Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip sužinojote, kad Jis jau TAS?

Kaip jus suzinojote ar pajutote, kad jusu vaikinas buvo TAS vienintelis?
Atsakyti
QUOTE (kutveluke @ 2004 04 17, 20:21)
Kaip jus suzinojote ar pajutote, kad jusu vaikinas buvo TAS vienintelis?

Nera cia ka ir suzinot...paprasciausiai jauti... wink.gif thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čili: 26 rugpjūčio 2008 - 11:28
supratau is kart, nes to neimanoma nesuprasti thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Ash, kaip visada truputi "priplaukusi" , pati "nesugalvojau", kad JIS- tas man skirtasis. Ale kadangi JIS yra meistrishkai iivaldes elokvencijos mena- itikino, kad be Jo nebus man gyvenimo. Nu gi ir patikejau. wink.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Kartais buna kad TAS TAS TAS, pagyveni, pagimdai vaiku, o pasirodo, kad jau NEBE TAS. hm... vat kajp sad.gif
Atsakyti
Bet kaip tai pajausi? Ar tas jausmas trenkia kaip zaibas, ar pajunti, kad su tuo zmogum tau gera..Bet juk pirmus metus visada gera, o jau paskui prasideda..Kaip zinoti? g.gif
Atsakyti
Kai sutikau saviski, tai tikrai nemaniau, kad jis jau bus TAS g.gif Jis man net nepatiko is pradziu...galima sakyti, kad pradzioj eidavau su juo i pasimatymus tik is neturejimo ka veikti tongue.gif Kazkur po 2-ju savaiciu draugystes jis man atsiunte SMS, kurioje buvo vienas sakynis - "noriu, kad tu butum mano vaiku mama". Jergau, kaip siutau ant jo uz tokia minti...sakiau - nei uz ka ir niekada... Bet va - laikas ejo ir as ji pamilau rolleyes.gif Netgi labai gerai prisimenu, kada supratau, kad jis jau TAS - viena vasaros vakara Palangoje zaideme mini golfa ir mane uzpludo toookie jausmai...ziurejau i JI ir apsiasarojau... wub.gif Vat tada as ji pamilau rolleyes.gif Jau praejo beveik 4 metai ir liepos menesi mes susituoksim clap.gif

Taigi - niekada nesakyk NIEKADA tongue.gif
Atsakyti


mes giminingos sielos man kas dusej svarbiausiai , kazkaip kaip susipazinom pasakiau kad nieko nesitiketu ir po triju metu seima is to kas isejo seima. laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif . gal dar butume nenusprende teketi , bet kleckas musu pagreitino ivykius. mes buvome tris metus kartu , atrode kad vilnius toks mazas kaimas mes suradome bendru pazistamu . tiesiog atrode pacios zvaigzdes musu lauke ir sujunge mus . amzinai kol mirtis mus iskirs .
Atsakyti
O mano vienintelis vis dar blaskosi. O gal jo tiesiog nebeliko g.gif Gi vyru, kaip zinia, yra maziau, nei moteru.
Atsakyti
As kai ji sutikau pirma karta, jau tada labai norejau prisiglausti prie to zmogaus. Atrode, kad bus taaaiiiip gera. Kazkur po savaites as sedejau virtuveje ir stebejau, kaip jis gamina valgyti. Va tada ir supratau, kad jei jis atsisuktu ir paklaustu, ar as tekesiu uz jo, net negalvodama pasakyciau "taip". Deja, dabar jis beveik nebegamina valgyti laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Atsakyti
As tai gana ilgai irgi negalejau suprasti ar cia tas ar ne tas. Budavo kaip ant bangu - viena diena tikrai jau TAS, o kita - visai ne TAS. Zodziu tik tada kai issiskyrem (del to kad atseit gal reikia dar su kitais padukti) - supratom, kad vienas be kito negalim. O supratom ne issiduke, o ta pacia nakti - nes nei vienas nei kitas uzmigti atskirai negalejom... O veliau jausmai tik stiprejo. Pavyzdziui, nesitare atsidurdavom toj pacioj vietoj - kaip uzkeikta.... As tai jau tada vaiksciojau kaip apsvaigusi (beje ir dabar dar tokia), o vyras tai po kokiu 2 men irgi.... Zodziu... Dziaugiuosi kad suradau toki vyra.... Geresniu nebuna... thumbup.gif
Atsakyti