QUOTE(ausru @ 2009 10 31, 14:57)
................
Pavyzdziui galiu pasakyti, kad mes per visus metus tesame sunaudoje tik kokia 15 g hormoninio tepalo - pacio silpniausio. O vat butu idomu suzinoti, kiek ir kokio stiprumo tepalu yra sunaudoje mamos, kurios sako, kad ju vaikuciu oda nuo hormonu jau isplonejusi?
Rizikuodama būti vėl labai labai bloga ir nepopuliari, pasakysiu savo patirtį ir pasvarstymus šia tema. Maniškei oda išplonėjo,o sunaudojome ne ką daugiau,nei tavo parašyta (naudojau pagrinede elocon, fucidin,fucidin H). Ir ką? Dermatologė sako - nu nea,neturėtų nuo šitų,bet,pasižiūrėjus pripažįsta,kad joooo,yra kaip atsitiko ir psio. Čia tikrai netaisyklė -
lawanda gali pasakyt, kadji daugiau sunaudojus (regis?) -ir jiem tada oda suplonėjo, bet tai ką dabar daryt ? kaip pasvert paprastom"namų" sąlygom,kiek tam vaiku iki to momento,kai jau pažeidžiama,o ne padedama, tų stipriųjų tepalų duot? Juk pas visus skirtingai tuo metu organizmas gali funkciuonuoti,kai iššoka tokie bjaurūs bėrimai ,šlapiavimai ir pan.,kada imamės stipresnių priemonių. Hemoglobinas, eritrocitų nusėdimo greitis,vidaus organų būklė (ar nėra kokios disbakteriozės tuo metu,stafilokoko, kirminų ir panašiai ir panašiai) gali būt skirtinga pas vaikus tuo metu, o išoriškai atrodyt vaikai panašiai,kad ir su mažakraujyste- čia,pas AD vaikiukus, ne viena su šituo kovoja -bet visiems vaikams vienos geriausios priemonės pakelt hemoglobinui nėra, tą jau pastebėjom vardindamos savo pastebėjimus, vaikų reakcijas į geležies preparatus. Pastebim,kad pablogėjimai irgi dėl skirtingų dalykų atsiranda.tai kaip galim "svert" hormonų kiekį bendrai, o ne atskiram atvejui?? Kažkodėl tikiu (

daktaro Hauso įtaka), kad jei va taip nuodugniai nuodugniai pastoviai vaiką stebint mediciniškai (su pastoviu kraujo,šlapimo ir kitokiais visais įmanomais laboratoriniais tyrimais) - būtų galima atsekt ir išgydyt, ar bent jau pilnai suvaldyt, rast tinkamiausiaspriemones, kiekvienam mūsų vaikų atvejui. Bet čia - utopiškas svaigčiojimas,nes tai dyyyydeli pinigai ir ne labai įmanoma mūsų sąlygom (nors, pagaliau jau hormonų tyrimai ir t.t. daromi ir LT, kai ankščiau,kaip pamenu, kai gydžiausi skydliaukę,laukt atsakymų reikdavo ne mažai,nes LT hormonų netyrė, siūsdavo kažkur į Europos laboratoriją kraujo analizus). O kiek naudot -kiekvienai spręst stebintsavo vaiką.Na,apie "mamos širdį ir nuojautą" susilaikysiu nieko nesakydama, na,tik kad aš asmeniškai tuo tikiu, bet mano "nuojautos supratiman" įeina ir žinios,kurių ieškom pas tėvus,gydytojus,nete ir visur visur, tai ne mistika man - tikrai nepradėsiu karviašūdžiu vaiko tept,jei kažkaip "pajausiu",kad jis super daiktas,aš sveiku protu daug kur remiuos.
beja, aš ir paiilgau ir pasigedau
Laiskristės
Papildyta:
QUOTE(Amica @ 2009 10 31, 16:47)
Ausru, dėl tų sintetinių ir natūralių emolientų. Manau čia kiekviena situacija skirtinga ir neįmanoma visiems vieno varianto parinkti. Ir kiekviena mama su laiku įgauna asmeninės patirties ir daro taip, kaip mato geriau konkrečiai ant savo vaiko. Pabėrimas tai pabėrimas, čia vienas dalykas, bet jei vaiko oda trūkinėja nuo sausumo kaip Sacharos žemė ir natūralūs emolientai jos nesugeba sudrėkinti, tai ką daryti? Tada tepi tuo, kas padeda odai atgauti drėgmę. Bet, tuo net neabejoju, natūralūs visada geriau už sintetinius, čia sutinku 100proc. Ir pati vaikui dabar tepu tik natūralius. Bet buvo laikas, kai tik sintetiniai gelbėjo.
Papildyta:
QUOTE(arbuzina @ 2009 10 31, 16:04)
Rasau to tepalo sudeti:
............
na ir atlikai čia darbo, bet ar labai to reikėjo - kol surašei,jau galėjai viską ir pati sužinot

.Tiesiog visas dalis googlėn atskirai suvest (gi visviena perrašinėjai) ir tau būt 'išmetęs" netas daug info apie visas. o šiaip tai yra nemažai puslapių su nuorodom į kenksmingus, ekologiškus ir pan. ingredientus. Jei turėtum laiko, apsilankyk SMo ekologijos temose -ten yra nuorodų ir pvz.į populiariosios kosmetikos gamintojų gaminių sudėčių komentarus iš cheminės sudėties pusės- labai įdomi info. Na,tiesiog pati ieškodama daugiau pamatysi,nei kas čia pakomentuos - nes apie įvairius ingredientus,jų procentinį kiekį daugiau reiktų pasidomėt.Pvz., ką aš jau esu minėjus ne kartą, aš esu LABAi alergiška arbatmedžiui, kai kartą odos reakciją pamatė kosmetikos parduotuvė, iš kur pirkau su šiuo komponentų sudėty,priemonę, tai iškart gražino pinigus (

o neturėjo,kaip dabar galvoju,nes tai- juk mano kaltė,kad nežinojau tiksliai savo reakcijos į tokį kiekį šio "super dalyko",esančio "nerealiai" geru antiseptiku nemažai daliai žmonių).
Papildyta:
QUOTE(Adeks @ 2009 10 31, 15:31)
As manau,kai jau slapiuoja,tai ir yra infekcija
Kai šlapiuoja,be abejo jau rimtas reikalas - reik imtis priemonių,ką jūs ir padarėt - tai gerai. Nes į šlapiavimus lengvai įsimeta koks stafilokokas ar koks kitoks brudas (niežų erkutės,pvz.). Pvz. pas mus buvo atvejis,kai su aprištu pūliuojančiu rankos nagu,atėjęs pas mus giminaitis, "užnešė"stafilokoką į vaiko odą.. .