Įkraunama...
Įkraunama...

Žvaigždelė Ramūnas

as irgi atsiduriau jusu gretuose visai neseniai dar buvau nescia ir dziaugiausi kad greit gims musu 3 kudikelis bet netiketai spalio 16 d prasidejo saremiai gydytojai vietoj to kad gimdyma stabdit atvirksciai paskatino gymdyma gime mazas sunelis ramunelis kuris pragyveno vos 1.5paros ir mire del infekcijos taip mano mazasis ramunelis tapo angeliuku susitaikit nekaip nepaviksta
Atsakyti
console.gif
sunku.... skaudu.... tuscia....

Atsakyti
liudna,kad tiek daug mazu angeleliu verysad.gif
laikykis console.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zydrute: 05 lapkričio 2009 - 15:25
skaudu...be galo skaudu ir tuscia..
stiprybes... console.gif
Atsakyti
aciu uz palaikyma laikausi kazkaip yra dar du vaikiukai kurie laiko del kuriu reikia gyvent tik kad laikas tas per letai eina o is ligonines net normaliai dar neisrase
Atsakyti
paguosti nemoku...o ar reikia? paguoda kartais įskaudina...verk, nelaikyk savyje blogų jausmų, palengvėjimas negreit ateis...stipriai apkabinu...laikykis dėl kitų vaikų, ir dėl savęs - juk vistiek gyventi reikia.
Mano kelias per šią skausmo pakalnę dar neįpusėjo, o jau daugiau nei pusmetis praėjo...laikykis
Atsakyti
na pas mane tik 2 savaities praejo bet suprantu ir tave manau ir po pusmecio nebus lengviau
Atsakyti
Labai labai užjaučiu...

Klaiku, kad mūsų gretos vis pildosi ir pildosi...
Atsakyti
Stiprybes jums... labai skaudu console.gif
Atsakyti
aciu jums visiems kad palaikot tokiu momentu tuo labiausiai reikia norejau cia ikelti sunelio nuotrauka dar gyvo bet neiseina kazkodel
Atsakyti
uzuojauta,ir dideles stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Sveikute,

nezinau ar pades, bet man sie mamos zodziai labai padejo...
Jusu suneliui dabar labai gerai, mums visiems reiketu tik pavydeti, nes jis iskart pavirto angeleliu smile.gif kuris saugos seima nuo nelaimiu is aukstai. Jokiu kanciu ir skausmo iskest jam nereikes. O tavo sirdies skausmas pamazu atlegs...
Zinau, kad asaros pacios rieda ir mintys sukasi 'kodel', 'uz ka', bet taip jau yra ir reikia su tuo susitaikyti...
Stiprybes Jusu seimai ir dziaukis tuo ka turi!
Atsakyti