Įkraunama...
Įkraunama...

Suknelės SUKNIOS Suknytės ~25 tema~

Nauji namai naujoms suknioms, emocijoms, ir patarimams
{tie dažnai atsitinka IRGI emocingi}.


Suknių reikia visokių įvairiausioms progoms, tai IMKIM IR PASIDARYKIM thumbup.gif

user posted image

user posted image

aš girdėjau, kitiemet vėl bus vasara user posted image cool.gif


PS 24-osios temos adresas - ČIA padėtas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 lapkričio 2009 - 14:41
Paprastesnis {ne servetėlinis} modeliukas moheriui

user posted image

Apačia megzta bangelių kiauraraščiu, kas kažkelinta eilė vis paplatinant {kai, pvz., uždedi 11 akių, o suimi tik 9 vienam motyvui}.
Papildyta:
Sudėliotos dailiai spalvos, ir figūrą paformuoja.

user posted image

Nebūtina daryt juodai pilką cool.gif


Linksma suknia/megztukas {didelė, tai dedu taip} http://imagecache.as...7/image4xxl.jpg

Fatališka ir paprasta, bet ne prasta {tik reikia LYGIAI LYGIAI pamezgėt iš plonų siūliukų, ir viršų TARSI per platų padarius, platų kaklą ne stulpeliu, o kojininiu mezgimu pamegzt} http://imagecache.as...k/image1xxl.jpg

Pasirodo, bent jau viršus paskutinės suknios megztas iš šono - štai http://imagecache.as...6/image3xxl.jpg

Ir iš nugaros http://imagecache.as...6/image2xxl.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gadget3: 13 lapkričio 2009 - 15:01
man tos pilkos sukneles rastas i sita panasus blush2.gif
user posted image
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Ingriduk, seksuali ir daili...tik kaži kokiu būdu ant papynų laikosi...nebent gumikė kokia yra...antraip rizika pamesti už kampo ją tykoja... hihihi.gif
Atsakyti
Registruojuos. Labai Gadget3 poetiškai, kaip visada, temukę atidarė. Mocheriukių fanių ratas plečiasi. Bus gražių suknių šventėms. Sėkmės visoms 4u.gif
Atsakyti
na va, uzsisakiau merino siuliukus is auksarankes, kai tik gausiu pradesiu megzti viena is VS suknyciu thumbup.gif Tik nzn ar ne per daug siulu uzsisakiau, nes Verpaluose paklausiau kiek reiktu man suknytei (S dydis), tai pasake apie 700-800gr
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2009 11 13, 19:00)
na va, uzsisakiau merino siuliukus is auksarankes, kai tik gausiu pradesiu megzti viena is VS suknyciu  thumbup.gif  Tik nzn ar ne per daug siulu uzsisakiau, nes Verpaluose paklausiau kiek reiktu man suknytei (S dydis), tai pasake apie 700-800gr

koks metražas? panašu kad daugoka g.gif
Atsakyti
QUOTE(@ch... @ 2009 11 13, 18:00)
na va, uzsisakiau merino siuliukus is auksarankes, kai tik gausiu pradesiu megzti viena is VS suknyciu  thumbup.gif  Tik nzn ar ne per daug siulu uzsisakiau, nes Verpaluose paklausiau kiek reiktu man suknytei (S dydis), tai pasake apie 700-800gr

Aš sau (M-L dydžiui) pasiėmiau 800 g g.gif 100 g - 250 m. Galvoju, kad užteks, tik megzt dar nepradėjau blush2.gif Susinervinau pamačius raudoną VS suknelę, nes pradėjau blaškytis, ar šitokios noriu, ar anksčiau nusižiūrėtos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2009 11 13, 19:42)
Aš sau (M-L dydžiui) pasiėmiau 800 g  g.gif 100 g - 250 m. Galvoju, kad užteks, tik megzt dar nepradėjau  blush2.gif Susinervinau pamačius raudoną VS suknelę, nes pradėjau blaškytis, ar šitokios noriu, ar anksčiau nusižiūrėtos  lotuliukas.gif

Čia mano raudonoji tave sunervino? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Capricorn @ 2009 11 13, 18:46)
Čia mano raudonoji tave sunervino? g.gif

Ja ja lotuliukas.gif Bet tik nepagalvok nieko blogo 4u.gif Čia gerąja prasme, nes privertė susimąstyti biggrin.gif
Atsakyti
sveikos,
registruojuos ir aš.tupiu antra diena paskendus slogoj, rodos pamegzt galėčiau, bet virbalų nenulaikau.
kuri pergyvenot kad mocherinis rūbas stambesniai netiktų? šiandien mačiau laidos ' na palauk' kartojimą kur rudokas veda. joje dalyvavo Daina Bilevičiūtė apsivilkus ir sijoną mocherinį ir megztinuką, beje abu šviesios ružavos spalvos. atrodo super, matos kad jos nemažai yra, bet tikrai gražiai atrodė, bent jau man. ir aplamai jau antra kart matau Daina 'apmegztą'.kažkada buvo nertu rodos tomis bangelėmis 'zigzagais' ir dryžuotu švarkiuku. įdomu pati darbuojas ar perka.bet atrodo gražiai

QUOTE(Capricorn @ 2009 11 13, 18:46)
antraip rizika pamesti už kampo ją tykoja... hihihi.gif

lotuliukas.gif

QUOTE(laisveja @ 2009 11 13, 19:42)
Susinervinau pamačius raudoną VS suknelę, nes pradėjau blaškytis, ar šitokios noriu, ar anksčiau nusižiūrėtos  lotuliukas.gif

jaučiu kad ne viena tu susinervinai
Atsakyti