Įkraunama...
Įkraunama...

Kompotai

Sveikutes,
Gal kas gali pasidalinti kompotu receptu? Ypac reiktu agrastu kompoto recepto... rolleyes.gif
Atsakyti
na as uogas saldau, jau seniai to nepraktikuoju wink.gif
Atsakyti
Nu gal. Bet va prie manes vyras antra savaite pristojo: isvirk agrastu kompota, o as blyn neatsimenu is vaikystes kaip ir viskas rolleyes.gif
Atsakyti
O tai ka cia moketi? g.gif Uogos+ vanduo+cukrus,galima ideti keleta gvazdikeliu ir kompotas gatavas tongue.gif
Atsakyti
Aciu Ulaa. Kaip matai ne as viena nemoku, nes kt mamackos tyli, nieko nesiulo biggrin.gif
Atsakyti
Aš gal kokia senamadiška tongue.gif bet kompotus verdu...Man skanu, o ir manau sveikiau negu kokie gazuoti gerimai iš parduotuves, ir mano vaikai labai megsta...Aišku vasara geriau, uogos prasideda, labai megstu vyšnių kompotą rolleyes.gif O žiema perku parduotuveje šaldytas uogas: braškes, vyšnias, ir aišku spanguolės...labai skanu iš spanguolių thumbup.gif Arba iš džiovintų vaisių, razinų....O verdu paprastai, išverdu sirupa ir į jį dedu išplautas uogas, dar paverdu pora minučių ir vsio... Galima imesti pora gvazdikelių...citrinos griežinelių..
Atsakyti
Nu va nors vieni siais laikais dar kompota geria thumbup.gif Geriau pasijutau.
Atsakyti
Reikia cukinijų ir geltonųjų slyvučių kompoto recepto. Gal kas turit?
Atsakyti
QUOTE(Venta @ 2005 08 30, 09:11)
Reikia cukinijų ir geltonųjų slyvučių kompoto recepto. Gal kas turit?


Labai paprasta. Supjaustytas cukinijas ir slyvutes sudedi į sterilų stiklainį, gali įmesti šiek tiek grazdikėlių, ir užpili tik ką užvirusiu sirupu (atsiprašau, bet tiksliai nepamenu proporcijų, kiek cukraus reikia 1 litrui vandens). Ir tada užsuki dangteliu 4u.gif Slyvučių mes paprastai pridėdavom 1/3 stiklainio...
Beje, jei gerai pamenu iš vaikystės, užsukti reikia ne iš karto. Būtų gerai uždėti dangtelį ir palaikyti neužsuktą, kol stiklainis mažumėlę pravės. Ir sirupą ant uogų būtų gerai pilti pamažu, nes stiklainis nuo karščio sutrūks...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 30 rugpjūčio 2005 - 12:19
O blanširuoti jų nereikia? Nu tipo pradžioj žpilt vos ne verdančiu vandeniu ir šiek tiek palaikyt.
Atsakyti
QUOTE(Venta @ 2005 08 30, 16:38)
O blanširuoti jų nereikia? Nu tipo pradžioj žpilt vos ne verdančiu vandeniu ir šiek tiek palaikyt.


Cukinijų gabaliukus aš užpilu verdančiu sirupu ir palaikau kelias munutes. Nupiltą sirupą vėl užvirinu, sudedu slyvutes, užpilu verdančiu sirupu ir iškart uždarau.
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2004 04 20, 12:44)
Aš gal kokia senamadiška  tongue.gif  bet kompotus verdu...Man skanu, o ir manau sveikiau negu kokie gazuoti gerimai iš parduotuves, ir mano vaikai labai megsta...Aišku vasara geriau, uogos prasideda, labai megstu vyšnių kompotą rolleyes.gif  O žiema perku parduotuveje šaldytas uogas: braškes, vyšnias, ir aišku spanguolės...labai skanu iš spanguolių  thumbup.gif  Arba iš džiovintų vaisių, razinų....O verdu paprastai, išverdu sirupa ir į jį dedu išplautas uogas, dar paverdu pora minučių ir vsio... Galima imesti pora gvazdikelių...citrinos griežinelių..

labai butu smagu jei parasytum proporcijas viso kompotas. Nes as niekaip nenutaikau verysad.gif
Atsakyti