Įkraunama...
Įkraunama...

JOS ATĖJO PER ANKSTI.......

30 nestumo savaiciu.eiline diena.pries diena susitvarkiau beliuteni,suruosiau vakariene bendradarbiams atsisveikinimo proga. kaip visada grizau namo isvargusi.vyresni vaikeli is darzelio jau buvo pasiemes vyro brolis,tai gi bernai manes lauke taip pat atsvesti mano atostogu pradzia,vyras tuo metu buvo amerikoje ir turejo grizti arciau nustatitos gimdimo datos. pasedejom prie stalo ir issiskirstem.uzmigdziau maziuka.pati atsiguliau issitepiau nugara kremu nuo skausmo,nes labai skaudedavo naktimis nugara,tekdavo net keltis pavaisciuoti,nes jeigu neatsikeldavau pradedavo kieteti pilvas,pries uzmiegant planavau kaip ryte vaziuosiu viska pirkti savo kudikeliams.
3 val nakties.atsikeliu nuo to kad skauda nugara ir kad pas mane tarp koju slapia.pirmos mintis-nejaugi as jau nuo skausmo nelaikau slapymo,nuejau nusiprausiau ir atsiguliau vel miegoti. staiga jauciu kaip skestu baloje. o dieve,tai vandenis................. gerai kad buvo vyro brolis salia,perspejus ji apie tai kad lekiu iki ligonines,jis pasiliko su mano vyresnioju....
sedau i masina,jokio skausmo,vandenis bega kaip is kibiro.
atvaziuoju prie priimamojo,atlekiu iki registraturos ir sakau man prieslaikynis gimdimas,man bega vandienis kaip is kibiro,o man apsimiegojusi sesute sako,jus ne cia pataiket,jums i kita pastata,bekit,jums negalima nei laso prarasti vandenu. apsisukau,asaros rieda,jauciu prasideda panieka.... kaip taip..... kaip man begti.... nejaugi jie negali man padeti???????
sedau vel i masina davaziavau iki kito pastato.....
atidaro durys apsimiegojusi sesute,aiskinu situacija,ji man sako -lauk cia,kolidoriuje...... 5 minutes... 10min........ nezinau koek pralaukiau bet man atrode kad visa amzinybe praejo.pagaliau atejo daktaras. pamatavo vaiku tonusa,tuo metu vaikuciai nei karto nesujudejo,tonusas vos girdisi. kede... dar stipriau pradejo begti vandenis.....
diagnoze: nubego 1 vaisiau vandenis,islaikyti nestumo neimanoma, para laiko plauciu brandinimas ir kita ryta cezaris nes vaikai ne tik kad nepasiruose,bet ir per silpni patis padeti sau ateiti i si pasauli....
potologinis skyrius..... ilgiausia diena mano gyvenime... jokio skausmo,jokiu vandenu,jokiu veikuciu judesiu as nejauciu.... ciupineju savo pilva o jo kaip nebuvo.... guliu ir galvuoju kur gi cia mano vaikuciai,toks jausmas kad ju ten net nera ...... skambinu savo gynykologui,jis mane ramina,sakydamas kad man pades.... po keliu akimirku prieina prie manes gydytoja ir sako,esu Daunoraviciaus pavaduotoja, jusu daktaras man skambino i prase kad jus operuociau.sutikau net negalvuodama,nes is tos itampos nesuprasdavau kas vyksta.....
9.00 ryto.pagaliau operacija.... nuskausminimas,pasiruosimas operacijai.man asaros bega,negaliu apsiraminti,mintise vis bloga nuojauta....
pagliau jauciu pjuvi,jauciu kaip traukia vaikeli,stai ji mazute,grazuole mano,ji garsiai verkia..... ir toliau..... krapstosi daktare ir tuo metu kazka kviecia. pribego dar viena daktare,ir girdziu jos tarpusavije kalbasi- cia gali buti sudetinga,man reikia pagalbos.... man araros bega dar stipriau,jauciuosi bejege,sakau daktarei,darykite bet ka,man nesvarbu kas bus su manimi,bet padekit vaikams.... atsakymas jos buvo toks- tau tai viskas bus gerai,ko negaliu prizadeti edel 2 kudikelio.... vl tyla,visi sustingo..... jauciu kad pagaliau vaikeli istrauke..... matau kad puse personalo isleke i kita patalpa.... klausiu,kur mano vaikelis? kudel jis neverkia? atsakymas-jis nekvepuoja,jam turi padeti.....
asaros bega,pradejau paniekuoti,kazka suleido, man palengvejo.... atsibadau tik palatoje po kazkiek laiko..... pirmas kalusymas-kaip mano vaikuciai.... noriu keltis,bet niekaip nesigauna,kojos aptirpusios dar po operacijos....
atejo daktare,pradejo raminti..... sako,kad as turiu buti stipri,bet 2 kudikelis labai silpnos bukles,dabar tik telieka laukti,nes jie padare viska ka galejo....
1 dvynis gyme 41cm ir 1260gr.... 8 balai pagal aphar
2 dvynis gyme 36cm ir 1050gr.... bukle kritine....
pagaliau praejo dar viena diena.pagaliau galiu atsikelti,bet daktarai dar neleidzia,sako kompeluotas gimdimas,turiu dar guleti,turi sulaseti lasalines.... ne......noriu pamatyti savo vaikus..... tada atnese man kazkokitai popieriuka,liepe pasirasyti kad neatsako uz pasiekmes,ir paleido pas vaikus....dar sesute priejo ir pasake,kad man reiketu dabar ten eiti ir matyti visa ta vaizda... bet ne,negaliu......turiu vaikus pamatyti....
pamacius vaikus nezinau nuo ko verkiau,ar is dziaugsmo ar nelaimes... vaizdas buvo baisus.... inkubatorius....kunelis-vien kauliukai,vien aparatai prijungti,kateteris galvoje,matinimo zondas burnoje,i nosi ikisti "usai" paduodantis deguonies....veiduko nesimate...
po 3 dienu mane israse,pienuko nesigamina.... tada drauge man labai padejo,pasiule savo vaikuti,kad jis paciulptu man krutine.... ir stai atsirado pienukas,po 10ml vos ispausdavau.... bet man ustekdavo nes mano mazutes valgydavo vos po 3mililitrus ....
tai pusantros savaites kas 3 valandas vazinejau i ligonine veziojau ka tik nutraukta pienuka.... padetis nesikeite,mazyle silpenesne kuri buvo numete dar svorio iki 850gr..... didelis laukymas,kiekviena diena auginam po 10gramu....
pagaliau vyresneje mergaite perkele i VVUL santariskese,o mazoji dar loko antakalnije,todel kad ja negalima buvo nei sekundei palikti be aparatu,mergaite nesugebedavo visiskai kvepuoti.... dabar turejau per 3 valandas sulakstyiti iki namu,nusitraukti pienuko,nuvezti i antakalni ir i VVUL.
po dar savaites perkele ir kita maziuke i VVUL
PAGALIAU,PIRMA KARTA, AS PRISILIECIAU PRIE SAVO VAIKUCIU.....
user posted image
user posted image
cia mums dave atskira palata kur galejau visa laika buti as su savo vaikuciais,kurie gulejo inkubatoriose.praejo menuo,vyresnioji pradejo savarankiskai kvepuoti,dar po 1 savaites pradejo po biki valgyti is buteliuko,ka nedavalgydavo,suzonduodavo per nosiuka esanti zonda
su antraja mergaite viskas buvo kitaip,kaip tin nenuemi deguoni,ji pradeda melinuoti,jai tiesiog nereikedavo kvepuoti.vel gaivina,vel deda usus i nosiuka,vel viskas is naujo.... pagaliau dar po 1 savaites mano mergaite pradejo kvepuoti pati,tada idejo jau i nosiuka zonda maitinimo,kad as galeciau jai laikyti ziulptuka burnoje maitinimo per zonda metu,kad ji mokytusi ciulpti....
staiga plauciu uzdegimas abiems mergaitems.vel renimacija,vel antibiotikai,vel abidvi nustojo kvepuoti,dar savaite kosmaru
Prabuvom mes ligonineje iki 2 gyvenimo menesiu.... per ta laika ismokom kvepuoti,ryti seiles,ciulpti ciulptuka,tuztintis be sesesiu isikisimo ir valgyti be zondo....
mergaite mazoji valgydao po 30ml budama 2 menesiu,traukdavo maisteli po 50 minuciu,maitinimo metu dar spedavo paspringti iki pamelinavimo.....
user posted image
PAGALIAU NAMAI..... dar ilgal kelias iki visisko pasveikimo.....
TOKIA TA MANO NE GIMDIMO ISTORIJA O SUNKUS KELIAS LINK ISGYVENIMO...
SIAI DIENAI BUDAMI 3,5 MENESIO ESAM: VIENA 4600KG O KITA 3800KG
MOKAM GUGUOTI IR SIPSUOTIS,SEKAM ZAISLUS,BANDOM JUOS SIEKTI,KELIAM GALVYTE.....
user posted image
skaitau ir atrodo kad vis kazka pamirstu darasyti.... tiek visko ivyko.... niekam to nelinkeciau.....
mano isvada viena: niekada negimdyciau daugaiu antakalnije....
jokios prieziuoros,higienos.......
Atsakyti
O siaube kiek jums visoms reikejo isgyventi blink.gif Visos jus saunuoles smile.gif Sekmes ir sveikateles augant 4u.gif
Atsakyti
cray.gif jetau jetau... pasiskaitai ir nebesinori burbet ant savo leliuko kai nemiega ar panasiai.
Sveikatytes jums 4u.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Atsakyti
Nors atejo per anksti, bet svarbiausia, kad esat kartu 4u.gif
Stiprybes tiek jums, tiek jusu mazylems 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolė mamytė, kad turi tiek drąsos, tiek ryžto, tiek tikėjimo. Džiaugiuosi, kad gali dabar laikyti savo dukrytes, glausti jas ir džiaugtis, kad nors jos atėjo ir per aknsti, bet jos su tavim wub.gif wub.gif Sveikatos mažytėms, aukit, stiprėkit 4u.gif
Atsakyti
buvo baisu,bet... dabar turi dvi nuostabias mažyles ax.gif net nepajusi,kaip ateis laikas,kai jos atbėgs pas tave,apsikabins ir pasakys,kad myli 4u.gif
o dėl AK,tai... nežinau,ar tai gandai,bet jie turi geriausią kūdikių gaivinimo ir jų gyvybės palaikymo įrangą 4u.gif
Atsakyti
Labai labai grazios mergytes. Sveikatos mazylems, stiprybes mamytei.
Atsakyti
Nu kažkoks košmaras, kiek tas zmogus gali ištvert.... Nėr žodžių, kaip baisu buvo... Ir dar dvi gyvybės...
Bet kokia laimė, kad viskas dabar tvarkoje, mergytės tikrai palaimintos gimė, tiek iškentėti teko. Sėkmės ir sveikatos Jūsų šeimai.
Po metų įdėkit į šią istoriją savo dukryčių foto, manau visoms mamkoms bus įdomu pamatyt šios istorijos herojes jau paaugusias 4u.gif .
Atsakyti
Be galo grazi istorija.. Grazi, nes ji pasibaige graziu stebukliuku - dviem nuostabiom mergytem! Linkiu, kad daugiau nebetektu patirti tokiu sunkiu gyvenimo akimirku!!
Atsakyti
Linkim Jums daug sveiketeles. O dvynukai stipresni, jie nors ateina anksciau, bet paskui pasiveja visus kitus smile.gif O mamyte tikra saunuole, tikrai ne kiekviena tiek atlaikytu.
Atsakyti
vaje, kokia graudi, bet tuo paciu ir labai zavi istorija verysad.gif wub.gif o zavi tuo, kad ir mamyte, ir dukrytes parode neitiketina drasa, stiprybe ir nora visomis jegomis kabintis i gyvenima 4u.gif
didziausios sveikatos ir laimes visai jusu seimai 4u.gif
Atsakyti