Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip gražiai vadinat savo žmoną?

Nelabai sugalvojau kaip trumpiau ir graziau parasyt antraste tad nepykit smile.gif

Tai laukiu visu jusu pasisakymu kaip jus kreipetes i savo brangiausiaja ar brangiausiaji vardu ar kokiais kitais zodeliais? smile.gif
Atsakyti
maziuk, kaciuk, visi banalus smile.gif na, ypatingais atvejais-gyvuly tu (bet su meile) biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip pat gan banaliai "zuiki" biggrin.gif Nors jis nepanašus į zuikį biggrin.gif O šiaip kartais liūtiku pavadinu, nes primena liūtą biggrin.gif blush2.gif
Atsakyti
Prie kitų žmonių žmona mane vadina Idučiu. Namie - Idiotu.
Gal ir moterims tiktų..
Atsakyti
As tai vadinu vardu.
O tamsta nesugalvojate kaip SB vadinti?
Atsakyti
As tai vadinu angeleliu zuikuciu katuku smile.gif kazkaip vardu jau labai retai vadinu pripratau nuo pat draugystes pradzios tai taip ir liko smile.gif
Atsakyti
Mane vadina zuikiu,o aš vadinu katinu,bet mąstau į kokį kitą grožybinį žodelį pakeitus,nes namie laikom katiną,kurio vardas Katinas,tai dabar pakvietus atsiliepia abu katinai lotuliukas.gif
Atsakyti
Manoji zodziais nenusakoma..Todel kvieciu ja be zodziu - varpeliu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 04, 22:27)
Manoji zodziais nenusakoma..Todel kvieciu ja be zodziu - varpeliu biggrin.gif

lotuliukas.gif

"Kak zvat-to? - Svistom!- Originalno!" biggrin.gif cia citata is filmo gero

Atsakyti
maze wub.gif , man tj toks siltas cia pasakymas. O kai supykstam blush2.gif , tai vista vadina blink.gif , kas aš? (dar pakartoju), blush2.gif , tai atsako: tu višta, plunksnuota doh.gif , ai, bet šeip juokingai skamba man lotuliukas.gif
Atsakyti
Mūsų šeimoj tai dažniausia tėvelis, mamytė ir tikrieji mažybiniai vardai. Tai pasiliekam vienu du ar pasigerint norim, tai būnam žiogeliai - kažkaip jaunystėj buvo gražu, o dabar pripratom... Tik kad gal ne itin panašūs į tuos žiogelius esam biggrin.gif
Atsakyti
mane "mazute" vadina, kaip ir draugystes pradzioje ax.gif
Atsakyti