Įkraunama...
Įkraunama...

Pasižadu pasižadu pasižadu nuo pirmadienio...

Situacija labai paprasta:
Niekada nebuvau iš mažyčių ir smulkučių, bet svoriu rūpintis pradejau tik devyniolikos metų. Visada buvau patenkinta juo, o pasilaikyt dietos man net patikdavo (šiokia tokia sado-mazo forma biggrin.gif).
Bandžiau angliavandenių, dieta, po kurios išdidžiai vaiščipjau atstačius krūtinkaulius biggrin.gif na, ir daugybę kitų.Valios laikytis visada užtekdavo.. prieš nėštumą nr.1 pamėgau polį bregą ir išbadaut tris dienas buvo vienas juokas. Nėštumo metu priaugau 15 kg. 7kg pasiliko smile.gif su kuriais kovojau bandudama 90 maisto derinimo dienų.
Antro nėštumo metu priaugau 7 kg (proto neėst buvo matyt biggrin.gif)
suma sumarum šiuo metu mano planuose yra numest n kg skaičių (kuris yra dviženklis).
o ši tema užvesta psichologinei motyvacijai, kuri su amžium kažkur dingo. Visi planai nuo pirmadienio, o pirmadienį nuo rytojaus.kiekvieną dieną atsibundu su mintim ko čia prisikimšt (savotiška priklausomybė matyt smile.gif ).o pradėjus kimšt pojūtis, kad mano pilvas- juodoji skylė, kur gali sulįst viso pasaulio visas maistas biggrin.gif
aišku aš galbūt šiek tiek perdedu, nes nestokoju nei fantazijos nei jumoro bet noriu leistis į kelionę atsikratant svorio ir susigrąžinant valią bei savigarbą, nes jau negaliu savęs tokios mylėt...o visa esmė ir yra tame, nes vyras sakė mylės mane storą, didelę ir riebią, bet esmė juk ne tame...jei negaliu žiūrėt į veidrodį ir nuotraukas tai pats laikas imtis veiksmų, ane?
susirenku paskutinius savigarbos likučius ir valios trupinius ir startuoju nuo rytojaus (nuo rytojaus nes šiaip ar taip šiandien jau per vėlu- nebeėsiu biggrin.gif)

kolkas jaučiuosi kaip viena iš šios trijulės:
user posted image

ryt pradedam nuo iškrovos dienos, o jai reikės kefyro wink.gif

Atsakyti
siandien pirmoji mano naujojo gyvenimo diena, ir tikiu kad valios uzteks... pusryciams butinai reikejo puodelio kavos smile.gif bet sian nusiteikus kefyrui....
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 11 02, 03:32)
siandien pirmoji mano naujojo gyvenimo diena, ir tikiu kad valios uzteks... pusryciams butinai reikejo puodelio kavos smile.gif bet sian nusiteikus kefyrui....

Reikėjo prie kavytės pasidaryti nedidelį susmuštinuką 4u.gif
Atsakyti
ne ne ne tokioms pagundoms.beja jau vakaras o as be grieku tik kefyru gyva smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vikaPika @ 2009 11 02, 13:53)
ne ne ne tokioms pagundoms.beja jau vakaras o as be grieku tik kefyru gyva smile.gif

Aš maniau pusryčiams tik kefyras. Pusryčiams reikia kažko suvalgyti.
Atsakyti
sian pradejau zymiaja vaikules propoguojama dieta: 3 dienas ryziai be druskos(galima sojos padaza ir obuolius asdar sviestuju piktnaudziauju) 3 dienos vistiena virta be druskos ir 3 dienos obuoliai. obuoliu dienu dar niekad neatsilaikiau, bet po pirmo nestumo po pirmu 6 sios dietos dienu nukrito 6 kg ir negrizo...tikiuosi tokio efekto ir db...


p/s vis dar slykstu ziuret i veidrodi....
Atsakyti
sveikutė
linkiu didžiausios sėkmės metant tuos nelemtus kg.. 4u.gif Žinau kaip jie gadina gyvenimą doh.gif
O kas liečia tokias griežtas dietas.. Tai tikrai šaunuolė, aš negalėčiau taip grieštai..
Ir tai visą gyvenima negalėjau.. kol vieną kart nevalgiau vakarienės.. paskiau jau vietoj šokolado plytelės prie kavos - suvalgydavau tik du gabalėlius.. tai va per tris mėnesius atsikračiau 15kg.. dar kokį 10 norėčiau numesti.. nors iš bėdos ir taip visai jau sau nieko atrodau ax.gif
Tai va.. Ateisiu kartais paskaitinėt kaip tau sekasi bigsmile.gif .. smagu būtų jei parašytum po kiek kg išeina numest per savaitę blush2.gif
Atsakyti
zinau keliu kg startavau, kiek pakrito nzn, nes svarstykliu nenusiperku- senos sugedo, o viskas remiasi i ta nelemta krize biggrin.gif
del grieztumo tai man patinka grieztos taisykles , nes kai jos labai mnekos ar ju nera tai man labai greit jos ir susilauzo biggrin.gif
apibendrinsiu siandien diena:
pusryciai- ramuneliu arbata+ cukrus (sio malonumo t.y cukraus nesiruosiu atsisakyt)
po pusryciu , po kokiu 2 val issiviriau ryziu su obuoliais+sviestuko+sojos padazo. antra porcija bevalgant pasibarsciau ir cili pipiriuku
pietukai- oasikeliau cukinijos ir baklazano, pasisildziau ryziu su virtais obuoliais viska apvainikavau sauksteliu sviesto, soja ir cili ...dvi porcijos
vakariene- palyginus normali viena porcija virtu ryziu su obuoliuku +sviestukas+soja
per diena dar 2 puodeliai kavos su pienu ir pora sauksteliu cukraus

db jauciu malonu diskomforta skrandyje. jis malonus nes jauciu kad valgyt ne tai kad noriu, bet normaliom salygom jau kimsciau, o ryte atsikelus noresiu valgyt...
ar zinojot kad jei ryte atsikelus nenori valgyt- reiskias perdaug valgai vakare? va pagal tai galima sprest ar svoris augs ar kris ar vietoj stoves.
labai savim didziuojuos, bet nepakankamai kad pulciau prie saldytuvo tongue.gif

beja, aciu uz palaikyma smile.gif
Atsakyti
Aš manau, kad neilgai ištversi su specialiom dietom 4u.gif Siūlau geriau mesti jas velniop, o tiesiog išmokti valgyti saikingai tai ką mėgsti, atsisakant nereikalingų produktų, be kurių žmogus gali puikiai gyventi 4u.gif

Atsakyti
tai as ir ruosiuos atsikracius keliu kg griebti sveika gyvenima uz ragu, o ne saldytuva prigrusta lasiniu ir bandu
Atsakyti
siandienos valgiarascio resume:

3-4 kavos puodeliai su pienu plius du sauksteliai cukraus
ryziai su obuoliais, sojos padazu ir cili, na ir dar sviestuku-5 porcijos
2 bananai

sunkiausiai buvo atsilaikyt pries sausainelius, kuriu siule mama, bet atsilaikiau! tikra saunuole as smile.gif

pilvas poo biski traukias...lieka lasiakai...daug lasiaku biggrin.gif
bet dziaugiuos kad pilvas pasidave biggrin.gif bet karas dar nebaigtas...laikysiuos iki galo tongue.gif



ryte sveriuosi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikaPika: 04 lapkričio 2009 - 23:12
- 2kg laimes pilnos kelnes, bet zinant kad riebalu lasteles gali padidet iki desimts kartuir daugintis, bet nenykti, logiskai jos gali ir trauktis, o tai reiskia, kad vos tik prisikimsiu mano nelemtieji kg griz. tai zinau todel nereikia pamokslaut o naivioms lengvu dietu ieskotojoms ir sau primenu: reikia keist poziuri i dietas- dieta turi but gyvenimo budas smile.gif
arba valgai ka nori arba atrodai kaip nori...
p.s jauciuosi pakenciamai biggrin.gif
Atsakyti