Įkraunama...
Įkraunama...

Mitybos racionas žindyvei.

Man rodos kai baigėsi II tema naujos niekas neužvedė g.gif , o klausimas ką valgyti maitinant krūtimi,o ko ne aktualus ne vienai žindančiai mamytei smile.gif

Man, pvz., iškilo tokie klausimai
<< ar galima valgyti salierų su morkomis ir trupučiu aliejaus salotas g.gif (ne stiebų, o šaknies), ar saliero skonis per daug specifinis ir vaikas paskui nenorės pienuko?, net nežinau ar salieras nepučia pilvo?
<<<gal kas turi minčių ką valgyti, kad nekietėtų viduriai (man, ne vaikui,vaiko viduriukai normalūs, o vat aš po gimdymo dar nesusitvarkiau su ta problema unsure.gif )


Atsakyti
viską valgyk ko tik nori, siūlyčiau atsisakyt nemūsiškų vaisių bei rūkyto ir aštraus maisto. Aiškus maitintis kopūstais ir pupelėm irgi nesiūlau, obuoliukus irgi ribot. Tiesiog jei jau vaikui pučia pilvą tai ir pūs, verčiau duok jam uspamizano, gerųjų bakterijų, o pati pavalgyk kaip žmogus - soti lengviau išgyvensi bezdukų priepolius doh.gif pačiai siūlyčiau morkų sultyčių su aliejuku, burokėlių salotų, vaistinėj paprašyk žvakučių tam delikačiam reikalui ir sirupo, gerai būtų ir rimtą klizmą pasidaryt- gyvenimo džiaugsmas gryžtų doh.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
gal dar kas turi kokios patirties ir noretu pasidalinti 4u.gif
Atsakyti
kaip ir pamenu koks tas racionas, bet noreciau pasikaratoti, gal ka pamirsau, gal as turite sarasiuka, nuo ko pucia nuo ko alergizuoja? g.gif
Atsakyti
Parasykite kas nors sarasiuka, ko geriau nevalgyti, jei pucia vaikui pilvuka. Mums jokie espumisan'ai nepadeda, as jau bijau valgyti is viso, bet reikia, nes pinas dins doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilara @ 2009 11 11, 17:54)
Parasykite kas nors sarasiuka, ko geriau nevalgyti, jei pucia vaikui pilvuka. Mums jokie espumisan'ai nepadeda, as jau bijau valgyti is viso, bet reikia, nes pinas dins doh.gif


Tokio tikslau saraso tai nzn, bet kiek zinau, tai: pirmus men. nerekomenduojama valgyti "zalias" darzoves, reiktu jas apvirti, bet as virdavau tik tokias nuo kuriu gali pusti pilva, o toki pomidora ar agurka, tai valgydavau ir galvos sau nesuku. Stenkites nevartoti arba mazai vartoti pupeles, kopustus, brokolius, suvalgydavau 1 obuoli per diena, bet paskui to atsisakiau. Kas is alergizuojanciu produktu, tai sokoladas, riesutai (nors pati juos vartoju ir mano kleckiaus nuo ju neberia), nebevartoju pieno produktu (matyt nuo ju ir bere, nes dabar nebeberia), nevartoju citrusininiu vaisiu, nes suvalgiau 1 greifrukta ir kita diena vaikiuka isbere. Siaip tai dabar vaikai pakankamai alergiski viskam, o ir pilvuka kartais pucia nezinia nuo ko... Tik tiek galiu patarti is savo patirties 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma. Tas ir yra kad musu neberia, o is isvardintu produktu as neko nevalgau. Jokiu vaisiu, ar pilvui nepalankiu darzoviu. Vat pieno produktus tai taip, bet saikingai. nezinia nuo ko tada mes taip kamuojames, matyt berniukas, nieko nepadarysi..tikrisiausiai prisiryja oro su pienuku, net girdisi kai zinda kad ora ryja, tik kaip ji sustabdyti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vilara @ 2009 11 11, 21:22)
Aciu uz atsakyma. Tas ir yra kad musu neberia, o is isvardintu produktu as neko nevalgau. Jokiu vaisiu, ar pilvui nepalankiu darzoviu. Vat pieno produktus tai taip, bet saikingai. nezinia nuo ko tada mes taip kamuojames, matyt berniukas, nieko nepadarysi..tikrisiausiai prisiryja oro su pienuku, net girdisi kai zinda kad ora ryja, tik kaip ji sustabdyti doh.gif


Matyt, kad nieko nepadarysi..pavalgius atsirugsta, biskuti tas oras iseina, bet pilvukas vis tiek kamuoja, matyt teks apsisarvuoti kantrybe ir laukti kol "isaugs" biggrin.gif Mums jau 3 menesiukai, tai jau reciau pilvukas kamuoja, tikiuosi, kad greitai visai nebekamuos thumbup.gif
Kiek girdejau tai berniukams kazkodel tikrai pilveli labiau skauda g.gif
Atsakyti
o mano mergaites pilvo diegliukai kankino daug labiau nei sūnelį, tiesa, jas maitinau mišinukais verysad.gif , o vat dabar pavyksta kažkaiptai maitinti pačiai, tiesa, labai labai galvoju, ką dedu į burną smile.gif
Atsakyti
pusdavo ir maniskiams pilvelius, bet musu atveju, maistas buvo ne prie ko. tiesiog isaugo ir tiek.
Atsakyti
maniškė buvo išberta nuo žuvies, dabar jos nevalgau, tai ir odelė gražesnė. O dėl pilvuko pūtimo, tai maitndama, bent tris kartus leidžiu mažiukei atsirūgt. Šiek tiek patraukia pienuko ir užsimetu ant peties kol atsiraugia, tada vėl maitinu.
Atsakyti
QUOTE(Vigilyte @ 2009 11 08, 13:36)
Man rodos kai baigėsi II tema naujos niekas neužvedė g.gif , o klausimas ką valgyti maitinant krūtimi,o ko ne aktualus ne vienai žindančiai mamytei  smile.gif

Man, pvz., iškilo tokie klausimai
<< ar galima valgyti salierų su morkomis ir trupučiu aliejaus salotas g.gif  (ne stiebų, o šaknies), ar saliero skonis per daug specifinis ir vaikas paskui nenorės pienuko?, net nežinau ar salieras nepučia pilvo?
<<<gal kas turi minčių ką valgyti, kad nekietėtų viduriai (man, ne vaikui,vaiko viduriukai normalūs, o vat aš po gimdymo dar nesusitvarkiau su ta problema unsure.gif )



nuo vidurių kietėjimo labai magnis padeda. Aš nėščia jį arklinėm dozėm gėriau ir dabar geriu tik po mažiau. Šiuo metu geriu magnį diasporalį. Rodos net vaikiukas ramesnis kai jį geriu thumbup.gif
Atsakyti