Įkraunama...
Įkraunama...

Depiliuojam?

Na tai ar depiliuojam (proto ribose), skutames ar virstam bezdzionemis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasaras: 02 lapkričio 2009 - 23:29
Kalbi aišku apie vyrus. Tada barzda ir pažastys. Visa kita jau nenormalu smile.gif
Atsakyti
kojas paliekam plaukuotas, visa kita salinam biggrin.gif
Atsakyti
Kdl tik barzda ir pazastys?Ir kdl visa kita nenormalu gal gali paiskinti kdl?
Atsakyti
Cha cha o kaip del ausu nosies ? biggrin.gif

Ne siaip juokas juokais bet realiai manau vyras turi apkarpyti (bent) viska iskyrus kojas ir rankas.

Aisku gili uzuojauta tiems pas kuriuos ant nugaros plaukai auga..biggrin.gif Rimtai..:/
Atsakyti
Pritariu kojas ir rankas reik palikt ramybiai biggrin.gif Bet toliau vistiek galima biski apsitvarkyti o ne kai kokiam bezdzioniai lakstyti biggrin.gif
Atsakyti
Musu tetis kojas ir rankas palieka tokias, kaip yra, visa kita salina visiskai. Taip labai patinka man del vaizdo, prisilietimu, higienos galu gale. O jis sako, kad jam taip patogu ir jaucias geriau.
That's it. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis Evaldas @ 2009 11 03, 14:41)
Pritariu kojas ir rankas reik palikt ramybiai biggrin.gif Bet toliau vistiek galima biski apsitvarkyti o ne kai kokiam bezdzioniai lakstyti biggrin.gif

drinks_cheers.gif taip taip smile.gif esi visiskai teisus lotuliukas.gif bezdzioniukai lai dziunglese gyvena lotuliukas.gif
Atsakyti
o man vyro nudepiliuotos kojos tai toks fe...., gal su manim kas ne taip, bet man patinka vyrai su plaukuotomis kojomis, rankomis, vieną kartą parduotuvėje, mačiau vaikinuką su nuogom kojom, tokiom įdegusiom, ir visas jis toks išpuosėlėtas buvo su trumpais, baltais šortukais, taip aiškiai matėsi kad pats sau toooooooks gražus, o man tai jis toks fe ...pasirodė..., ai, geriau palikt tas kojas, rankas ramybėje,,, 4u.gif
Atsakyti
O tu pagalvojai kad jis galejo but ne tos orentacijos arba koks fyfinas biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis Evaldas @ 2009 11 03, 16:02)
fyfinas biggrin.gif  biggrin.gif

Cia geras zodis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Meškašunis @ 2009 11 04, 01:06)
Cia geras zodis  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

thumbup.gif geras lotuliukas.gif
Atsakyti