kai jau laikas eiti miegoti.. doh.gif
Papildyta:
QUOTE(VidaS @ 2009 10 28, 19:43)
Labas  nestuke.gif  smile.gif

Buna ir man taip, ir skausmelis, ir maudimas ... o kartais taip isipiria, kad atrodo islys smile.gif Paskutiniu metu dienos metu ar vakare pajauciu pilvo maudimus kaip prie mm ... net nezinau, gal ten koks veiksmas jau prasideda pas mane ... pas gydytoja tik kita savaite ... g.gif
Ar kuriai taip buna?

Tokie maudimai kaip per mmm buna ir man..na, ne kiekviena vakara bet dazniau nei anksciau.. g.gif kiek paguliu ir praeina.. 4u.gif
Atsakyti
kažko ir man siandi strėnas maudžia,kaži ar gimdyt teks važiuot,ar dėl to kad grindis ploviau? g.gif
Atsakyti
prasom prasom 4u.gif

man tai siandien jau kazkoks pilvelis pakietejes, vyras paciupinejo, sako mazasis isiremes, poto visa pilva paminke, sakau tai pries gimdyma turi sukietet, sako ar tik nereiks sianakt i ligonine vaziuot blink.gif sakau nu dar nelabai g.gif

pilveli ir man pamausdavo kaip pries mm, bet neilgai... o siandien tai uzeidavo tokie kaip spazmai, net maksti sudiegdavo doh.gif g.gif

na, gal ryt jau turesim nauju mamyciu thumbup.gif 2.gif: lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jovituxss @ 2009 10 28, 22:20)
kažko ir man siandi strėnas maudžia,kaži ar gimdyt teks važiuot,ar dėl to kad grindis ploviau?  g.gif

na gal gimdyt nelabai dar g.gif gal tik kokie paruosiamieji pradejo kankint g.gif
Atsakyti
Matau vangiai vangiai vyksta byrėjimo procesas biggrin.gif Visų požymiai vienodi, pojūčiai tie patys, bet rezultatas toks jau pšššššš........... tongue.gif
Atsakyti