Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko apetitas svečiuose

Norėjau paklausti ar Jūsų vaikų apetitas, kai nueinat į svečius pagerėja? Maniškis tai valgo viską ką pasiūlo, kartais vaizdas, kad namie valgyt negauna doh.gif Nors ir savo vaikystę kai prisimenu, tai man kitur visada skaniau buvo nei namie... Ar Jūsų vaikai irgi svetur geriau valgo nei namuose?
Atsakyti
Be abejonės - svečiuose visada skaniau. Atrodytų, kad tai tik posakis, tačiau iš tiesų taip ir yra smile.gif Mano mažoji mielai pasivaišina nuėjus į svečius biggrin.gif O namie ne bet ką paduosi panelei blink.gif
Atsakyti
Kad ne, nebent pamato tai, kas uzdrausta namuose (jis turi AD). Tuomet stengiasi prisivalgyti ir ateiciai biggrin.gif
Atsakyti
Ne... schmoll.gif
Daug ispudziu, viskas nauja aplink, maistas lieka antram plane ... schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
mano mergina valgo bet ir atsirenka aisku kas skanu kas nea smile.gif
Atsakyti
sveciuose viskas daug skaniau nes ne mama padare tongue.gif tai sveicia viska net ir tai ko namuose nevalgytu
Atsakyti
Valgo namie gerai,bet sveciuose sluoja viska is eiles.Tikrai susidaro vaizdelis,kad namie alkana laikom.
Atsakyti
Svečiuose geriau valgo smile.gif O jei dar neduoda, tai dar pats paprašo, aišku čia jau pas labai artimus svečius ax.gif
Atsakyti
Mazoji sveciuose nevalgo schmoll.gif i svetima maista ziuri nepatikliai blush2.gif
Atsakyti
Musu mazylis sveciuose pas sanelius zymiai geriau valgo nei namie tongue.gif
Atsakyti
kaip tik pablogeja namie bent sauksteli isiulinu, sveciuose nei vieno doh.gif
Atsakyti
Nepasakyčiau,kas svečiuose daugiau valgo ,kaip tik atvirkščiai doh.gif nes dėmesys būna kitur biggrin.gif
Atsakyti