Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip mylėti svetimą vaiką kaip savo?

Zinau kad nesu teisi daugybe atveju,bet as stengiuosi...
Po pirmos santuokos turiu sunu.sunkai isnesiojau,buvo daugybe problemu ir po gimdymo.7 menesius praleidome klinikose.su vyru issiskyreme kai jam tebuvo metukai, tad vaikas jo nelabai ir prisimena.jis moka alimentus, taciau su vaiku nesimato ir nebendrauja. kai sunui buvo 3 metukai sutikau zmogu, kuri pamilau.jis buvo geras tevas mano vaikui, geras vyras man.galbut niekada dar nesijauciau tokia laiminga.ir sunus vis laukdavo kada jis ateis, trypdavo is dziaugsmo kai jis skambindavo.skambedavo visi namai kai jie zaisdavo.noriu su tuo zmogum praleisti visa savo gyvenima.
Is pirmos santuokos jis turi dukra.ten atvirksciai...mama nebenorejo jos auginti, todel Ausrine gyveno su teciu.As kalbedavau su ja telefonu,miela mergyte ir tiek...ji man pasakodavo kad moka plautis dantukus jau, kad moka piesti saule... Zinojau, kad noredama gyventi su jos teciu, auginsiu kartu ir ja.
Ir stai mes gyvenam kartu jau metai,visi keturi.gal dar mazai laiko,bet jauciu kad nera viskas gerai.mergaite sirgo, as budejau prie jos per naktis, kas ryta sukuoju jai plaukucius, prausiu,rengiu jos leles,bet jauciu, kad kazkas yra ne taip.ji pasikeite.ji pradejo manes nemegti.karta vyras mane pavadino princese, o ji priejo ir pasake:kol taves nebuvo as buvau vienintele princese.kai pradejome gyvent,ji net priestaravo kad ziuredami televizoriu, as sedeciau prie tecio.tada nuleidau viska juokais,juk ji visada buvo su teciu, negaliu taip greit uzsitarnaut jos meiles.bet dabar jauciu,kad imu netekt kantrybes.neseniai ji prisisiojo lovyte,o grizusiam teciui(jis dirba naktim,as dienom)ji pasake, kad as ja apipyliau is puoduko.tada tiesiog verkiau.zinoma, tetis ja subara, pastato i kampa...bet ji ima vis skaudziau mane zeist.jai dabar tik ketveri.as imu bijoti kas laukia ateityje, ar as sugebesiu tarp vaiku islaikyti lygybe,nes dabar manau ji tikrai yra.mano nuomone, ji tiesiog priestarauja tam, kad tetis myli ir daugiau zmoniu, ne tik ja,bet... bandem aiskinti, kad tecio sirdele didele ir jis gali labai daug myleti,bet.... nezinau kaip elgtis.beje mane ji vadina mama, gal nuo sunaus, bet tai tiesiog savaime gavosi,o su tikraja savo mama nebendrauja.jauciu, kad kuo toliau tuo sunkiau darosi man ja myleti nuosirdziai,tarsi savo dukra...
Atsakyti
QUOTE(rasele25 @ 2009 11 11, 02:27)
karta vyras mane pavadino princese, o ji priejo ir pasake:kol taves nebuvo as buvau vienintele princese.kai pradejome gyvent,ji net priestaravo kad ziuredami televizoriu, as sedeciau prie tecio.


Jaučiu didelį mergaitės pavydą. Ir jis labai normalus 4 metų vaikui smile.gif O jos situacija dar aštresnė, juk iki jūsų ji buvo vienintelė princesė wub.gif Mano mažius (3,6metų) labai siunta, kai broliai/sesė prie manęs prisiglaudžia-mano mama, rėkia biggrin.gif Pamenu kai auginau pirmus du, tai jie panašaus amžiaus mums su tete ir pasibučiuot neleisdavo, choru raudodavo lotuliukas.gif Taigi, kaip ir normalu dievinti tą su kuriuo preleidi didžiąją dalį savo gyvenimo (mūsų atveju tetis dirbdavo daug)
Dėl melagysčių sudėtingiau, bet neskelbčiau dar pavojaus didelio. Tiesiog vaiko bandymas nuslėpt gėdingą faktą (kiek vaikų teisinasi, kad ir sukaito ir katytė prisisiojo biggrin.gif ) tik kadangi yra šiokia tokia trintis tarp jūsų tai jūs tiesiog tapote atpirkimo ožiu.
Patarimas vienas (auginu vieną ne savo bio vaiką, todėl ir aš išgyvenai tą "svetimo" jausmą) kuo mažiau akcentuokite sau viduje, kad tai ne jūsų vaikas, kuo mažiau lyginkite su sūnumi, kuris "taip nesielgtu", tiesiog mergaitė kitokia, bet ji manau nėra bloga. O meilėje, kaip ir kare visos priemonės pateisinamos-kolkas gal jos ir tėčio meilė stipresnė, su laiku susitvarkys viskas 4u.gif
Atsakyti
aciu uz patarima... stengsiuos tikrai is visu jegu.ji tikrai gera mergaite,tiesiog kartais bijau ka praleist,ko nepamatyt.noriu kad ji uzaugtu tokia,kuria galetume didziuotis.man gera matyti ju stiprius jausmus,ir tikrai gerai suprantu kad ir ji ir as nesame konkurentes.o gal tiesiog i ja atidziau ziuriu, gal tiesiog per daug stebiu jos elgesi.o gal elgiuos savanaudiskai,net nezinau.kodel savanaudiskai?.. kartais pamastau, kad tiesiog laukiu nors trupucio atpildo uz rupesti ir visa kita,nors laselio...
Atsakyti
QUOTE(rasele25 @ 2009 11 11, 19:03)
kad tiesiog laukiu nors trupucio atpildo uz rupesti ir visa kita,nors laselio...

Čia didžiausia klaida. Kol jaučiau nuoskauda "aš tiek dėl tavęs darau, o tu man šitaip" tol su savo berniuku jautėmė įtampa ir kariavome doh.gif Dėkingumo nelaukite, jis ateis po...20 kokių metų, o gal dar vėliau biggrin.gif Dėkingumo reikalaukite iš tėvelio jei jo trūksta biggrin.gif Svarbiausiai atsipalaiduokite ir nekapstykite per giliai, juk norint galima prie bet ko prisikabinti biggrin.gif Ir darykite vieno vaiko dieną-tik jus ir sūnus ir tik jūs ir dukra-tai labai suartina wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasele25 @ 2009 11 11, 02:27)
Zinau kad nesu teisi daugybe atveju,bet as stengiuosi...
  Po pirmos santuokos turiu sunu.sunkai isnesiojau,buvo daugybe problemu ir po gimdymo.7 menesius praleidome klinikose.su vyru issiskyreme kai jam tebuvo metukai, tad vaikas jo nelabai ir prisimena.jis moka alimentus, taciau su vaiku nesimato ir nebendrauja. kai sunui buvo 3 metukai sutikau zmogu, kuri pamilau.jis buvo geras tevas mano vaikui, geras vyras man.galbut niekada dar nesijauciau tokia laiminga.ir sunus vis laukdavo kada jis ateis, trypdavo is dziaugsmo kai jis skambindavo.skambedavo visi namai kai jie zaisdavo.noriu su tuo zmogum praleisti visa savo gyvenima.
  Is pirmos santuokos jis turi dukra.ten atvirksciai...mama nebenorejo jos auginti, todel Ausrine gyveno su teciu.As kalbedavau su ja telefonu,miela mergyte ir tiek...ji man pasakodavo kad moka plautis dantukus jau, kad moka piesti saule... Zinojau, kad noredama gyventi su jos teciu, auginsiu kartu ir ja.
  Ir stai mes gyvenam kartu jau metai,visi keturi.gal dar mazai laiko,bet jauciu kad nera viskas gerai.mergaite sirgo, as budejau prie jos per naktis, kas ryta sukuoju jai plaukucius, prausiu,rengiu jos leles,bet jauciu, kad kazkas yra ne taip.ji pasikeite.ji pradejo manes nemegti.karta vyras mane pavadino princese, o ji priejo ir pasake:kol taves nebuvo as buvau vienintele princese.kai pradejome gyvent,ji net priestaravo kad ziuredami televizoriu, as sedeciau prie tecio.tada nuleidau viska juokais,juk ji visada buvo su teciu, negaliu taip greit uzsitarnaut jos meiles.bet dabar jauciu,kad imu netekt kantrybes.neseniai ji prisisiojo lovyte,o grizusiam teciui(jis dirba naktim,as dienom)ji pasake, kad as ja apipyliau is puoduko.tada tiesiog verkiau.zinoma, tetis ja subara, pastato i kampa...bet ji ima vis skaudziau mane zeist.jai dabar tik ketveri.as imu bijoti kas laukia ateityje, ar as sugebesiu tarp vaiku islaikyti lygybe,nes dabar manau ji tikrai yra.mano nuomone, ji tiesiog priestarauja tam, kad tetis myli ir daugiau zmoniu, ne tik ja,bet... bandem aiskinti, kad tecio sirdele didele ir jis gali labai daug myleti,bet.... nezinau kaip elgtis.beje mane ji vadina mama, gal nuo sunaus, bet tai tiesiog savaime gavosi,o su tikraja savo mama nebendrauja.jauciu, kad kuo toliau tuo sunkiau darosi man ja myleti nuosirdziai,tarsi savo dukra...


viskas su jumis gerai, tiesiog ir žiūrėk kaip į savo, nelauk kol pareis tėtis- jei ji tave vadina mama, tu ir esi jai mama. Dabar pats tikriausias jūsų oiukų metas ir jūsų išbandymas. Bandykit santykius išsiaiškinti tik judvi dviese tėčio į tai neįveldamos.
Atsakyti
aciu uz patarimus... gal kazkur giliai savyje pati tai supratau, tik nedrisau garsiai apie tai prabilt. pasidarysim tik musu mergaiciu svente, ryt kaip tik iseigine, tai bus proga... nuosirdziai dekoju.nenoriu iskaudint tos mergaites per nezinojima ar savo kvailuma... todel ir klausiu, nes tikrai dar daug ko siam pasauly nesuprantu.aciu
Atsakyti
Sėkmės Rasele, jūs nuostabi mama wub.gif
Atsakyti
aciu,ir jums wub.gif nuraminote...
Atsakyti
Sveiki. Matau,kad esate prisijungusi,todel ikisiu ir savo trigrasi. Cia rasiusios moterys buvo visiskai teisios ir teisingus patarimus dave. O as nuo saves noreciau pridurti,kad gal pabandykite pasidaryti draugemis,su savo mergaitiskomis paslaptimis nuo tecio. Prie ju pvz galite priskirti ir prisisiojimo i lovyte "beda". Tada vaikas taps Jums artimesnis,busite siokios tokios "samokslininkes",turincios savo maza pasauleli+atrasite pati savo podukroje daug nuostabiu savybiu,kurios Jus prie jos priartins. Gal net pabandykite pazaisti zaidima a la mergaites draugauja su mergaitemis,o berniukai-su berniukais. T.y. praleiskite diena su mergyte,o vyras-su Jusu suneliu.
Atsakyti
na,ateinancias iseigines mes jau suplanavome butent taip.vyrai eis zuvyciu gaudyt, o mes,oi daug.... visu pirma eisim abi i kirpykla, o veliau i kina ziureti naujo filmuko UP.mergaites vienintele salyga:leisiu pasidazyt lupytes smile.gif bus smagu manau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rasele25 @ 2009 11 16, 23:20)
na,ateinancias iseigines mes jau suplanavome butent taip.vyrai eis zuvyciu gaudyt, o mes,oi daug.... visu pirma eisim abi i kirpykla, o veliau i kina ziureti naujo filmuko UP.mergaites vienintele salyga:leisiu pasidazyt lupytes  smile.gif  bus smagu manau wub.gif


Ideja-super thumbup.gif
Labai paprastas dalykas,kuris turetu suartinti ir abieju sirdeles palinkti viena kitos pusen.
Atsakyti
Saunuole, esi labai gera mama 4u.gif 4u.gif 4u.gif o konfliktai, derybos su vaikais, sprendimu ieskojimas, tai ir yra musu mamu, imociu, globeju neissenkanti mokykla........ Sekmes Jums!!!!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilmonas: 02 gruodžio 2009 - 00:36