Įkraunama...
Įkraunama...

Ekologiškų prekių parduotuvės Lietuvoje

user posted image
Pasidalinkime informacija apie įvairių ekologinių prekių parduotuves (tiek elektronines, tiek mums įprastas smile.gif )

Sveiki produktai: siūlo pasaulyje gerai žinomų indiškų kompanijų "Organic India”, "R.Expo", "Dabur", o taip pat Vakaruose mažiau garsių gamintojų prieskonių, Ajurvedos žolelių mišinių, organinių arbatų, žolinių dantų pastų, aliejų kūnui ir kitų prekių. Prekiauja Vokietijoje fasuotais indiškais prieskoniais "GFT". Siūlo Didžiojoje Britanijoje pagamintus ekologiškus skalbiklius, prekiauja ekologiška "Ecover" buitine chemija, natūraliomis ir ekologiškomis "Natracare" higienos priemonėmis, "Moltex" sauskelnėmis.

Kvapų namai “Aromata Mirabilia”: siūlo natūralius ir ekologiškus eterinius bei kosmetinius aliejais, taip pat kūno priežiūros priemones, galima juos išmėginti ir įsigyti. Vyksta gamybiniai priemonių vakarėliai!

Sanga: siūlo maisto produktus (daržovių sultiniai, šokoladas), higienos prekės (šampūnai, kondicionieriai, dezodorantai), namų valymo priemonės (prekiniai ženklai: Jason, Almawin)

Ekovaikai: siūlo medžiagines daugkartines sauskelnes

Ekomama: siūlo ekologiškas sauskelnes, natūralius vystyklus, medžiagines sauskelnes vaikams, ekologiškas skalbimo priemones bei ekologiškas prekes moterims (prekiniai ženklai Natracare, Sonett, Moltex, Popolini)

Nikovita: siūlo ekologišką, natūralią kosmetiką.

Baroca: siūlo ekologiškas prekes namams (Almawin, eco rutuliai skalbimui), ekologišką kosmetiką (Madara, Jason, Weleda), žaislus, drabužius, vilnonius Lanacare gaminius ir kt. gana gausus asortimentas

Rasakila: siūlo drabužius suaugusiems, vaikams ir kūdikiams, vystymo priemones (vystykai, daugkartinės medžiaginės sauskelnės, prilaikomos kelnaitės, įklotai), patalynę, ekologiškus žaislus, natūralios kosmetikos priemones (Weleda), ekologišką buitinę chemiją (Sonett), higienines prekes tik moterims

Holos: elektroninė „Holos“ parduotuvė Weleda( kūno priežiūra, antroposofiniai ir dietiniai produktai), Urtekram
daniška ekologiška kosmetika ir maisto produktai), Sonett - ekologiškos skalbimo ir valymo priemonės; Naturata - “Demeter” sertifikuoti maisto produktai iš biodinaminių ūkių; Hampstead Tea&Coffee - biodinaminės arbatos.

Naujoji Barmunė: siūlo fasuotus eterinius aliejus ir kitus aromaterapijos produktus

Jadvygos žolės: ekologinis vaistažolių ūkis - žinomas žolelių arbatų gamintojas.

Ekogrikiai: siūlo ekologiškai švarius grikių produktus: grikių kruopas, grikių lukštų pagalves ir čiužinius.

UAB Žalia Žalia Vokietijos Dr.Hauschka kosmetika kūno priežiūrai, dekoratyvinė, Urtekram kosmetika, ekologiškos buities priežiūros priemonės, ekologiški saldumynai, maisto produktai, vilna vėlimui, žaislai

Mėta: ekologiškos vaistažolių arbatos ir ekstraktai, eteriniai aliejai, masažinis medus, taip pat natūralios valymo priemonės ir natūralūs kūno šveitikliai. Ne parduotuvė, gamintojas, bet nurodyta, kur yra pirkti.

Ekologiški produktai: ekologiški maisto produktai: lietuviškos daržovės, kiaušiniai, mėsos gaminiai, kruopos, duona, nelietuviški aliejai. Dar eteriniai aliejai, grikių lukštų gaminiai.

Eko eko: maisto produktai, higienos prekės, kosmetika, kūdikių prekės, skalbimo ir valymo priemonės, ekologiškos prekės namams, dekoratyvinė kosmetika, sveikatinimo priemonės

Biolinija: ekologiška sertifikuota kosmetika “Eubiona”, “Madara”, ekologiškos ir natūralios valymo bei skalbimo priemonės “Alma Win” bei “Klar”. Netrukus: Earth's Beauty dekoratyvinė kosmetika

Dvi širdys: maisto prekės, taip pat kosmetikos, higienos, skalbimo, valymo prekės, prekės augintiniams, buičiai, namų dekorui, kvapai, raštinės priemonės, prekės pirčiai, saunai, sveikatai, žolininkų gaminiai

Eko studija: druskos voniai, muilas, ekologiška kosmetika, ekologiški valikliai

Aukime kartu: ekologiškas maistas, natūrali kosmetika, ekologiškos buities priemonės, ekologiškos vienkartinės sauskelnės, taip pat žaislai, baldeliai ir kt.

Mamos rankos: ekologiški kūdikių drabužėliai, saugi buitinė chemija, daugkartinės ir vienkartinės sauskelnės, daugkartiniai ir vienkartiniai įklotai, natūralios priemonės plaukams ir kūnui

Ajurvediniai produktai: eko kosmetika, eko vaistažoliniai papildai, eko arbatos

Via naturalis: eko maisto produktai, veido, burnos, kūno, plaukų priežiūros priemonės, dekoratyvinė kosmetika, kvepalai, sauskelnės, vystyklai, drabužėliai iš bambuko, skalbikliai, plovikliai, priemonės naminiams gyvūnams

Eko namai: eko priemonės kūnui, veidui, plaukams, maisto prekės, skalbikliai, valikliai

Eko linija: plaukų, veido, kūno priežiūros priemonės, higienos prekės, priemonės buičiai

Gu gu: medziagines sauskelnes, įklotai, nekenksmingi skalbikliai

Essenza: ekologiški žaislai, ekologiškos arbatos ir kt. prekės, natūrali kosmetika

ecopreke.lt: ekologiškos ir ekonomiškos prekės
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 11 06, 22:51)
Apsilankiau assa.gif fainai kad ir mano kaime yra eko prekių biggrin.gif gaila nespėjau visko sužiūrėt, mergica užsiverkė,, bet prigriebiau skalbiklį, eko pastą, muilą,, užmačiau Ecover, Sonett, Urtekram produkciją, muilo riešutus, maistuką kūdikiams, daugiau nepėjau apsižiūrėt,bet mėginuko nei vieno nedavė  sad.gif būčiau anksčiau pasiskaičius tai paprašyčiau blush2.gif ko čia skriaudžia, nepatikau gal unsure.gif  biggrin.gif

Aha, matomai ne pardavejos skonio buvai biggrin.gif - nepatikai schmoll.gif lotuliukas.gif
As niekada nesu prasius meginuku! Nu tai jei duoda, tai imi, o kad paprasyti-duokit- niekada man nedaeidavo ..Gal reikes pabandyti kada g.gif smile.gif
Grazi tema 4u.gif Ta per viduti tai as laugh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Diva:): 07 lapkričio 2009 - 10:35
Kaip keista unsure.gif, as siandien vel buvau toj sauletekio pardej ir man vel meginuku dave ax.gif .Ir pirkau tik sausainiukus vaikams,buvau be makiazo lotuliukas.gif , bet visviena dave rolleyes.gif
Atsakyti
Dar kart apsilankiau blush2.gif šį kart išėjau su prekėm, mėginukais, vizitine ir dar užpildžius jų kortelę gali siųst naujienas į meilą,, vadinasi Ekologiškos prekės mamai ir mažyliui,, ant kortelės vadinasi Demetrija, bet parduotuvėj tokio užrašo nepastebėjau unsure.gif konsultantė ne per saldi, bet maloni sakyčiau, paklausus pasako, parodo, pasiūlo, bet nepristoja ir neskaito etikečių, kaip dažnai pasitaiko biggrin.gif
Šiandien rinkausi šampūną, tai pirmiausia pasiūlė duot mėginukų išbandyt bigsmile.gif po vakar buvo netikėta,, aš irgi šiaip niekur jų neprašau, bet užklaust galima? tuo labiau kai prekės ne po porą litų, kad netiko ir gali eit naują nusipirkt,, tai va,, išsirinkau vieną ir dar pridėjo kitų rūšių pabandyt,, vaikams daug mėginukų davė,, kas dar patiko labai tai kad prekes pakuoja į popierinius maišelius, nu miela labai wub.gif šiaip sakė dr plėsis, bus daugiau visko, tiek kūdikiams, tiek kitos produkcijos, tiesa kūdikių maistukas kai kuris brangokas, į 4 mėn kūdikių tyreles įeina pieno milteliai, mangai visoki ir pan, bet ekologiškas tai maistukas, yra tyrių, košių, arbatėlę gyrė, kramtymui visokių sausainėlių, džiūvėsių, taip pat Ustukių malūno produkcija, vaikų rūbelių yra ir kaip ir minėjau muilai, šampūnai, skalbikliai, plovikliai, dantų pastos, Urtekram, Sonett, Ecover, Weledos biški mačiau aliejų lyg, muilo riešutai,, tai ne pilnos produkcijos ir labai nepasirinksi, bet man jau labai smagu, kad šalia manęs atsidarė tokia parduotuvė wub.gif
Nu ir pripyliau litanijos ax.gif nu kam rūpi ar galvoja lankytis tai rekomenduoju 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Diva:) @ 2009 11 07, 11:34)
Ta per viduti tai as  laugh.gif

Aš iš paskos tada lotuliukas.gif

QUOTE(Silvy @ 2009 11 07, 15:41)
Ir pirkau tik sausainiukus vaikams,buvau be makiazo lotuliukas.gif , bet visviena dave rolleyes.gif

O aš vakar buvau be makiažo ir su šeimyna ir nieko nepasiūlė nei vaikams net,, šiandien atėjau viena pasidažiusi biggrin.gif ir va kiek pridėjo,, prieš tai išeinančios mamytės mergaitei mačiau davė mėginukų, nes atbėgus klausė o kas čia yra wub.gif na neaišku nuo ko čia priklauso, gal pasibaigę buvo, o gal loterija, arba gauni arba ne laugh.gif
Atsakyti
o kokios misinuku, tyreliu kaios? beje, misinukai ekologiski ir maximose juk wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2009 11 07, 18:27)
o kokios misinuku, tyreliu kaios?  beje, misinukai ekologiski ir maximose juk wink.gif

Vat mišinukai man neaktualu visai, tai net nežiūrėjau, tik užmečiau akį, kad yra kažkoki mišiniai ax.gif
Aš pirkau vaisių su kruopom, pudingas lyg vadinas, tai supakuoti 4 indukai po 100 ml, kainavo 11,50,, kiek mačiau visos ten tyrelės taip supokuotos po kelias, kainos panašios, yra ir su mėsa, bet nepamenu kainų,, sultys su arbatėle mažas buteliukas virš 5 lt,, džiūvėsių, grūdų paplotėlių maišiukai po 9 beveik lt,, gal ne viską apžiūrėjau, bet įspūdis toks brangokas ax.gif gal tik man blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 11 07, 18:54)
Vat mišinukai man neaktualu visai, tai net nežiūrėjau, tik užmečiau akį, kad yra kažkoki mišiniai ax.gif
Aš pirkau vaisių su kruopom, pudingas lyg vadinas, tai supakuoti 4 indukai po 100 ml, kainavo 11,50,, kiek mačiau visos ten tyrelės taip supokuotos po kelias, kainos panašios, yra ir su mėsa, bet nepamenu kainų,, sultys su arbatėle mažas buteliukas virš 5 lt,, džiūvėsių, grūdų paplotėlių maišiukai po 9 beveik lt,, gal ne viską apžiūrėjau, bet įspūdis toks brangokas ax.gif gal tik man blush2.gif


nu aisku, kainos kosmines, kaip ir viskas , kas eko pas mus biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nada... @ 2009 11 07, 20:00)
nu aisku, kainos kosmines, kaip ir viskas , kas eko pas mus biggrin.gif

Higienos prekės ir sklabikliai ten yra pigesni nei internetinėse parduotuvėse 4u.gif
Atsakyti
Man irgi ta pardavykla patinka,kainos rimtai mazesnes,nei kitur.
Organix kudikiu maisto kainos normalios,uk panasiai kainuoja,siustis neapsimoka.Sausainiukus anksciau pirkdavau akropolyje sveikuose produktuose,nu tai 4iais litovcais sauletekyje pigiau.Earth friendly baby serveteles pigiau ant 3ju litu.Ecover miltelius neperseniausiai
internetinej pardej pirkau,tai 40lt mokejau,o sauletekyje maciau 36lt doh.gif .
Asortimentas nepermargiausiais,bet sake,kad poros savaiciu begyje bus buities priemoniu visa nauja linija,sauskelnes kazkokios (nepasitikslinau vienkartines ar daugkartines) ir dar apie prancuziskas ekologiskas be brudu dantu pastas ir sampunus snekejo.

Dar maciau tame paciame sauletekyje atsidarys ekologisku buities priemoniu parduotuve,ekokomfortas vadinas smile.gif Ir dar ekologisko pieno aparats stovi-2,5lt su buteliu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvy @ 2009 11 07, 21:05)
Dar maciau tame paciame sauletekyje atsidarys ekologisku buities priemoniu parduotuve,ekokomfortas vadinas smile.gif Ir dar ekologisko pieno aparats stovi-2,5lt su buteliu  thumbup.gif

Kaip smagu bigsmile.gif
O pienas tikrai ekologiškas, ne paprastas? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 11 08, 18:39)
Kaip smagu bigsmile.gif
O pienas tikrai ekologiškas, ne paprastas? 4u.gif
Taip,maciau sertifikatas prie aparato prikabintas,pienelis is kooperatyvo "Ekotikslas" 4u.gif
Atsakyti
Sauletekyje, tai cia Kreves pr. naujoji parduotuve?
Atsakyti