Įkraunama...
Įkraunama...

Sausgyslės plyšimas

labos , bėda ta, jog visiškai nuplyšo rankos piršto sausgyslė g.gif pirštas įtvare, chirurgė minėjo jog apie 6 savaites taip, o tada jei nesugis operuot blink.gif
aš kiek randu info, jog sausgyslės plyšimas gydomas operaciniu būdu - susiuvamas , nes šansų, kad sugis būdama įtvare maža.

tai va, gal kas ką patars unsure.gif
Atsakyti
Sveika,
Man piršto sausgyslė buvo įtrūkus. Gipsavo. Dabar jau nepamenu kiek laiko aš su tuo gipsu vaikščiojau, bet netrumpai. Sakė, kad greičiausiai reiks operuoti. Bet po kelių medikų nuomonės nusprendžiau nieko neliesti. Pirštas liko kreivokas, vienoj vietoj storesnis, nei kitos rankos. Bet kažkaip nebepastebiu to, o diskomforto piršte jokio taip pat nejaučiu. Aišku, atvejis kiek skiriasi, nes pas mane ji nebuvo pilnai nuplyšusi. Būdama tavo situacijoje bandyčiau pasitarti su keliais chirurgais smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jammin1 @ 2009 11 03, 20:35)
Sveika,
Man piršto sausgyslė buvo įtrūkus. Gipsavo. Dabar jau nepamenu kiek laiko aš su tuo gipsu vaikščiojau, bet netrumpai. Sakė, kad greičiausiai reiks operuoti. Bet po kelių medikų nuomonės nusprendžiau nieko neliesti. Pirštas liko kreivokas, vienoj vietoj storesnis, nei kitos rankos. Bet kažkaip nebepastebiu to, o diskomforto piršte jokio taip pat nejaučiu. Aišku, atvejis kiek skiriasi, nes pas mane ji nebuvo pilnai nuplyšusi. Būdama tavo situacijoje bandyčiau pasitarti su keliais chirurgais  smile.gif

ačiū už žinutę 4u.gif

ryt dar keliausiu pas traumatologą, tai tada tikiuos pataps aiškiau g.gif
Atsakyti
Problema dažna,kad po susiuvimo lieka pirštas sulenktas,nes susiuvus sausgyslę ji tampa per trumpa.Mano tėčiui buvo trūkus mažojo pirštelio sausgyslė,tai susiuvo ir liko pirštas sulenktas visam gyvenimui...
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2009 11 05, 17:25)
Problema dažna,kad po susiuvimo lieka pirštas sulenktas,nes susiuvus sausgyslę ji tampa per trumpa.Mano tėčiui buvo trūkus mažojo pirštelio sausgyslė,tai susiuvo ir liko pirštas sulenktas visam gyvenimui...

unsure.gif ogo

na aš vaikštau su įtvaru, 6 savaites ir tikiuos jog sugis g.gif pasak traumatalogo, daug šansų jog sugis be operacijos, nes pirštelis greit po traumos buvo atstatytas ir sausgyslė turėjo sugrįžt į savo vietas g.gif na bus matyt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 11 16, 16:35)
na aš vaikštau su įtvaru, 6 savaites ir tikiuos jog sugis  g.gif 

na ir va ....tęsinys doh.gif gi atvargus 6 savaites įtvare ( sąžiningai ) reikia operuotis blink.gif negerai sugijo, pirštas paliko sulinkęs, sausgyslė kažkaip sušokus į guzą doh.gif otujergutėliau, galėjo išsyk lopyt .....
Atsakyti
Perziurejau visas temas, bet apie sausgysles plysima radau tik sia.
Man rado peties sanario sausgysles dalini plysima, kai kur pereinanti i visa. Nelabai suprantu, bet.. Traumatologas pasake, kad proceduros vargiai ar pades, bet vis tik jas israse- kad pries operuojant viska isbandyt.
Gal kam teko tokia beda turet? Ar padejo proceduros? Man skyre ultragarsa su spec. tepalu, magneto proceduras.
Jei nepades, teks operuoti. Kaip ta operacija? Zinau, kad galima ir nepjaunant, o su zondais kazkaip sukabinti ta sausgysle. Po to kazkiek savaiciu vaikscioti su itvaru, tada i sanatorija... Atrodo kelione per kopas, kol ta sausgysle pagys.

Gal kas turi kokios patirties ?..

Atsakyti
QUOTE(auroriux @ 2011 03 13, 15:10)
Perziurejau visas temas, bet apie sausgysles plysima radau tik sia.
Man rado peties sanario sausgysles dalini plysima, kai kur pereinanti i visa. Nelabai suprantu, bet.. Traumatologas pasake, kad proceduros vargiai ar pades, bet vis tik jas israse- kad pries operuojant viska isbandyt.
Gal kam teko tokia beda turet? Ar padejo proceduros? Man skyre ultragarsa su spec. tepalu, magneto proceduras.
Jei nepades, teks operuoti. Kaip ta operacija? Zinau, kad galima ir nepjaunant, o su zondais kazkaip sukabinti ta sausgysle. Po to kazkiek savaiciu vaikscioti su itvaru, tada i sanatorija... Atrodo kelione per kopas, kol ta sausgysle pagys.

Gal kas turi kokios patirties ?..

Ir vėl galiu rašyt apie savo tėtį doh.gif lotuliukas.gif
Bent jau jam-sugijo.Buvo nulūžusi visiškai žastikaulio galvutė,trūkusi sausgyslė ir panašiai,bet viskas sugijo,tik su įtvarais (pradžiai buvo su tokia,kaip mes vadindavom-bandūra lotuliukas.gif ta prasme prie juosmens kabinama tokia didelė pagalvė ir tada tvirtinama ranka ant jos,o po to kitokiu,paprastesniu.Su įtvarais išvis prabuvo.... g.gif gal 8 savaites.Pirmas 6 vaikščiojo paprastai,procedūrų daryti dar nebuvo galimal.Tada išvažiavo į kažkokią sanatoriją užsienyje (ukrainoj ar tai čekijoj) ten buvo...geras 3sav.,o gal ir visą mėnesį ir,kai grįžo-viskas buvo sugiję,tik dar darė procedūras dėl pino mobilumo atstatymo.Taip,kad gali sugyti,bet viskas individualu.Ultragarsas su hirdokortizonu (jaučiu tai tas spec.tepalas)-gera procedūra visai.Magnetas..na į jį galima dėti daugiausiai vilčių.Jei gerai parenka programą-jis labai naudingas.Ir svarbu,kad magneto procedūra truktų 30min.nes taip pasiekiama didžiausia jo teikiama nauda.Man jis labai padėdavo sanatorijoje,kai trukdavo 30min. bet pvz.santariškėse ar poliklinikoj-pasikeitimų beveik nebūdavo (trukmė 15 min.).
O šiaip,svarbu atrasti gerą ortopedą,o jo beieškant geriausiai apsilankyt bent pas kokius 3. wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Magnifique @ 2011 03 13, 15:38)
Ir vėl galiu rašyt apie savo tėtį  doh.gif  lotuliukas.gif
Bent jau jam-sugijo.Buvo nulūžusi visiškai žastikaulio galvutė,trūkusi sausgyslė ir panašiai,bet viskas sugijo,tik su įtvarais (pradžiai buvo su tokia,kaip mes vadindavom-bandūra  lotuliukas.gif  ta prasme prie juosmens kabinama tokia didelė pagalvė ir tada tvirtinama ranka ant jos,o po to kitokiu,paprastesniu.Su įtvarais išvis prabuvo.... g.gif  gal 8 savaites.Pirmas 6 vaikščiojo paprastai,procedūrų daryti dar nebuvo galimal.Tada išvažiavo į kažkokią sanatoriją užsienyje (ukrainoj ar tai čekijoj) ten buvo...geras 3sav.,o gal ir visą mėnesį ir,kai grįžo-viskas buvo sugiję,tik dar darė procedūras dėl pino mobilumo atstatymo.Taip,kad gali sugyti,bet viskas individualu.Ultragarsas su hirdokortizonu (jaučiu tai tas spec.tepalas)-gera procedūra visai.Magnetas..na į jį galima dėti daugiausiai vilčių.Jei gerai parenka programą-jis labai naudingas.Ir svarbu,kad magneto procedūra truktų 30min.nes taip pasiekiama didžiausia jo teikiama nauda.Man jis labai padėdavo sanatorijoje,kai trukdavo 30min. bet pvz.santariškėse ar poliklinikoj-pasikeitimų beveik nebūdavo (trukmė 15  min.).
O šiaip,svarbu atrasti gerą ortopedą,o jo beieškant geriausiai apsilankyt bent pas kokius 3. wink.gif

Sia savaite eiriu dar pas viena traumatologa. Na, kad proceduros padeda, kazin ar galiu sakyti. Gal dar mazai padaryta ju. Geriu vaistus nuo skausmo ir uzdegimo, nes rado dar ir uzdegimus abiejuose peciuose, yra skyscio. Bet ir su vaistais skausma kartais stiprus buna.
Del itvaro, minejo, kad po operacijos su tokia "ale" pagalve reikes vaksciot. Tik nepamenu, kiek ilgai. Lyg 6 svaites. Num, neguodzia cia taip puse pavasario su ja vaiksciot. Man tik keista, kad pats traumatologas pasake, jog, kad pades proceduros - azai vlties. Ir nesuprantu,kodel jie dabar i joki itvara nededa, kad ta ranka bet ramiai butu, fizinio kruvio mazaiau gautu. Kiek tos proceduros pades, jei ta ranka nuolat judinama, ta sausgysle fizini kruvi gauna?..
Atsakyti
Atgaivinsiu tema, nes internete nerandu info apie peties operacijos pasekmes. Operuos sausgysles iplysima, tad noriu zinoti kiek laiko bus itvaras, kiek laiko biuletenis, kaip atrodo reabilitacija.... Gydytojas apie tai nekalba, matyt reik susimoketi, kad prasiziotu smile.gif. Pasidalykit savo patirtimi..smile.gif
Atsakyti
Ar nieks neturit sausgysliu ? blink.gif
Atsakyti

Turim. Vakar nusiplėšiau piršto sausgyslę. Laikinai sudėjo gipsą, važiuoju pirkti įtvaro.
Atsakyti