Įkraunama...
Įkraunama...

Taip gimė mūsų kukuliukas

O buvo taip: kaip dažnai būna vaikai ateina tada kai jų mažiausiai lauki,taip buvo ir mūsų atvėju. Ypatingo šoko teigiamas testas nesukėlė g.gif , tik nuostabą. Taigi, terminas nustatytas 22 vasario, laukiam. Laukimas nebuvo iš lengvųjų, teko ir ligoninės paragauti, ir pasinervuoti.Iki 26 savaitės pilvuko beveik nesimatė, bet kadangi aš nenuilsdama vis ką nors pakramsnodavau, svoris pradėjo sparčiai augti(iki 24 sav. buvau priaugusi tik puse kg, į gimdimo namus atvykau su 25 kg daugiau nei prieš neštumą,taigi visos besilaukiančios mamykės - susirūpinkitė savo mitybą jau dabar, nes po to bus ne pyragai.) Tai štai gimdymo terminas ant nosies, laukiu... 24 vasario paguldo į ligoninę, aukštas spaudimas plius pernešiuojimas. Kur gi tu mano mažyli? Norisi jau glausti tave ir myluoti, bet... sad.gif . Noriu pasakyti kad teorinė gimdimo dalis naujiena man nebuvo, dar iš med. mokyklos laikų labai gerai atsimenu visus gimdymo " malonumus", tik savo kailių nepatirtus. Tad planavau daryti epidūrą thumbup.gif . Na ką gi, guliu ligoninej, pilvas kaip kašaloto, mažylis neskuba. Keičiasi moteris skyriuje, vienos atvyksta, kitos , nešinos mažyliais, išvyksta. Sulaukiu kovo 1. Netenku kantrybės, bet mano gydytoja(su ja tariausi dėl gimdymo priemimo, auksinė moteris, sveikatos jai ir laimės)vis ramina. Kovo 2, su palatos kaiminka užsimanom lašinių ir giros. Prisivalgom į valias drinks_cheers.gif .Apie 22 val. kažkas panašaus į sąremį, bet mes tik juokaujamekad tai " ložnaja trevoga", bet... Tą naktį jau užmigti nepavyko. Na ir jausmelis, aš jums pasakysiu. Atėjo rytas, norisi miego ir gerokai išspardyti kam nors užpakalį, pretendentų nulis schmoll.gif . Taigi sąrėmiai kas 5-3 min. Esu kantri, bet šį kartą kantrybė baigėsi. Po apžiūros, kuriosmetu gydytoja džiaugiasi kaip faina apžiūrinėti per sąrėmį, keliauju į gimdyklą, savo kojom, oi kai kelelis prailgsta. Na štai mažylį tu jau beveik čia pat wub.gif Prašau epidūro ir pagalaiu galiu atsipusti. Atėjo draugė(vyras gimdime ne dalyvavo, nes l. bijojo), atėjo gydytoja. Apžiūra. Kaklelis 3 cm, kai ir buvo. Skatina. Visi laukia rezultatų. tik staiga... Vaisiaus tonų matavimo aparato signalas. Kažkas negerai. Subėga daktarų burys. Nuspresta nebeskatinti. Laukiam tavęs sunelį. Vėl signalas. Pakeičiu padėtį. Mano gydytoja nerimauja kodėl vaiko galvutė neįsistato, turbut kažkas maišo. Vėl signalas, vėl pilna gydytojų g.gif .Pagaliau nusprendžia- operuojam. Viskas vyksta žaibo greičiu. Aš jau ant opracinio stalo, padidina epiduro kiekį, Jaučiu gydytojos rankas savo pilve, pagaliau išgirstu tavo verksmą, gydytoja garsiai praneša: berniukas thumbup.gif .Jaučiu kaip skruostais rieda cry.gif Ant sienos kaba laikrodis 15:05. Jaučiu neapsakomą jausmą wub.gif Mano sunelis gimė . Tiesa po operacijos jaučiausi taip, kaip nesijaučiau nė po vienos baliuškės. kalatūnas purtė toks, kad žemė su dangum maišėsi, o šiap buvo viskas gerai, neskaitant kelių detalių. Kitą dieną aš jau galėjau vaikščiuoti, pjuvio neskaudėjo, jaučiausi pakankamai gerai. Tai štai kaip gimė mano kukuliukas, Sekmės visoms nestuke.gif .
Atsakyti
SVEIKINU, SVEIKINU, SVEIKINU clap.gif clap.gif clap.gif AUKIT DIDUCIAI IR SVEIKUCIAI
user posted image
Atsakyti
4u.gif JUMS DAUG SĖKMĖS IR LAIMĖS 4u.gif
Atsakyti
Tavo istorija tik dar karta patvirtina, kad niekada nezinai, kaip baigsis gimdymas- ar naturaliai, ar operacija...Na, svarbiausia, kad viskas baigesi sauniai smile.gif Sekmes jums!
Atsakyti
Sveikinu,sveikinu, sveikinu 4u.gif
Aukit sveiki ir laimingi.
Atsakyti
sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
sveikinu, sekmes jums 4u.gif ziuriu jau ir kito pupuliuko nuo istorijos parasymo pradzios susilaukei 4u.gif
Atsakyti
Sėkmės jūsų šeimai 4u.gif Aukit laimingi wub.gif
Atsakyti
ech, kokia grazi istorija su laiminga pabaiga smile.gif
sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
Fainai, kad nekankino, nerizikavo ir laiku isoperavo, o tai reiskia, kad viskas baigesi gerai thumbup.gif
Su tuo ir sveikinu 4u.gif
Padejo lasinukai su gira tongue.gif drinks_cheers.gif
Tik nepaminejai kas nutiko, kad vaikiukas negalejo gimt naturalai? kas jam sutrukde? ax.gif
Atsakyti
o tai kas jam ten maise tai galvutei isistatyti? is kur tie signalai buvo?
Atsakyti
zinai - jei ne ilgesis laikas ligoninej pries gimdyma (mane is vakaro patalpino) - tai pagalvociau jog mano istorija nupasakojai blush2.gif , tie patys 3 cm (per 10 val saremiu) doh.gif
Atsakyti