Įkraunama...
Įkraunama...

Žarnų nepraeinamumas

QUOTE(saulyte2 @ 2012 06 12, 10:08)
esu atostogose, lyg nieko, užeina skaudėti, bet nestipriai, išvažiuoju į Norvegiją paatostogauti, bus matyt kaip toliau, nu jo ten svetur nelabai su jais eina susikalbėti, kaip vienai buvo, jai persodintas inkstas ir buvo blogai įtarė citomegalo virusą kuris būdingas kam persodinti organai tai jai pasiūlė paracetamolio išgerti ir sexso, tai ji nelaukdama į lietuvą išvarė, taip ir buvo kad citomegalo virusas nuo kurio ji galėjo ir numirti jei negydomas, o dėl DŽS ir man norėjo prikišti ir vaistų raminčių norėjo išrašyti, bet pasakiau kad dirbų naktinį darbą tai neberašė, tikrai nesu nervuota ir stresuojantį, jiems lengviausia manau suversti ant DŽS
laikykis, sveikatos tau, informuok kaip toliau jausieis

Labutis na siandien visai nieko tik y toleta neiseijau visa diena pas mane yra daug tulzies ir galiu daryt ka noriu nesureguliuoju savo ismatu kad neuzkietetu viduriai . Man tai taip jau du kartus su siais daktarais buvo kai buvo letinis apendicitas jie gyde nuo DZS bet jokie vaistai nepadejo kol neapsikentusi gryzau y LT po apendikso operacijos hirurgas sake dar kokie 3 , 4 menesei ir butu trukusios zarnos nes labai jau ten priauge buvo ypac kur apendiksas buvo . Antra karta daktarai prasidejus kasos uzdegimuj paklause gal narkotikus vartoju ar alkoholke esu nes nei nuo sio nei nuo to kasos uzdegimas neprasideda . Vat taip ir gyvenu nors tiek gerai kad vaistus tokius pat gaunu kaip LT . As tai gydziau savo DZS bet nesekminga matai nes man jo ner gyvenu ramei be jokiu stresu nervu , Tai geru tau siltu atostogu kad butu saulute kaitri is jokiu skausmu sekmes . 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 06 12, 20:48)
Labutis na siandien visai nieko tik y toleta neiseijau visa diena pas mane yra daug tulzies ir galiu daryt ka noriu nesureguliuoju savo ismatu kad neuzkietetu viduriai . Man tai taip jau du kartus su siais daktarais buvo kai buvo letinis apendicitas jie gyde nuo DZS bet jokie vaistai nepadejo kol neapsikentusi gryzau y LT po apendikso operacijos  hirurgas sake dar kokie 3 , 4 menesei ir butu trukusios zarnos nes labai jau ten priauge buvo ypac kur apendiksas buvo . Antra karta daktarai prasidejus kasos uzdegimuj paklause gal narkotikus vartoju ar alkoholke esu nes nei nuo sio nei nuo to kasos uzdegimas neprasideda . Vat taip ir gyvenu nors tiek gerai kad vaistus tokius pat gaunu kaip LT . As tai gydziau savo DZS bet nesekminga matai nes man jo ner gyvenu ramei be jokiu stresu nervu , Tai geru tau siltu atostogu kad butu saulute kaitri is jokiu skausmu  sekmes . 4u.gif

labutis saulute kaip atostogos kas girdeti del operacijos gal jau po jos esi ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 07 11, 23:01)
labutis saulute kaip atostogos kas girdeti del operacijos gal jau po jos esi ? g.gif


Labas, atostogos thumbup.gif ,aš jau po oprecijos namie, rado daug sąaugų, kažkiek surambėjusi žarna tiesioji- storoji, bet delto sakė neturėciau turėti problemu, dabar liepė lengvą maistą valgyti, nekilnoti. gyd. super, manau kad verta buvo daryti, ir dar liepė judėti smile.gif
Atsakyti
Sveikos,

Sveikatos ir stiorybes jums merginos!

Sorry jei ne cia lendu, bet gsl patarsit, kokie simotomai jums buvo...?
Man jau 2 sav.skauda.kairej pusej nuo bambos, toks jausmas kad ten guzas, ir inkstus eme skaudet...isgerisu vaistu..o del pilvo variau nakty y ligonine, echo inkstu ziurejo, uroligas, ir gine, ir chirurgas,nieko nerado... Sakau iswarza gal? Sako nea, matytume... Klausiu o zarnas evho metu matot, sako ne... Ir pab.,nieko nepatare ir nespeliojo kas tai gali buti... Kaip visada...
Sakau gal kas pastrige zarnose, nes skauda butent vienoj vietoj, lyg ten akmuo butu...su wc viskas ok.. ar kteiptis kur ar kas cia...
Aciu...
Atsakyti
Ar gali pas žmogų formuotis sąaugos jei nėra daryta jokių operacijų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Merlina96 @ 2012 07 18, 16:49)
Ar gali pas žmogų formuotis sąaugos jei nėra daryta jokių operacijų? g.gif

gali, jos susidaro nuo vidaus organų uždegimo, bet nevisiems, priklauso nuo organizmo, pvz. mano bendradarbiai, neturėjusi jokių opracijų susidarė žarnų nepraeinamumas, buvo sąaugų.
Atsakyti
renatele2828, prapuolėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 07 25, 10:37)
renatele2828,  prapuolėt  4u.gif

Labutis ai man paumejimas kasos negaliu ne pasijudinti . kaip jautiesi is po operacijos ? ar geriau ar skausmu nebera ?
Atsakyti
QUOTE(renatele2828 @ 2012 07 26, 17:33)
Labutis ai man paumejimas kasos negaliu ne pasijudinti . kaip jautiesi is po operacijos ? ar geriau ar skausmu nebera ?

jaučiuosi gerai. nebuvo jokių skausmų, tikiuosi kad nebebus, gerai kad ryžausi darytis operaciją, ir dar gerai kad daugiau nieko nerado, nes gyd. išvardijo daug ką gali aptikti, tau sveikatėlės, laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 07 26, 17:30)
jaučiuosi gerai. nebuvo jokių skausmų, tikiuosi kad nebebus, gerai kad ryžausi darytis operaciją, ir dar gerai kad daugiau nieko nerado, nes gyd. išvardijo daug ką gali aptikti, tau sveikatėlės, laikykis  4u.gif

tai labai saunu kad tau viskas susitvarke dziaugiuosi del tave . Aciukas bandysiu laikytis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2012 07 26, 19:30)
gerai kad ryžausi darytis operaciją, ir dar gerai kad daugiau nieko nerado, nes gyd. išvardijo daug ką gali aptikti, tau sveikatėlės, laikykis  4u.gif

Kuris gydytojas Jus operavo? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Selga @ 2012 08 02, 14:46)
Kuris gydytojas Jus operavo? ax.gif

Labutis saulyt kaip jauciames tikiuosi sveika kaip ridikas esi . as vargstu siaubingai su savo zarnynu ziuriu kuo toliau tuo ilgiau y toleta neisejnu jau ir po keturias penkias dienas prasideda troskulys pykinimas atrodo skausmas suima iseisiu jau y toleta bet tik dujos iseina po ju biski atleidzia skausma apetitas dingsta nesinori nieko pradejau kazko prakaituot nakty labai , galvos skausmai prasideda migreninej ypas per tas dienas kada neiseinu y toleta . klizmos nepadeda laisvinamieji irgi . doh.gif
Atsakyti