Įkraunama...
Įkraunama...

Tatoo

Turim? Kur gerai, kokybiskai daro Kaune? Kiek kastuoja?
Atsakyti
Turim wub.gif bet, deje, daryta ne Kaune ax.gif kastavo 45£ blush2.gif
Atsakyti
Na moteriai tatoo tai ka znau..Labiau laukiu vyru pasisakymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 05, 15:53)
Na moteriai tatoo tai ka znau..Labiau laukiu vyru pasisakymu smile.gif

o ko cia nezinot?? lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 05, 15:53)
Na moteriai tatoo tai ka znau..Labiau laukiu vyru pasisakymu smile.gif

Zinau nerealiai gera meistre. Bet, gaila, Klaipedoje. Bet jei kazko super reikia, negaila ir atvaziuoti gal g.gif
Patys turim iar pas kitus matem. Ne tik is Lietuvos pas ja vaziuoja. Kai salone dare, eme brangiai ganetinai. Dabar namie daro, tai visai nebrangiai palyginus.
Atsakyti
Tas nebrangiai tai...Kiek ?

O moteriai tai nznau man neestetiska.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kasaras: 05 lapkričio 2009 - 15:34
Kasaras temas kai blynus štampuoja biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lera: 05 lapkričio 2009 - 16:20
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 05, 14:33)

O moteriai tai nznau man neestetiska.


Niu cia dabar blink.gif doh.gif o vyrui tai jau estetiska? doh.gif tatuiruote tatuiruotei nelygu tongue.gif skonio reikalas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ice_Touch @ 2009 11 05, 17:39)
Niu cia dabar blink.gif  doh.gif o vyrui tai jau estetiska? doh.gif tatuiruote tatuiruotei nelygu tongue.gif skonio reikalas mirksiukas.gif

Matai jam patinka natur moterys lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (pastebejau is pasisakymu), galvoju sunku jo zmonai lotuliukas.gif, o paciam tai ir tatoo ir armani lotuliukas.gif (as cia nepiktai 4u.gif, kiekvienam savo )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kava&arbata: 05 lapkričio 2009 - 17:36
Niu ir dar pasisakysiu apie ta 'estetiska-neestetiska' biggrin.gif Esu girdejus pasisakymus, kad jei jau vyras su tatoo, tai jis 'zonoj' pabuvojes lotuliukas.gif Vo ir estetika wink.gif
Atsakyti
Man tai negrazu dideles tatoo, nes tikrai kaip is kalejimo gryzes atrodo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kasaras @ 2009 11 05, 16:33)
Tas nebrangiai tai...Kiek ?

O moteriai tai nznau man neestetiska.

Cia skonio reikalas. Man, pvz., pas vyrus prizele pazastys ir zemiau pilvo irgi neestetiska, bet, kiek paskaiciau cia, yra skirtingu nuomoniu del to. Tad, del skonio nesigincijama...

Zr AŽ
Atsakyti