Įkraunama...
Įkraunama...

Mokyklėlės Panevėžyje

QUOTE(Atisa @ 2012 11 07, 19:29)
Sveiki,

Mes pradėjom lankyti neseniai įsikūrusią vaikų grupę "Pop Style"  thumbup.gif
Priima vaikus nuo 5 iki 14 atrodo metų.
Visiems rekomenduojam, superinė vadovė, superinės dainos, vaiko išvesti negalim  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

Ir tik 15 Lt/mėn.  4u.gif  4u.gif

Jei norėsite pasiteirauti, vadovė Nijolė: 8 616 05340

o kur vyksta uzsiemimai ir kiek kartu per savaite ?
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2012 11 07, 20:29)
Sveiki,

Mes pradėjom lankyti neseniai įsikūrusią vaikų grupę "Pop Style"  thumbup.gif
Priima vaikus nuo 5 iki 14 atrodo metų.
Visiems rekomenduojam, superinė vadovė, superinės dainos, vaiko išvesti negalim  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

Ir tik 15 Lt/mėn.  4u.gif  4u.gif

Jei norėsite pasiteirauti, vadovė Nijolė: 8 616 05340



Sveiki, ir mes lankome... Nueikite į vieną repeticiją pasižiūrėti ir neišeisite... Vadovė pasakiška faina, maloni, dainelės šiuolaikiškos... Grupė tik kuriasi... jei dar vaikas niekur nelanko, skubėkite... repeticijos vyksta moksleivių namuose II ir IV 16.00-17.45... Tikrai rekomenduoju. Visur po 60,o čia tik 15... Žiūrėjau kelias repeticijas ir išeit nenorėjau... Norėčiau ir aš lankyti smile.gif
Papildyta:
Bet per didelė esu sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kramune @ 2012 11 07, 23:08)
Sveiki, ir mes lankome... Nueikite į vieną repeticiją pasižiūrėti ir neišeisite... Vadovė pasakiška faina, maloni, dainelės šiuolaikiškos... Grupė tik kuriasi... jei dar vaikas niekur nelanko, skubėkite... repeticijos vyksta moksleivių namuose II ir IV 16.00-17.45... Tikrai rekomenduoju. Visur po 60,o čia tik 15... Žiūrėjau kelias repeticijas ir išeit nenorėjau... Norėčiau ir aš lankyti smile.gif
Papildyta:
Bet per didelė esu sad.gif


Už 60 vargu ar gausite smile.gif Mano krikštodukra lanko "Svirpliukus", moka 70 Lt/mėn, užsiėmimai 3 kartus per savaitę, bet tik po 45-40 minučių..
Atsakyti
Mamytės, o ką galite parekomenduoti 2 metukų berniukui.Lankėm Šermukšniuką, bet ten tik darbo metu, o aš jau dirbti tuoj pradėsiu, o mažylis su aukle liks namie. Labai norėčiau į kokią mokyklėlę kuri po darbo valandų veiktų ar savaitgalį, kad vaiką palavinti, nes labai jau reik jam ir vaikų ir veiksmo, tai auklė jo visų poreikių nepatenkins, o į darželį negalim leisti, nes labai linkęs į ligeles, norim iki trijų metukų dar imunitetą pastiprinti.
Atsakyti
QUOTE(RasaLex @ 2012 11 23, 23:45)
Mamytės, o ką galite parekomenduoti 2 metukų berniukui.Lankėm Šermukšniuką, bet ten tik darbo metu, o aš jau dirbti tuoj pradėsiu, o mažylis su aukle liks namie. Labai norėčiau į kokią mokyklėlę kuri po darbo valandų veiktų ar savaitgalį, kad vaiką palavinti, nes labai jau reik jam ir vaikų ir veiksmo, tai auklė jo visų poreikių nepatenkins, o į darželį negalim leisti, nes labai linkęs į ligeles, norim iki trijų metukų dar imunitetą pastiprinti.

Yamaha mokykele. Vakarais tokio amziaus vaikuciams uzsiemimai yra. www.muzikosmokykla.lt
Atsakyti
Sveiki,
norejau pasidalinti savo patirtimi, mums labai patinka Sermuksniuke vykstanti Dailes terapija, mes ja lankom nuo 1.8 men., kaina vienos pamokeles 15 lt., pirmos pamokeles - 5 lt., prijuostes ir rankogalius duoda, kad vaikiukai labai neissipurvintu, bet manishke visada buna graziai pasidaziusi veideli biggrin.gif Shi terapija vyksta ketvirtadieniais 11:30 val.
Be to, ta pati mokytoja Rozhyne veda shokiu terapija, kuria isbandysime ateinanti antradieni 11:30 val. rolleyes.gif
Chia apie dailes ir shokiu terapija aprashoma placiau http://judesiodialog....com/index.html
Atsakyti
QUOTE(vakare.lt @ 2006 10 02, 10:17)
Parasiau tau i az

Ir mes, ir mes norime eiti i kokia nors mokyklele. Info, tai labai skurdi, gal galite ir mums i az info
O kur yra ši mokyklėlė (ABC), nuo kada vyksta pamokėlės ir kiek kartų, kiek mokėti reikia?

Aciu is anksto 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*2M* @ 2013 02 05, 21:32)
Ir mes, ir mes norime eiti i kokia nors mokyklele. Info, tai labai skurdi, gal galite ir mums i az info
O kur yra ši mokyklėlė (ABC), nuo kada vyksta pamokėlės ir kiek kartų, kiek mokėti reikia?

Aciu is anksto  4u.gif  4u.gif  4u.gif

sveiki,
mes taip pat noretumeme daugiau suzinoti apie mokyklele ABC
mano panelei 2.4 m tai norme vel pradeti kazka idomaus lankyti(pries tai lankeme sermuksniuka)
Atsakyti
QUOTE(perliuke86 @ 2013 03 12, 13:37)
sveiki,
mes taip pat noretumeme daugiau suzinoti apie mokyklele ABC
mano panelei 2.4 m tai norme vel pradeti kazka idomaus lankyti(pries tai lankeme sermuksniuka)

ABC mokyklele
Radau jų internetinį psl., gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti
Mes labai norime dainuoti, bet kad nieko nėra Panevėžyje sad.gif
Pasiskambinau Jakubėnui - pamokos kaina 70 Lt doh.gif
Pažiūriu kitus miestus - pop grupes, pop chorai... pasirinkimas tikrai yra.. O pas mus tuscia.. verysad.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kažkas vedate savo vaikus dainuoti? Užsidarė mūsų numylėta Džikum dralo studija, o daugiau nieko nerandu Panevėžyje verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2014 09 03, 11:28)
Sveiki, gal kažkas vedate savo vaikus dainuoti? Užsidarė mūsų numylėta Džikum dralo studija, o daugiau nieko nerandu Panevėžyje  verysad.gif


http://www.conmusica...iai-uzsiemimai/
Nuo 7 m. dainavimas. 4u.gif

Atsakyti