Įkraunama...
Įkraunama...

Kūno šveitikliai, kokius naudojat?

Pylingas giliai išvalo ir nušveičia odą, pašalina negyvas odos ląsteles, suaktyvina kraujotaką, stangrina odą. Kartas nuo karto, atlikti gilų odos valymą yra labai naudinga tiek moterims, tiek vyrams. Įvairios grožio procedūros ar odos drėkinimas bus veiksmingesnis jei prieš tai giliai išvalysite odą. Pylingų yra įvairių, gali būti žele pavidalo, bet žymiai veiksmingesni yra pylingai su grūdeliais (jūros druska, grūdai, smulkinti vaisių kauliukai, uogų sėklytės). Pylingai su grūdeliais ne tik geriau nuvalo negyvą odos sluoksnį, bet ir masažuoja.

Kaip teisingai šveisti odą?

Šveičiamasis kremas tepamas ten, kur yra daugiausiai suragėjusių odos dalelių, pvz., ant kelių, alkūnių, padų. Svarbiausia taisyklė: šveiskite sukamaisiais judesiais iš apačios į viršų limfos tekėjimo kryptimi, pvz., sukamaisiais judesiais masažuojant pėdą, galima pajusti, kaip smulkūs smėlio grūdeliai, esantys kreme, gludina kojų odą. Tuo tarpu dekoltė zonai reikėtų rinktis kuo švelnesnes priemones, kad šveičiamieji grūdeliai nepažeistų plonos ir jautrios odos.


Pylingą gana paprasta pasidaryti namuose. Nedarykite jo daug, nes natūralūs produktai greitai gali sugesti. Geriausia pasidaryti pylingo vienam kartui.

Štai keletas receptų:

Kavos pylingas. Pusė puodelio kavos tirščių, pusės citrinos sulčių, 1-2 valgomieji šaukštai alyvuogių aliejaus, 1-2 valgomieji šaukštai jūros druskos. Visus produktus sumaišykite ir įtrinkite į sausą kūno odą, vėliau nusiprauskite šiltu vandeniu.

Švelnus pylingas. Pusė puodelio ananaso, pusė puodelio šviežios papajos, 2 valg. šaukštai medaus.

Sutrinkite ananasą ir papają (iki tyrės konsistencijos). Į mišinį įdėkite medaus ir viską gerai išmaišykite. Veidą ir kūną lengvai masažuodamos, prauskitės tokiu pylingu.

Pylingas per porą sekundžių. Į savo dušo žele įsiberkite porą šaukštų jūros druskos ir šveiskite kūną.

Pylingui su grūdeliais galite naudoti smulkintus vynuogių kauliukus, smulkintus avižinius dribsnius. Po tokių pylingų oda tampa švelni, elastingą ir švari.

Šaukštą rupios druskos sumaišykite su šaukštu alyvuogių aliejaus. Šiuo mišiniu nušveiskite visą kūną.

biggrin.gif


Parasykite kokius kuno sveitiklius naturalius, savos gamybos ar pirktinius esat isbande ir kokie atsiliepimai, kas patko kas nelabai irkokie buvo rezultatai. o as einu pabandysiu isvesti kelis receptelius is anglu kalbos ir veliau cia idesiu. 4u.gif
Atsakyti
As geriu kava sau medum ir citrina tai tuos tirsius naudoju kaip sveitikli man labai patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(garbanota 123 @ 2009 11 13, 22:56)
As geriu kava sau medum ir citrina tai  tuos tirsius naudoju kaip sveitikli man labai patinka  thumbup.gif

O as kavos isvis negeriu, tai specialiai verdu dusui biggrin.gif bet kavos kvapas is ryto man wub.gif jau vien del to galima pasitaisyt puodeli net negeriant biggrin.gif
Atsakyti
as pati darausi kavos pylinga is nevirtos kavos tik nuplikau ja pora saukstu vandens verdancio kad kofeinas issiskirtu, o tada dedu arba medaus arba alyvuogiu aliejaus o jei tingiu ir noriu greitai tai tiesiog i duso geli . dar man patinka isideti sauksciuka cinamono, jau kaip kvepia.... wub.gif wub.gif

is pirktiniu man patiko TBS sveitikliai, tik kad jie man labai greitai susinaudoja, ir dar man labai thumbup.gif user posted image sitas patiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo emiliuxas: 14 lapkričio 2009 - 15:01
kavos tirsciai su medumi nepakeiciami thumbup.gif dar labai patiko is Nevo Spa kolekcijos kuno sveitiklis,kvapas nepakartojamas wub.gif va toks user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo auruciukasss: 15 lapkričio 2009 - 13:00
Kavos tirščiai sumaišyti su trupučiu alyvuogių aliejaus - pats geriausias pilingas kūnui thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitulis @ 2009 11 17, 08:59)
Kavos tirščiai sumaišyti su trupučiu alyvuogių aliejaus - pats geriausias pilingas kūnui thumbup.gif

Bet labai jau teplu biggrin.gif . Šiaip man patinka kvepiantys šveitikliai ax.gif . Dabar naudoju kažkokį NIVEA, tai toks švelnus jis man ir smagus naudoti, nebūna nuosėdų po jo lotuliukas.gif .
Atsakyti
Kavos tirsciai + citrinos et. aliejus ir olia mirksiukas.gif
Atsakyti
Kavos tirščiai arba tiesiog labai šiurkšti pirštinė su dušo žele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(auruciukasss @ 2009 11 15, 14:46)
kavos tirsciai su medumi nepakeiciami thumbup.gif  dar labai patiko is Nevo Spa kolekcijos kuno sveitiklis,kvapas nepakartojamas wub.gif  va toks  user posted image

o kur situ sveitikliu yra pirkti? 4u.gif
Atsakyti
na as nelabai naudojau sveitiklius, naudoju siurkscia pirstine su duso zele,ir sveicia puikiai ir kraujo apytaka suaktyveja smile.gif bet va ka tik vyras parnese palepint mane is SEA SPA kuno sveitikli ir sviesta, tai isbandysiu ir parasysiu kokie rezultatai mirksiukas.gif kiek teko skaityt daugeliui patiko sie produktai ax.gif
Papildyta:
juo_2ke NevO kosmetika pardavineja kiek maciau Kauno akropolyje tai tikrai, o dar kur nezinau, nepastebejau gal, kai pati nenaudoju sios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jusku @ 2009 11 19, 18:04)
na as nelabai naudojau sveitiklius, naudoju siurkscia pirstine su duso zele,ir sveicia puikiai ir kraujo apytaka suaktyveja  smile.gif  bet va ka tik vyras parnese palepint mane is SEA SPA kuno sveitikli ir sviesta, tai isbandysiu ir parasysiu kokie rezultatai  mirksiukas.gif  kiek teko skaityt daugeliui patiko sie produktai ax.gif
Papildyta:
juo_2ke    NevO kosmetika pardavineja kiek maciau Kauno akropolyje tai tikrai, o dar kur nezinau, nepastebejau gal, kai pati nenaudoju sios  smile.gif

aciu jusku 4u.gif
parasyk kai isbandysi sveitikli ir sviesta is SEA SPA ax.gif
Atsakyti