Įkraunama...
Įkraunama...

Crocs avalynė vaikams

Prireike Jusu patarimo, o temos tokios neradau g.gif Nupirkom dukrytei zieminius crocsiukus is parduotuves, mokejom 160 Lt. Pirmas 3 dienas neatsidziaugem batukais ir mes ir mazyle ax.gif O siandien is lauko grizom slapiom kojytem doh.gif Taip ir nesuprantam ar batukai nekokybiski ir leisti pradejo, ar tiesiog jie netikri ir pradejo kauptis kondesatas? Gal galit ka patarti? ar yra taip nutike?
Atsakyti
Manau, priklauso nuo to, kiek koja linkusi prakaituoti. Man su moteriškai Nadia žieminiais po kiek laiko pradėjo koja prakaituoti ir prasmirdo baisiai, tai aš kas savaitę kišu į skalbyklę.
Pirkau iš JAV.
Atsakyti
Mūsų mergytė koja nelinkusi prakaituot (odiniuose ar medžiaginiuose batukuose), o buvom nupirkę originalius vasarai crocs ir juose labai prakaitavo blink.gif Nors pagal visus aprašymus, tai juose neturėtų prakaituot...pvz. vyro koja irgi neprakaituoja, o crocs'uose (originaliuose) prakaituoja.
Atsakyti
matyt ne musu batai crocs;ai schmoll.gif gaila nezmoniskai.....
Atsakyti
keista g.gif
Mano vaikinukas vaiksto nuo vasaros, na dabar tai namuose vietoj tapkuciu - neprakaituoja schmoll.gif
Atsakyti
vasara tai tik su jais ir lakste ,patiko ax.gif
Atsakyti
patikti ir mums jie labai patiko. mazyle pirma diena po namucius su jais laikste smile.gif Bandysim spresti problema su vilnoniais padukais smile.gif gal taip neprakaituos kojyte g.gif Aciu visoms uz patarimus!
Atsakyti
QUOTE(Mon Amour @ 2009 11 13, 09:29)
Mūsų mergytė koja nelinkusi prakaituot (odiniuose ar medžiaginiuose batukuose), o buvom nupirkę originalius vasarai crocs ir juose labai prakaitavo  blink.gif


Maniskiui atvirksciai - crocs'uose kojos visai neprakaitavo (ir su kojine, ir be). Visa vasara pralakste, kita vasara taip pat pirksiu biggrin.gif
Atsakyti
Pasisakysiu ir as. Pati nesioju tiek namie, tiek vasara lauke. Neprakaituoja 4u.gif Atsidziaugt negaliu. Ir dukryte visa vasara, o dabar ir darzely ir namie, ir kitai vasarai jau parsiruosem 4u.gif Niekada nebuvo sudrekus kojyte, niekada nesuprakaituoja. esu labai patenkinta. O del zieminiu tikrai nezinau blink.gif . Gali buti kad uzdaruose ir prakaituoja, nes musu visi turimi su skylutem, tai gal uztai taip gerai ir yra 4u.gif Nes sesuo pirkosi sau be jokiu skyliu, tai jai vasara, kai silta tikrai prakaituodavo labai blush2.gif
Atsakyti
kątik nupirkau abiems vaikams Crocs žieminukus - neatsidžiaugiam thumbup.gif lengvi kaip pūkas, neperšlampami, kojelės neprakaituoja...tiesa nėra labai šilti, bet dabartinei pliurzei kaip tik, o kai bus šalčiau įmausiu vilnonę kojinelę ax.gif svarbiausia kad vaikams nesunku nešti kojas su batais, ne taip kaip dauguma įprastinių klambokų, kur vaikas vos pakelia...
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2009 11 19, 14:41)
kątik nupirkau abiems vaikams Crocs žieminukus - neatsidžiaugiam  thumbup.gif lengvi kaip pūkas, neperšlampami, kojelės neprakaituoja...tiesa nėra labai šilti, bet dabartinei pliurzei kaip tik, o kai bus šalčiau įmausiu vilnonę kojinelę  ax.gif svarbiausia kad vaikams nesunku nešti kojas su batais, ne taip kaip dauguma įprastinių klambokų, kur vaikas vos pakelia...



Skaitau ir baltai pavydziu Jums blush2.gif man jie irgi nerealus! Isbandem visas kojinytes imanomas, bet su visom slapios kojytes unsure.gif Dziaugiuosiu uz jus!
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Stebuklelis: 19 lapkričio 2009 - 15:51
QUOTE(Stebuklelis @ 2009 11 19, 15:51)
Skaitau ir baltai pavydziu Jums  blush2.gif  man jie irgi nerealus! Isbandem visas kojinytes imanomas, bet su visom slapios kojytes  unsure.gif Dziaugiuosiu uz jus!

gal per šiltai apauni?nes tokiam orui kaip dabar aš aunu tik pėdkelnę, daugiau nieko. gal suprakaituoja nes perkaista?
Atsakyti