Įkraunama...
Įkraunama...

paprasta lieknejimo istorija(milanja)

laba diena
noreciau ir as pasidalinti savo lieknejimo istorija

pries gimdyma as sveriau52 kg ugis 164cm. pirmus 2 menesius net numeciau dar kilogramanes dar nezinojau kad laukiuosi ax.gif dirbau yprastu rezimu, valgiau viska ypac labai trauke bulviniai riebus ir sotus patiekalai rolleyes.gif unsure.gif atejolaikas ir suzinojau, kad pilvuke apsigyveno zmogeliukas nestuke.gif wub.gif tada apskritai leidau sau viska. valgiau bet kada ir bet kiek kilogramai augo, bet as nekreipiau i tai demesio. buvau isitikinusi 100% kad numesiu, nes nieko neimanono nera
pries gymdyma as buvau kaip meskiukas sveriau netoli 80kg.
pagimdziau o pilvukas dar liko sveriau 70kg. ir iskart i darba kovoj su svoriu
pirmas savaites po gimdymo kai is organizno iseina vandenys geriau daug skysciu, ka daugiau isetu
valgiau ryziu grikius, miso sriubite ir apskritai mesite kepta su mazai riebalu er virta patartina vistiena, dar visienos sultinys su ryziais miam niam 4u.gif dar butinai ziurejau, kad mazylei nupustu pilvuk
ir kilogramai pradejo tirpti.

nesilaikiau bado dietos, ns vaikas turi valgy pieneli sotu biggrin.gif valgiau ir nakti, doh.gif nes viras tik 12 val grizta po darbo tai gaunas savotiska vakariene wub.gif bet niekada ne valgiau per daug.

visada sakiau, kad reikia isiklausyt i savo organizma ka jis nori nes darniausia mes norim ir nezinom ka butent tada valgom viska kas yra ypac salduminus
tokiais atvejais reikia isgert ar arbatos ar tesiog stikline vandens ir pagalvot ko as istikruju noriu
gal keptos vistienos, gal avizines kosyte, ggal svajoju apie cepelinus
ir nepulkyt tustinti saldytuvo geriau pagaminkut ka nors skanaus
dar prarimas smaliziams nepirkyt parduotuvei geriau namuose pagaminkyt ir skaniau ir pigiau gausis thumbup.gif thumbup.gif ir vaikucius nudziuginsyt

dar darna situacija kavines uzsisakom vaska is karo ir sriubite ir salotas ir karsta ir dserta
ir sprogstam blink.gif geriau uzsakinet palaipsiuj ir derinti

.vasada reikia megautis maistu valgant kiekviena kasni jaus koks jis snanus

MES VALGOM, KAD GYVENTI, O NE GYVENAM, KAD VALGYTI

aisku gerai dar sportuoti bet ka daryti, kai tam nera laiko. tesiog raskyt sau patinkncia manstele ir rytais ja darikyte tai uzims 5 minutes, bet rezultatas bus geras thumbup.gif

tai va po gymdymo praejo jau 5 men . maytei pilvukas neskauda galiu sau leis valgyt beveik viska, SVARBIAUSIA NEPERSIVALGYI.
o kilogramu jau neber sveriu 54-55 bet tai niekis biggrin.gif
o prisiminu kaip man sake nestumo metu nevalgyk daug nenumesi busi stora

Milekyt ta ka valgot. jeigu nemegstat kazko tikrai nereskyt saves ji valgyt. kam kankinti save mirksiukas.gif

wub.gif milekit save ir busite grazios wub.gif




Atsakyti
taip paprasta kad net neįtikėtina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kulka @ 2009 11 12, 18:38)
taip paprasta kad net neįtikėtina biggrin.gif

drinks_cheers.gif 4u.gif
Atsakyti
mano tai dar paprastesne - netekau darbo ir po 5kg per men. siulyciau visiems isbandyti
Atsakyti
paprasta ,bet teisinga!Tikrai manau,kad reik valgyti viska,bet protingai!
Atsakyti