Įkraunama...
Įkraunama...

Batai šlapiai žiemai

Vėl prasidėjo šlapdribų sezonas ir pliurzynės gatvėse, o pernai metais pirkti odiniai batai vėl leidžia vandenį doh.gif Kokius batus perkate? Norėčiau tokių, kurie atsibostų, bet nebūtų dar sunešioti blush2.gif
Atsakyti
kaliošai nepamainomi doh.gif
Atsakyti
Aš turiu turisto batus - skirtus ir po upes bristi, ir po kalnus vaikščioti, ir tokiam orui esant po šlapias gatves braidyti smile.gif Neperšlampami ir vėjo neprapučiami, visiems ekstremaliems gyvenimo atvejams! wub.gif
Atsakyti
Na siuo klausimu galiu jums patarti 4u.gif
Zeiminiai batai butu tokie kurie yra su naturia oda ir naturaliu kailiu bigsmile.gif
Toliau vienas svarbesniu dalyku yra pado storis smile.gif
Tad musu ziemoms geriausiai tiktu batai ant taip vadinamus platformos 4u.gif padas, storas, salta nebus plius jis pakankamai pakeltas po pliurze braidyti drasei lotuliukas.gif
Yra daug tokiu batu vestos odos ir lygios Rieker firmos. Patogus, lengvi bei ilgaamziai topsecret.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xernesta: 08 lapkričio 2009 - 18:42
QUOTE(tacka RU @ 2009 11 08, 20:22)
kaliošai nepamainomi  doh.gif

tai jau,tik guminiai batai šlapiu oru doh.gif doh.gif

QUOTE(VarioUpė @ 2009 11 08, 20:36)
Aš turiu turisto batus - skirtus ir po upes bristi, ir po kalnus vaikščioti, ir tokiam orui esant po šlapias gatves braidyti smile.gif Neperšlampami ir vėjo neprapučiami, visiems ekstremaliems gyvenimo atvejams!  wub.gif

mano sūnus tokius kažkokius turėjo,bet greitai susinešiojo unsure.gif
Atsakyti
Tokiam orui man tinkamiausi crocs nadia thumbup.gif jokios balos nebaisios
Atsakyti
QUOTE(VarioUpė @ 2009 11 08, 20:36)
Aš turiu turisto batus - skirtus ir po upes bristi, ir po kalnus vaikščioti, ir tokiam orui esant po šlapias gatves braidyti smile.gif Neperšlampami ir vėjo neprapučiami, visiems ekstremaliems gyvenimo atvejams!  wub.gif

pernai turejau odinius batus ant labai auksto kulno su "paslepta" platforma, tokie batukai labai patogus kai sniegas buna patezes, kojos nepermirkstas
Atsakyti
As kazkaip ziemai net nebeperku batu ant visai plono pado,ziuriu ir kad padas storesnis butu ir kad neslidus butu ir siaip tvirti.
Atsakyti
o kur jus perkat batus, kad praleidzia? bet man ne vieni batai nepraleido vandens.
o kaip priziuryt avalyne? naudojate impregnatorius?
Atsakyti
QUOTE(xernesta @ 2009 11 08, 18:40)
Yra daug tokiu batu vestos odos ir lygios Rieker firmos. Patogus, lengvi bei ilgaamziai  topsecret.gif


kaip tik rieker nusipirkau penktadieni - kol kas labai patenkinta: minkstuciai, su kailiuku viduj ir siek tiek storesniu rinciuotu padu, kad nepermirktu ir neslystu.
Atsakyti
QUOTE(jamie @ 2009 11 08, 19:35)
kaip tik rieker nusipirkau penktadieni - kol kas labai patenkinta: minkstuciai, su kailiuku viduj ir siek tiek storesniu rinciuotu padu, kad nepermirktu ir neslystu.


ir as nusipirkau, super bateliai!
Atsakyti
Man labai aktuali tema biggrin.gif Šiai žiemai bandžiau tokius pirktis:

user posted image

daug dydžių išbandžiau kol tiko, kai galų gale radau sąvąjį, porą kart nuėjau į darbą ir netinka man nors tu ką doh.gif bendradarbės sako, kad atrodau kaip su kaliošais, ir tas kailiukas kelnes išpučia, jei ant viršaus užleidi schmoll.gif o jei neužleidi, man, kaip žemaūgei kojas labai trumpina, jau reikia su kokiom timpom vaikščiot, o aš taip eit į darbą negaliu biggrin.gif

ir tokius Ugg pirkau, odinius, netiko doh.gif
user posted image

Ir vėl grįžau prie odinių - dabar žiemai turiu šiuos - Ecco, neperšlampami, su vilna viduje 4u.gif beveik dvigubai pigiau parsisiunčiau nei mūsų parduotuvėse biggrin.gif

user posted image

dabar dar tokius pamačiau - gal sakau ir nieko būtų rolleyes.gif doh.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saimona: 08 lapkričio 2009 - 19:44