Įkraunama...
Įkraunama...

Skyrelio taisyklės

Sveiki,

esu šio skyrelio moderatorė. Džiaugiuosi turinti galimybę prižiūrėti Jūsų sielos kertelę.
Šis skyrelis - ypatingas. Čia galime pasiguosti, būti išgirsti, patys išklausyti ir patarti arba tiesiog, pasidalinti nuotaikomis. Tai jautru ir subtilu, tad norėčiau, kad visi pasistengtume būti tolerantiškais ir užjaučiančiais, nesmerkti, nekritikuoti į valias, bandyti suprasti. Kiekvienas, užsukantis čia, tikisi to...

Prieš skelbdami savo temą, savo mintis, apsvarstykite, ar tai tinka būtent šiam skyreliui, o gal labiau į "Paplepėjimus", "Vyrai ir moterys" ar pan.

--- --- ---

Bendrosios temų skelbimo taisyklės:

- Prieš užvesdami naują temą, pasinaudokite Paieška, galbūt forume jau yra tokia tema
- Temos pavadinimą prašome rašyti tik lietuviškomis raidėmis (ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū, ž)
- Nerašykite didžiosiomis raidėmis!
- Pasistenkite kuo konkrečiau įvardinti temos pavadinimą, nerašykite tokių abstrakčių pavadinimų, kaip "noriu išsikalbėti" ar pan.

Bendros diskusijų taisyklės:

- bendravimas skyrelyje turi būti pagarbus, pakantus nuomonėms, be įžeidimų, provokacijų
- nešiukšlinkite (nerašykite vieno ar kelių bereikšmių žodžių žinučių, žinučių, kuriose tik šypsenėlės ir pan.)
- rašykite tik temas atitinkančias žinutes
- nerašykite vien didžiosiomis raidėmis (forume tai prilyginama pakeltam tonui)
- apie pastebėtus pažeidimus praneškite skyrelio moderatorei

--- --- ---

Visus klausimus, pasiūlymus, pastabas, pranešimus apie pažeidimus ir kt. rašykite man į AŽ

Gražių diskusijų Jums. Chanson
Atsakyti
sveiki,

nuo šiol " Kertelę sielai" moderuosiu aš , visos taisyklės, kurios buvo iki šiol lieka galioti.

visus klausimus, pasiūlymus , pastabas ir kt rašykit į až ,

Noriu palinkėti malonaus bendravimo,
pagarbiai skyrelio moderatorė Naktibada


Atsakyti