Įkraunama...
Įkraunama...

Naudojam priemones iki galo

toliau aptariam pribaigtas priemones

Sena tema CIA



paskutiniu metu subaigiau:
Wella sp maitinanti sampuno miniuka, nepirkciau, dabar naudoju hemz
Wella SP 30 seconds kondicionieriu, neblogas, bet irgi ne tas kad kartociau,
Natuderm sveitikli kunui, per silpnas i jo vieta stos sveitiklis is Akamuti, skirtas veidui, bet per riebus kaip veidui, tai sueis kunui...
Alterra tonikas su orchideju ekstraktu g.gif , nepatiko
Alterra kuno losionas Rose- Sanddorn, patiko, i jo vieta stojo antras toks pat
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eveliina: 08 lapkričio 2009 - 22:14
Isadora antakių ir blakstienų želė, tik pas mane buvo bespalvė.
Želė nieko, bet nepatiko šepetėlis, labai retos šukutės. Geriau Artdeco
user posted image
Atsakyti
Loreal Paris šampūnas sruogelėm dažytiems plaukams. Nelabai patiko, labai apsunkindavo plaukus.
Atsakyti
Rasos drėkinamasis kremas kūnui, visai patiko, neblogai drėkino
Rasos kremas-gelis probleminei odai, jau nepirmas ir tikrai patiko, bet neradau šiandien niekur su nuolaida, tai pasiėmiau Teebaum su arbatmedžiu pabandymui
Atsakyti
Eucerin pienelis su 5 proc. šlapalu, mėgstamas mano, bet dabar Vishy pirkau.
Loreal Paris balzamas ilgiems riebaluotis linkusiems plaukams, labai patinka, bus perkamas dar ne kartą.
Blend-a-med dantų pasta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo V*i*k*a: 10 lapkričio 2009 - 10:11
Baigiau Loreal idegio suteikianti krema (sviesiai odai), palikau patenkinta, bet i jo vieta pirksiu jau is naturaliu priemoniu
kremas

Taip pat baigesi Alijosiaus naturali plauku kauke stipriai pazeistiems plaukams. Nepirksiu dbr, nes reikia kitas is 'sandeliuko' sunaudoti lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Versme: 11 lapkričio 2009 - 23:31
Priduodu savo baigtas priemones:
-One with nature levandu duso zele (levandu nekenciu, tai kancia buvo naudot, bet siaip visai patiko, tik kiek per tirsta):
user posted image

-Burt's bees kokosinis pedu kremas (nepatiko nei man, nei vyrui - per daug 'riebalo'):
user posted image

-vienam kartui beliko Giovanni sokoladinio cukraus sveitiklio kunui (kolkas kartot nezadu, sveite gerai, gal kiek per astrios daleles, tai reikedavo praskiest vandeniu):
user posted image

-vienkartine Earth Science plauku kauke (kaip tik sedziu issitepus ja, tai atsiliepimu kolkas neturiu):
user posted image

-keliem kartam liko Weleda pastos (favoritas musu seimoje druskine - zymiai geriau nuvalo, tai aisku sios nebepirksim, o druskines turim jau is anksto). Vienintelis Weleda pastu minusas man yra tai, kad greitai issinaudoja:
user posted image

-porai kartu liko Giovanni duso zeles su vulkano pelenais (labai patinka tiek man, tiek vyrui - dar turim tokios pacios):
user posted image
Atsakyti
Na ir pagaliau prisiruosiau ismest Green by nature lupu balzama - jau toks skystas, kad neina naudot...
Atsakyti
Baigėsi Avon plaukų galiukų serumas, jau užsisakiau vėl, ne vieną buteliuką esu išnaudojusi, na man tai jis labai patinka.
user posted image
Atsakyti
Pabaigiau aloe vera dantpaste jautriems dantims, nepatiko schmoll.gif
Natuderm kuno sveitikli-visai nieko,bet kol kas nekartosiu. Turiu "Meta" kazkoki ax.gif
Atsakyti
pabaigiau rutulini nivea pazastinuka Pearl Beauti smile.gif man labai patiko ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vikune: 13 lapkričio 2009 - 19:36
QUOTE(vikune @ 2009 11 13, 19:36)
pabaigiau rutulini nivea pazastinuka  Pearl Beauti  smile.gif  man labai patiko  ax.gif

mano irgi nivea, labai patinka
Atsakyti