Įkraunama...
Įkraunama...

Nuostabiausia, ką padariau dėl JOS...

Sveiki vyrai,

Neklauskite ka JI gali padaryti del jusu, sakykite ka jus galiu padaryti del JOS!

Vienas gali nenueiti su draugais palosti boulingo, antras gali negerti del mylimosios 2 dienas is eiles, trecias gi gali pabandyti laikinai mesti rukyti (kol to nemato mieloji), ketvirtas gali praleisti krepsinio varzybas (!!!) ir vietoje ju patenkinti savo moteri..Ir visa tai gali tapti neikainuojama ir nepamirstama sentimentaliame moters vidiniame pasaulyje! Be abejo yra ir tokiu kurie gali kasdiena savo isrinktajai nesti i lova kavos ir dovanoti geles, dar kitas per jos gimtadieni issokti is milzinisko torto su triusio kostiumu ir susokti nepamirstama viliotini, dar vienas gali perlipti per save ir kartu su mergina uzsirasyti i sokio kursus ar slapciomis taupyti ir nupirkti savajai itin trokstama dovana...O galbut esate jai parase eilerasti? Knyga? Gal esate nupiese paveiksla, sukure daina..

Zinoma nuostabiausia ka vyras gali duoti savo moteriai yra jis pats, jo atsidavimas, visas gyvenimas, jo laikas, jo jegos, jo mintys ir pasaulis besisukantis tik apie ja..

Taciau noriu pasiteirauti Jusu ka gi esate tokio padare del savo antrosios puses, kad ji to negaletu uzmirsti visa gyvenima? O galbut dar tik ruosiates tai padaryti? Pasidalinkite savo patirtimi ar idejomis.

Be abejo naudokite tik teigiamus pavyzdzius, nes tokie kaip "permiegojau su jos seserim antra musu vestuviu diena" arba "prisisniojes alucio privemiau ant jos isaustos staltieses" cia neveiks wink.gif

Taigi...

PS jeigu sitas nesuveiks - nesulauksiu didzio vyru susidomejimo (ko ir nesitikiu gyvendamas tarp stuobriu), kvieciu pacias moteriskes issipasakoti ka gi tokio jusu MB yra padares, ko nepamirsite niekada wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasaras: 02 lapkričio 2009 - 21:21
Kai pradejau galvoti, i galva atejo ir tas, ir anas, ir supratau, kad atrinkt nuostabiausia dalyka is nuostabiu yra ganetinai sunku... Viskas, ka Jis yra padares del manes yra NUOSTABU smile.gif
Uzjauciu moteris, kuriu vyrai "del ju" "vemia ant nertu staltiesiu" .

Жди меня и я вернусь, может снова пьяный
И калачиком свернусь у дверей - охрана.
Спи,любимая моя, сон твой берегу,
Ведь лишь только для тебя каждый день я пью.
А тебе все не понять, все дожди, дожди...
Если я сказал вернусь, борщ вари и жди.
Atsakyti
VOU kokia tu istiesu laiminga. Gal tu cia ateini nusivylusioms namu seimininkems ikasti? Kuo daugiau tavo tokiu zinuciu, tuo i gilesne nevilti manau nuvarysi cia esancia dauguma smile.gif NUOOOOSTABU!

Bet siaip juk turi but kazkas tooookio...Ko niekada nepamirsi arba tokio ka galetum pasakyti tau nepatinkanciai draugei, zinodama kad ji del to mirs is pavydo M?

Kaip pvz galetu buti idealiai isbaigtas pasipirsimas..
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 02, 23:46)
VOU kokia tu istiesu laiminga. Gal tu cia ateini nusivylusioms namu seimininkems ikasti? Kuo daugiau tavo tokiu zinuciu, tuo i gilesne nevilti manau nuvarysi cia esancia dauguma smile.gif NUOOOOSTABU!

Bet siaip juk turi but kazkas tooookio...Ko niekada nepamirsi arba tokio ka galetum pasakyti tau nepatinkanciai draugei, zinodama kad ji del to mirs is pavydo M?

Kaip pvz galetu buti idealiai isbaigtas pasipirsimas..

Ne, kast neateinu. Nors pastebejau, kad dauguma cia is kart puola kast, kai parasai ka nors gero. Pvz., kad gyveni laimingoje santuokoje. Atrodo, zmones mano, kad tokio dalyko siais laikais apskritai negali buti. Ir grumoja, mazdaug, "palauk palauk, ateis ir tavo eile, ir tave ismainys i kita ... lotuliukas.gif cha cha cha "
Atsakyti
Na tai gi ka as ir sakau, cia renkasi NUSIVYLUSIOS NAMU SEIMININKES..
Jei pamatyciau, kad manoji cia lankosi tai labai susirupinciau ir isklausineciau ar jai tikrai viskas gerai ir tik tada nustates motyvus (ar viskas tikrai gerai tarp musu ir jai paciai) leisciau jai cia realizuotis.

O siaip esi teisi, cia esancios nepakencia graziu santykiu, kitokios tiesos nei kad jos zino, galvoja kad visi vyrai kiaules nejautros ir t.t.. Na zodziu kas supa jas, tas jos masto kad vyrauja visur.. Del to cia ir renkasi..Aisku as nekalbu apie tam tikrus atvejus kai cia esancios tiesiog yra del kazkokio objektyvaus reikalo..

Dabar gali mest man klausima tai ko as cia..Ne neesu nusivyles, tiesiog siaip neturiu kartkartemis ka veikti ir man smagu pasiskaitineti kaip joms cia negerai, kaip jos cia edasi, kaip linkcioja viena kitai kaip viena kita teisina..+ cia yra teveliu (vyru) puslapis..Na jis mano akimis toks lekstokas ir atspindi ta tikraja vyrija is dalies..Tai man smagu pasiskaitineti ir suprasti koks unikumas esu smile.gif

Siaip praejo vos 2 dienos cia forume (aisku ir seniau esu girdejes mates ivairiu atveju) ir as jau galiu sveikinti tave, kad jei tai ka sakai yra tiesa (apie savo vyra, seima) , turetum buti BEGALO laiminga. Siais laikais tureti laiminga seima ir ja tokia islaikyti yra tiesiog labai gerai.
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 03, 00:12)
Na tai gi ka as ir sakau, cia renkasi NUSIVYLUSIOS NAMU SEIMININKES..
Jei pamatyciau, kad manoji cia lankosi tai labai susirupinciau ir isklausineciau ar jai tikrai viskas gerai ir tik tada nustates motyvus (ar viskas tikrai gerai tarp musu ir jai paciai) leisciau jai cia realizuotis.

O siaip esi teisi, cia esancios nepakencia graziu santykiu, kitokios tiesos nei kad jos zino, galvoja kad visi vyrai kiaules nejautros ir t.t.. Na zodziu kas supa jas, tas jos masto kad vyrauja visur.. Del to cia ir renkasi..Aisku as nekalbu apie tam tikrus atvejus kai cia esancios tiesiog yra del kazkokio objektyvaus reikalo..

Dabar gali mest man klausima tai ko as cia..Ne neesu nusivyles, tiesiog siaip neturiu kartkartemis ka veikti ir man smagu pasiskaitineti kaip joms cia negerai, kaip jos cia edasi, kaip linkcioja viena kitai kaip viena kita teisina..+ cia yra teveliu (vyru) puslapis..Na jis mano akimis toks lekstokas ir atspindi ta tikraja vyrija is dalies..Tai man smagu pasiskaitineti ir suprasti koks unikumas esu smile.gif

Siaip praejo vos 2 dienos cia forume (aisku ir seniau esu girdejes mates ivairiu atveju) ir as jau galiu sveikinti tave, kad jei tai ka sakai yra tiesa (apie savo vyra, seima) , turetum buti BEGALO laiminga. Siais laikais tureti laiminga seima ir ja tokia islaikyti yra tiesiog labai gerai.

As cia pradejau lankytis del vaiko, kai iskilo tu ar anu klausimu del mitybos, sveikatos ir pan., norejau pasikonsultuot, kaip kitos elgias tam tikrose situacijose. O dabar tiesiog laisva valandele, kai vaikutis miega, siaip pabendrauju. Atsipalaiduoju truputi ramiai pasededama. Nes auginu nerealu viesula... doh.gif
As tikrai nuosirdziai pasidziaugiu uz tas mamas ir tecius, kuirios cia raso, kag gyvena laimingose seimose. Juk taip ir turi buti.
Atsakyti
Kad pastoviai daro nuostabius dalykus jau 14 metu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 02, 21:19)
Taciau noriu pasiteirauti Jusu ka gi esate tokio padare del savo antrosios puses, kad ji to negaletu uzmirsti visa gyvenima?

Aš ją vedžiau. Nemanau, kad ji tai kada nors pamirštų.
Yra dar keletas dalykų, kuriuos esu padaręs ir ji to niekada nepamirš, Bet panašu, kad jie šiai džiugiai temai netiktų..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 04 lapkričio 2009 - 10:01
Medini..Tas tai taip..Nemanau kad ji tai kadanors pamirs biggrin.gif

Bet esme cia ta kad ji..Na ji irgi uz taves tekejo..Kaip ir...Cia toks gaunasi 1:1..Noretusi istoriju i vienus vartus..
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 04, 10:22)
Bet esme cia ta kad ji..Na ji irgi uz taves tekejo..Kaip ir...Cia toks gaunasi 1:1..

O jums iš tiesų norisi, kad ji padarytų jums kažką, ko jūs niekada nepamirštumėt?
Ar tikrai norite pirmauti?
Atsakyti
Na rezultatas istiesu visada tampa 1:1..Dazniausiai..

Bet cia tas toks "as ja vedziau" tai jis apylygis nes abu padarete ta pati kartu..Labai cia tiktu as "jai pasipirsau"..Nes visgi tai eina vyro atsakomyben, ne moters. Vedybos yra abieju reikalas..Nebent ja vedete jai to nezinant..biggrin.gif Arba na..Na kazkas tokio..

Pirmauti..Zinoma..Smagu pirmauti stebinant..Smagu paciam patirti staigmenas..Bet kaip sako palaimingiau duoti negu imti..Tai..Tiesiog tas pirmavimas gaunasi kaip ir besalyginis..Manau tai kiekvieno vyro pareiga..
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 04, 10:45)
Pirmauti..Zinoma..Smagu pirmauti stebinant..Smagu paciam patirti staigmenas..Bet kaip sako palaimingiau duoti negu imti..Tai..Tiesiog tas pirmavimas gaunasi kaip ir besalyginis..Manau tai kiekvieno vyro pareiga..

Jei manote, kad palaimingiau duoti, nei imti, tai leiskite savo žmonai patirti malonumą jus stebinant - "duodant". Tegu ji jus stebins kas antrą dieną, o jūs suteikite jai malonumą leisdamas save stebinti.

Tai jūsų, kaip vyro pareiga. Aš tokios pareigos neturiu.
Beje ir jus perspėju, kad tokia pareiga tampa prievole, o baigiasi liūdnai. Kada nors pats tai suprasite.
Papildyta:
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 04, 10:45)
Bet cia tas toks "as ja vedziau" tai jis apylygis nes abu padarete ta pati kartu..Labai cia tiktu as "jai pasipirsau"

Matot... jūsų žmona turėtų būti dėkinga, kad jūs vedėte būtent ją. Ji turi tai suprasti...
Dėl pasipiršimo... ar dar ir tokių nesąmonių vyrai išdarinėja?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Medinis: 04 lapkričio 2009 - 10:49