Įkraunama...
Įkraunama...

Onkocitologinis tepinėlis

Nebežinojau kuriam skyrely skelbt. smile.gif

Merginos, ką žinot apie onkocitologinį tepinėlį - ar esat kuri dariusi, kaip jį daro, koks jausmas ir kur daro, kiek kainuoja.
Atsakyti
Man dare pries 8men poliklinikoje,moketi nereikejo.O jo paemimas visai neskausmingas,taipat kaip tepinelio, ten kazkoki sepeteli ikisa ir truputi pabrauko ir viskas baigta
Atsakyti
na, esu dariusis iš viso du kartus, nors visą gyvenimą ginekologai rėkė, kad yra 'negraži' žaizdelė kaklelyje. dariausi pusės metų laikotarpyje, atsakymas abu kartus buvo geras. 1ą kartą mokėjau 25Lt, 2ą jau ir nežinau, nes mokėjau visų tyrimų sumą. siek tiek buvo nemalonu, nes jutau grandymą 2ą kartą, o 1ą praktiškai jokių jutimų. skaičiau, kad tą mėginuką irgi reikia mokėti tinkamai paiimti. paskutinį kartą buvau pas Bičkauskienę (Narmedoje - yra jos tinklapis). manyčiau, kad su siuntimu į Onkologinį turėtų būti galimybė nemokamai pasidaryti.

sėkmės
Atsakyti
Kiek zinau, tas tepinelis kainuoja apie 20 lt privaciuose kabinetuose. Bet man jo nedare, tai apie procedure nieko negaliu pasakyti.
Atsakyti
Kaip tik šią savaitę dariausi... Privačiai kainavo 35 Lt. Dariausi pirmąkart. Hm, labai skaudėjo... sad.gif Labai nemalonus jausmas... Bet ką padarysi... g.gif
Gydytoja sakė, kad šitą tyrimą reikia kas 3 metai darytis... huh.gif
Atsakyti
QUOTE (nicci @ 2004 04 16, 16:56)
Kaip tik šią savaitę dariausi... Privačiai kainavo 35 Lt. Dariausi pirmąkart. Hm, labai skaudėjo... sad.gif Labai nemalonus jausmas... Bet ką padarysi... g.gif
Gydytoja sakė, kad šitą tyrimą reikia kas 3 metai darytis... huh.gif

Na kiek as zinau,tai toki tyrima reikia kartoti kiekvienais metais
Atsakyti
QUOTE (nicci @ 2004 04 16, 17:26)
Taip, galima daryti kiekvienais metais, tačiau bent minimum kas trejus - būtina!..

Na nezinau,man tai sake,jei rupiniesi savo sveikata,tai reikia daryti kiekvienais metais.Reikia sekti pastoviai
Atsakyti
Na, pas ginekologus slenksti minu daznai, bet dar nei vienas nesake, kad reikia pasidaryti ta tyrima g.gif Gal kad graziai atrodo ta zaizdele blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE (Eaglet @ 2004 04 16, 18:21)
Na, pas ginekologus slenksti minu daznai, bet dar nei vienas nesake, kad reikia pasidaryti ta tyrima g.gif Gal kad graziai atrodo ta zaizdele blush-anim-cl.gif

Pas mane jau pries 4 metus ja mate,bet tik pernai pasiule pasidaryti ta tyrima
Atsakyti
O MAN PATI GYDYTOJA PAREKOMENDAVO TEPINĖLĮ PASIDARYTI , NES BUVO AKCIJA IR POLIKLINIKOSE TUO METU TIKRINO NEMOKAMAI . DAVĖ BUKLETĄ , KURIAME VISKAS APRAŠYTA . O SKAUDĖT VISAI NESKAUDĖJO . smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Eaglet @ 2004 04 16, 16:21)
Na, pas ginekologus slenksti minu daznai, bet dar nei vienas nesake, kad reikia pasidaryti ta tyrima g.gif Gal kad graziai atrodo ta zaizdele blush-anim-cl.gif

Pas mane jokių žaizdelių nėra, bet prieš metus pasiūlė pasidaryt-pasidariau.Šiemet pati paprašiau,kad padarytų..Nieko nerado, bet daug ramiau gyvent,kai tai žinai.O dėl nemalonių pojūčių-viską galima iškęst...
Manau virš 30 metų jau reiktų profilaktiškai darytis šitą tyrimą, juk darom ne dėl kažko, darom savo labui.
Atsakyti
Tikrai paparastai rekomanduojama kas metai. Mano gydytojas taip ir daro. kol kas viskas thumbup.gif , bet tai ir dziugu.
Atsakyti