Įkraunama...
Įkraunama...

Ar metinukui smulkinat maistą smulkintuvu?

lyg ir neradau tokios temeles,kuri man yra labai aktuali.mano suneliui kita menesi jau metukai,bet iki siol viska smulkinu kaip tyrele,o jei tik randa koki gumuliuka,taip ir ziaukcioja doh.gif nors lietuviskus sausainius pats atsikanda ir suvalgo,bet visa kita ne verysad.gif jis turi jau 7 dantukus.idomu kaip kiti tokio amziaus vaikai,patys viska kramto ar reikia smulkint kaip tyrele?ar as taip cia ji pripratinau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renaciukas66666: 06 lapkričio 2009 - 17:14
Abiems savo vaikams nuo 10 mėn. ar kiek anksčiau (tiksliai nepamenu) maistą sutrindavau šakute. Smulkintuvo nebenaudojau. Jei į burną patekdavo gabaliukai, nežiaukčiodavo.
Siūlyčiau maisto nebetrinti smulkintuvu. Pažiaukčios kartą kitą ir nustos. Kaip jis išmoks kramtyti, jei maistas visada bus patiekaimas tyrelės konstinencijos? Be to jei sugeba atsikąsti ir kramtyti sausainį, turėtų greitai išmokti valgyti ir kitokį maistą, sutrintą šakute.
Atsakyti
QUOTE(renaciukas66666 @ 2009 11 06, 18:13)
lyg ir neradau tokios temeles,kuri man yra labai aktuali.mano suneliui kita menesi jau metukai,bet iki siol viska smulkinu kaip tyrele,o jei tik randa koki gumuliuka,taip ir ziaukcioja doh.gif nors lietuviskus sausainius pats atsikanda ir suvalgo,bet visa kita ne verysad.gif jis turi jau 7 dantukus.idomu kaip kiti tokio amziaus vaikai,patys viska kramto ar reikia smulkint kaip tyrele?ar as taip cia ji pripratinau g.gif

nieko baisaus, mano antras irgi ilgai nenorejo kramtyt..spjaudavo lauk..o paskui, staiga (kaip pirstu spragtelejimu) pradejo kramtyti ir nebespjaudavo mirksiukas.gif
jei turi tik priekinius dantukus, gal del to taip yra 4u.gif
Atsakyti
As savo dukrytei kazkur muo 9-10 men smulkinau su sakute ir viskas gerai buvo thumbup.gif
Atsakyti
As savo mazei mazdaug iki 2 m. viska smulkintuvu smulkindavau.Kitaip niekaip nenorejo valgyti. Jeigu paduodavau maista susmulkinta sakute springdavo ir isvemdavo net ta maista, kuri buvo suvalgiusi anksciau. Na,o nuo 2 metuku pradejau nebesmulkinti sriubytes, po to desreliu ir smulkiu makaronu ir t.t. Kazkaip po biski ir priprato. Zinojau,kad kiti vaikuciai pradeda patys kramtyti zymiai anksciau, bet nelyginau saviskes su kitais ir neskubinau smile.gif Dar ne vienas vaikas neuzaugo nemokedamas kramtyti smile.gif viskam savo laikas
Atsakyti
labas vakarelis. Mano mazajai 1 metai ir 3 menesiai, kol kas teturi 2 dantis apacioj ir 4 virsuje, ir dygsta kruminiai apacioje, del to daugiausia maista trinu sakute, o kietesne mesa(jautiena, vistiena, na, kur skaidulos tokios yra) patrinu ir maisto smulkintuvu, nes nelabai dantu dar turi, kad sukramtytu kieta maista. O siaip kramtymo igudzius lavinti labai svarbu, greiciau ismoks kramtyti juk..
Atsakyti
smile.gifsmile.gif+2009 11 06, 22:12-->
QUOTE(juna:)smile.gifsmile.gif @ 2009 11 06, 22:12)
As savo mazei mazdaug iki 2 m. viska smulkintuvu smulkindavau.Kitaip niekaip nenorejo valgyti. Jeigu paduodavau maista susmulkinta sakute springdavo ir isvemdavo net ta maista, kuri buvo suvalgiusi anksciau. Na,o nuo 2 metuku pradejau nebesmulkinti sriubytes, po to desreliu ir smulkiu makaronu ir t.t. Kazkaip po biski ir priprato. Zinojau,kad kiti vaikuciai pradeda patys kramtyti zymiai anksciau, bet nelyginau saviskes su kitais ir neskubinau smile.gif Dar ne vienas vaikas neuzaugo nemokedamas kramtyti smile.gif viskam savo laikas

na biskeli nuraminot 4u.gif as irgi jei paduodu smulkinta su sakute,tai iskart ziaugcioja
Papildyta:
QUOTE(Jevgenija @ 2009 11 06, 21:18)
nieko  baisaus, mano antras irgi ilgai nenorejo kramtyt..spjaudavo lauk..o paskui, staiga (kaip pirstu spragtelejimu) pradejo kramtyti ir nebespjaudavo mirksiukas.gif
jei turi tik priekinius dantukus, gal del to taip yra 4u.gif

taip,pas ji tik priekiniai dantys
Papildyta:
QUOTE(Nireglina @ 2009 11 06, 18:51)
Abiems savo vaikams nuo 10 mėn. ar kiek anksčiau (tiksliai nepamenu) maistą sutrindavau šakute. Smulkintuvo nebenaudojau. Jei į burną patekdavo gabaliukai, nežiaukčiodavo.
Siūlyčiau maisto nebetrinti smulkintuvu. Pažiaukčios kartą kitą ir nustos. Kaip jis išmoks kramtyti, jei maistas visada bus patiekaimas tyrelės konstinencijos? Be to jei sugeba atsikąsti ir kramtyti sausainį, turėtų greitai išmokti valgyti ir kitokį maistą, sutrintą šakute.

sausainis tai greit istirpsta jo burnyteje,pasidaro kaip kosyte,todel ji ir valgo.reiks vistiek bandyt maziau smulkint
Atsakyti
As savo pupai mazdaug nuo 9 men smulkindavau maista sakute, jai tiko thumbup.gif
Atsakyti
as irgi jau gal nuo 10 men nebesmulkindavau thumbup.gif
Atsakyti
Mums buvo ta pati problema ir dar kartais yra ax.gif Vyresnelis jau nuo 9 men. valge sakute smulkinta maista, mazieji sulauke metuku tokio maisto visai nevalge. Smulkinau iki tyreles, nes vaikai alkani galejodavo likti jei sakute butu susmulkinta. Siaip valge puikiai sausainius, obuolius, meduoliukus patys, bet maista schmoll.gif Veliau pradejau smulkint siek tiek maziau. Tyreleje palikdavau kelis gabalelius didesnius, veliau dar daugiau. Pradzioje spjaudavo, ziaugciodavo, budavo sukramto. Matyt priprato, nes dabar jau beveik viska pertrinu sakute, nebent jei visai nevalgo tai dar smulkiau pertrinu, bet jau pamazu taisosi padetis. Taip kad cia viskas nuo mazyliu priklauso, vaikas vaikui nelygu.
Atsakyti
QUOTE(knielita @ 2009 11 07, 20:25)
Mums buvo ta pati problema ir dar kartais yra  ax.gif Vyresnelis jau nuo 9 men. valge sakute smulkinta maista, mazieji sulauke metuku tokio maisto visai nevalge. Smulkinau iki tyreles, nes vaikai alkani galejodavo likti jei sakute butu susmulkinta. Siaip valge puikiai sausainius, obuolius, meduoliukus patys, bet maista  schmoll.gif Veliau pradejau smulkint siek tiek maziau. Tyreleje palikdavau kelis gabalelius didesnius, veliau dar daugiau. Pradzioje spjaudavo, ziaugciodavo, budavo sukramto. Matyt priprato, nes dabar jau beveik viska pertrinu sakute, nebent jei visai nevalgo tai dar smulkiau pertrinu, bet jau pamazu taisosi padetis. Taip kad cia viskas nuo mazyliu priklauso, vaikas vaikui nelygu.

nebloga ideja 4u.gif
Atsakyti
Nuo 10 mėnesių beveik nenaudoju, tačiau yra produktų kuriuos vis dar duodu, pvz:bulvių košė. Ji man su šakute taip idealiai nesigauna blush2.gif
Atsakyti